PDA

View Full Version : Проблем в училище



gotinbatky
05-18-2011, 21:41
Здравейте пичове и пички,

имам един малко странен проблем и се надявам, че ще можете да ми помогнете. На 17 съм и уча в едно много яко даскало. Тази година се преместих в профил "Селскостопански машини и физика на кондензираната материя". Не е кой знае колко интересно, но пък има една яка мацка в класа с толкова големи цици, че на плажа малките деца се крият под тях на сянка. Тя е много готина, носи 4-5 пласта грим и я е страх да излезе навън като вали. И ме заговаря нещо... то и аз съм готин пич де, въпреки че вече не нося тъмни очила вечер, откакто си счупих ръката един път... както и да е. Понякога си говорим за секс нали и аз и предлагам да я вмъкна някъде в графика си между играта на плейстейшъна и разходката на папагала ми Шаро ама тя нещо не иска. Между другото днес я разпитах дали и се е случвало да симулира оргазъм и отговора само ми покзва каква яка и умна мацка е - "Аз и да рева като мечка, отдолу ако не тека като река нищо не става."
Сега проблема ми е, че аз принципно харесвам момичета, обаче има един Ники в класа, който направо ме побърква! Той е вратар на отбора ни по футбол и понякога след мач като го видя потен като маймуна повдигам чина от едната страна. Якото е, че е много добър по математика и като ми говори понякога за теоремата на Болцано или ред на Фурие ми идва да му разкъсам дрехите.

Имам няколко вариянта и се чудя какво ще ме посъветвате:
1) Да се занимавам само с Цонка и нейното виме, което е като от 20-метрова реклама на Милка
2) Да хвърля Ники върху бюрото на госпожа Чернева по физика и да му направя смучка, която никога няма да се махне
3) Да го поканя на парти у нас, да го напия и да го използвам като кърпичките за ръце в тоалетната на летището

Побързайте с отговорите, защото той ще се мести скоро в някакво училище за графичен дизайн и фази на предвиждане на галактически аномалии (FPGA). Благодаря!

GLaDOS
05-18-2011, 23:29
Бате , поне да беше забавно ... :-o

Chacho
05-18-2011, 23:56
Бате , поне да беше забавно ... :-o

Как да не е, бре? Има Болцано-Вайерщрас, works for me :Р

SmilezZz
05-19-2011, 06:36
Вие друга работа нямате ли си.. :? :-x

fenaNiki
05-19-2011, 07:52
Бате , поне да беше забавно ... :-o

WILD__BOY
05-19-2011, 12:01
Ред на Фурие не се учи в училище - Fail. Толко ли нямате кво да правите във ФМИ бе?!

Grommash
05-19-2011, 12:07
...

DesireToFire
05-19-2011, 18:55
:lol: Аз съм за Вариант 2. Послушай ме, и кристалното кълбо това каза :Д

klitoranka95
05-19-2011, 18:58
:shock: :shock: :shock: :shock:
Уеуе хора, кво стаа тука?
Не се подигравайте на човека! Хората често се заблуждават...И аз съм си харесвала, но всичко минава с времето :-)
Въпроса е,че никoй не може да остуи на гюлемите гърди..мен тва ме притесняа...Те са само две парчета месо. Как може да сте толква впечатлени?
Както и да е аз исках да кажа че имах същия проблем, но при мене беше малко по-различно шото съм готина ;)
А гърдите ми може да не са като на тая Цонка, но духам по яко от нея мога да ви кажа ;)

Tihon4o
05-20-2011, 07:20
Бате , поне да беше забавно ... :-o

gotinbatky
05-20-2011, 08:51
Тази пък с клитора много знае... кой ти е казал какво може да прави Цонка, да не говорим за Ники.
Дай някоя снимка на циците си да видим какви са, обаче само гледай да не се виждат коленете ти на нея.

infected9
05-20-2011, 09:41
Бате , поне да беше забавно ... :-o

Picho
05-25-2011, 09:16
Абе авер, ти да не си паднал на главата си бе бате! Как може да се чудиш между Цонка Циците и Ники вратарчето.. Баце, слушай сега, отиваш при момата и така като шеф на водопад ще пуснеш да тече реката, ама трябва да се постараеш не само с език, ами и с пръсти! Тая си го иска яко, само се прави на недостъпна! И леле бате, как може въобще да се чудиш дали да правиш нещо с момче... ти да не си... г*й!!! :shock: Стига с тия глупости, много модерно стана да си обратен, аз гледам един мой приятел, почна да чете Здрач, после да слуша Джъстин Бибър и оня ден на фитнеса ме фана за пакета, ама не му дадох да ми прави нищо! И без тва от всякъде ме зяпат хомосексуалисти! Не че не ми е яко де, щото съм си готин, ама остави го тоя футболиста и хващай Цонка за цоцонките!

ПС: Клиторанке, не ти вярвам че си по добра от Цончето, искам да те проверя! :P

slicky
05-25-2011, 13:56
Здрасти :D :D :D xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

MegiBoOm
05-25-2011, 14:07
братлееее зле си

horacio
05-25-2011, 14:11
Много са умопомрачени тия дет са писали по-нагоре :lol:

SpirituallyAbused
05-26-2011, 13:37
Изгубих 1 минута от живота си .. върни си ми я!! :x

Svetlio1556
05-27-2011, 14:26
ООмг .... :-D :-D

polssa
05-27-2011, 16:58
Уау.. :-o

vasko5467
05-28-2011, 09:40
:D страхотна история