PDA

View Full Version : Син екран



SellyFan
05-18-2011, 20:10
Здравейте имам един проблем. Значи изведъж като си включа компютъра ми излиза черен екран с бели надписи
Start windows normaly
Save mode
Last know good configuration
Което и да натисна ми излиза син екран. Как мога да го оправя? Благодаря предварително.

MrCreeper
05-18-2011, 20:14
Не можем да гадаем
снимай екрана с телефон/фотоапарат така че да се разчита.

asp1r1n94
05-18-2011, 20:30
От син екран спасение нЕма,на старото пс просто се побърках :(
Можеш да видиш каква грешка ти дава и да провериш в гоогле,но се съмнявам да помогне.

MrCreeper
05-18-2011, 20:31
От син екран спасение нЕма,на старото пс просто се побърках :(
Айде като не разбираме да не коментираме.

asp1r1n94
05-18-2011, 20:33
Да видим дали ще му оправиш компютъра разбирач0!

Righteousness
05-19-2011, 02:01
asp1r1n94, като ти не си могъл недей обвинява този който иска да помогне! MrCreeper е прав! Синия екран се оправя супер лесно, само да разчетеш грешката. И да точно с чичо google.

Към автора: Следващи път като стигнеш до менюто със save mode потърси "disable automatic restart on system failure" или нещо от сорта. След като го избереш при старта синия екран ще остане и ще може спокойто да запишеш информацията за грешката. Слес това напиши грешката и нейния код тука и ще ти кажем как да си го оправиш.

Поздрави :)

GregoryHouse
05-20-2011, 16:29
Ммм намирисва ми на фейлнал хард, ама да видим все пак скрийншот на синия екран.

RadioMan
05-20-2011, 16:42
Каква ти е операционната система ?

ThEKiNgG
05-20-2011, 17:35
Ако пц-то не ти е в гаранция погледни всички компоненти на мястото ли са виж кабелите някой да не е изкочил на мен един кабел ми правеше проблем а зарежда ли уиндолса ако да ти трябва прейнсталация може няква програма при вкл да ти натварва много процесора.

MrCreeper
05-20-2011, 18:11
И кво е общото с натоварването?!? Знааш ли, че сървър машините на по-сериозни игри примерно са натоварени на над 90% още при включването на компа?

ThEKiNgG
05-20-2011, 18:31
И кво е общото с натоварването?!? Знааш ли, че сървър машините на по-сериозни игри примерно са натоварени на над 90% още при включването на компа? Ей слабоумник на тебе ако ти се натвари бебшкия мозък ще заспиш нали замисли се над това.

GregoryHouse
05-20-2011, 18:46
А на теб да ти натоваря бебешкия профил с един бан? Коментарите да са само по темата! И препоръчително е да няма излишен спам докато автора не даде скрийншот.

Righteousness
05-20-2011, 21:36
Слупай Хаус, всички случай на син екран който са идвали при мен са били от не unmountnat хард...

Righteousness
05-20-2011, 22:01
Ммм намирисва ми на фейлнал хард, ама да видим все пак скрийншот на синия екран.


Не мисля,че ще може да ти направи СКРИЙНШОТ :-D

Screenshot означава снимка на екрана. Не е задължително да е през компютъра :)

ThEKiNgG
05-21-2011, 14:15
А на теб да ти натоваря бебешкия профил с един бан? Коментарите да са само по темата! И препоръчително е да няма излишен спам докато автора не даде скрийншот. За какъв се мислиш като си станал модератор бан наред ,а! Обаче внимавай ти да не изядеш банана като модератор и потребител.

MrCreeper
05-21-2011, 14:32
А на теб да ти натоваря бебешкия профил с един бан? Коментарите да са само по темата! И препоръчително е да няма излишен спам докато автора не даде скрийншот. За какъв се мислиш като си станал модератор бан наред ,а! Обаче внимавай ти да не изядеш банана като модератор и потребител.
Майкооо, такава наглост не бях виждал.
По темата. Ако си с 2 платки рам пробвай само с едната и после само с другата. Може да се е повредил някой елемент.