PDA

View Full Version : Боядисване на косата



lo0oveee
05-19-2011, 08:15
Здравейте! В момента косата ми е боядисана черна и сега искам да я боядисам светло руса. Кажете ми ефективен метод или качествен продукт с който мога да направя това. Благодаря предварително :-) :-) :-)

daq96
05-19-2011, 08:19
не се боядисвам но според мен няма да стане от първия път

daru6a1
05-21-2011, 15:57
Трябва да отидеш на фризьор , за да ти я направи с обезцветител ( може няколко пъти да се наложи дори ) , след което да те боядиса ( неколкократно до достигане на желания цвят ) .. Тази процедура ще ти изтощи до такава степен косата , че няма да си го простиш 8-)

hotlove
05-22-2011, 08:15
Колкото повече я подлагаш на такива неща косата ти толкова повече неща и прави че да я подхранваш и заздравяваш .. ако се подложиш на обезцветяване, което е единствения вариянт за това което искаш да постигнеш поне един път в седмицата си взимай ампули за коса .. аз си взимам на Bio Oil с орхидея .. и помни много е важно също и с каква точно боя се боядисваш .. има професионални които малко или много щадят косата .. и такива по - евтинки кото общо взето са натъпкани с какви ли не химикали ..

neeDaBosS
05-22-2011, 08:27
бягай към фризьора

daru6a1
05-22-2011, 09:16
Колкото повече я подлагаш на такива неща косата ти толкова повече неща и прави че да я подхранваш и заздравяваш .. ако се подложиш на обезцветяване, което е единствения вариянт за това което искаш да постигнеш поне един път в седмицата си взимай ампули за коса .. аз си взимам на Bio Oil с орхидея .. и помни много е важно също и с каква точно боя се боядисваш .. има професионални които малко или много щадят косата .. и такива по - евтинки кото общо взето са натъпкани с какви ли не химикали ..

Абе, един път оплескаш ли си косата с обезцветител и боя , ако искаш с хиляда мазила си я мажи , не можеш да ме убедиш, че това ти е в плюс за косата .. Такъв косопад може да те затресе , ами хубаво, че не ти се е случило на теб ..

hotlove
05-22-2011, 09:28
така е .. боядисаш ли се край .. и аз съм си правила какви ли не експерименти с косата за съжаление .. и сега се опитвам какви ли не начини да я възстановявам и поддържам горе - долу в нормален вид :D

Shizaya
05-22-2011, 09:37
Отиди на фризьор. :)

dream1707
05-22-2011, 10:13
Иди на фризьор .. и го питай все пак за някакъв ефикасен продукт за защита на косата... защото от всички процедури през които трябва да преминеш, за да постигнеш желания ефект.. косата ти ще се изтощи ужасно много ..

Pamaa
05-22-2011, 11:23
Трябва да отидеш на фризьор , за да ти я направи с обезцветител ( може няколко пъти да се наложи дори ) , след което да те боядиса ( неколкократно до достигане на желания цвят ) .. Тази процедура ще ти изтощи до такава степен косата , че няма да си го простиш 8-)

mimssss
05-22-2011, 12:05
Ще използвам темата да попитам тук да не правя нова.Моята коса е светло кестенява,лятото даже от слънцето някои кичури ми стават леко руси.Ако си взема най-светлия цвят шампоан оцветител ще ми стане ли руса косата?