PDA

View Full Version : Косопад....



vanesa0pld
05-19-2011, 16:21
Здравейте.Попринцип никога досега не съм имала проблеми с косата.
Много ми е гъста и буйна и никога не ми е опадала.
Но сега като си дръпна косата и падат цели кичури.Преса почти не ползвам и не съм ползвала от 3-4 седмици.
Някакви съвети? вече сигурно ми с повече от 1/3 по-малко от преди

daq96
05-19-2011, 16:29
питай фризьорката си аз мога да ти препоръчам хининова вода. Аз си я купувам за 1,20-120 мл. Сгъстява косата и премахва пърхота. Прави косъма по здрав.

MusicAddicted
05-19-2011, 16:38
Тя и ГаГа оплешивява. Ако си правиш странни прически или носиш неестествени или противоположни цветове (всмисъл - ти си руса и сеправиш чернокоса и обр. ), нищо чудно. Дано съм ти помогнал

kalpazanka
05-20-2011, 07:18
Консултирай се с лекар. Ако имаш домашно животно вкъщи, беж при дерматолог! Виж хормоните също. Пусни си и кръвна картина.

titinkaa
05-20-2011, 07:25
Купи си от аптеката Себорал форте,и ако при първото или второто пръскане няма ефекти отивай на лекар.Нанася се в корените след като си се изкъпала и втриваш в корените хубаво.

hotlove
05-22-2011, 08:37
Спокойно мацка понякога има такива периоди при всеки .. получава се и от времето и тн .. Аз ползвам почти от месец капсулите за пиене на Ревалид .. много помагат за косопат и ускоряват растежа на косата .. Абсолютно безвредни са относно организма това са само допълнителни витамини които ни липсват понякога и се получава косопада и различните накъсвания на косата .. Ако решиш пробвай една терапия и още след първия месец ще усетиш ефект .. освен това заздравява и ноктите .. успех :-)

kalpazanka
05-22-2011, 08:58
^Кое да му е спокойното, като косата пада на кичури?!

hotlove
05-22-2011, 09:03
Ако е изключително много .. ще трябва да се консултира с някой лекар .. но аз и казвам кое ще и помогне тъй като на мен ми помага и на много други хора :-)

badsector
05-23-2011, 13:07
Не знам с какво се храниш, но такъв тип проблеми се появяват от нездравословно и небалансирано хранене. Като начало започни с детоксикация на организма, има много начини, ти си избери кой ще ти допадне. Наблягай на изчистващи храни като червено цвекло, зеле, целина, лимони, грейпфрут, зехтин и премахни боклуците от менюто си. Ако искаш нещо по-екстремно, пробвай "шанка пракшалана". Задължително си вземи витамини Б комплекс и веднага почвай да ги пиеш.

pitfall
05-23-2011, 15:12
щампоан Фитовал + капсулите за пиене