PDA

View Full Version : Някои би ли ми обяснил .. ?



transformable
05-19-2011, 20:02
Някои би ли ми обяснил защо всяко ВТОРО момиче се целува с друго такова , след това се снимат и си качват снимките в facebook . Това за вас нормално ли е ? За мен лично - НЕ ! Та някои би ли ми обяснил защо така правят ? Имах една приятелка която беше излязла на кафе с приятелят си и с още 2 момичета и пред него тя се целувала с друго момиче .. Та нормално ли е според вас ?

LoveYou95
05-19-2011, 20:05
Миличко, приеми че life sucks и пий един Respivax :* [hug]

cobisbob
05-19-2011, 20:06
То това си стана напълно нормално напоследък. Сега всеки според разбиранията си, някой смятат, че е нормално, други не...А и момичетата могат да експериментират, ние момчетата сме тези, които правим избор за цял живот :D

LoveMnmL
05-19-2011, 20:06
Ами принципно не е кой знае какво,но е глупаво да се прави с цел да впечатлиш някого.То това вече се е наложило като някаква мода и всички момичета се опитват да се правят на интересни по този начин,а всъщност е доста глупаво,но всеки си има глава на раменете.

ChaoticCharm
05-19-2011, 20:35
Естествено,че не е нормално,но в днешни дни това вече не е нищо ново под слънцето. Мен лично винаги са ме дразнили тези социални прегръдки и целувки за здравей-здрасти,но сред масата хора това е често срещана практика,която те прави вървежен и те приобщава към един конкретен типаж хора от обществото.
Момчето би трябвало да си познава приятелката какъв човек е,не би трябвало да му пречат действията й...даже може да му е харесало,всеизвестно е как целувките между момичета се поущряват,за разлика от тези между момчета. Не само фейсбук,а цялото интернет пространство е пълно с подобен род снимки,които показват всякакви момичешки 'експерименти",понякога стигащи до доста крайни и извратени действия.

shadows92
05-19-2011, 21:02
Например аз винаги цункам приятелките си по устата за здрасти ама не с език или нещо такова просто съвсем леко ,Навикк !!

onestar
05-19-2011, 21:32
Не е нормално, но е модерно!

(Това отговаря ли на въпроса ти защо всяко второ момиче се целува с друго такова и качва снимките във фейсбук?)

Hilary_
05-20-2011, 03:27
хах просто искат внимание хората и явно няма как по друг начин да си го поискат .. :lol: :lol: :lol:

същото се отнася и за голите снимки .. жалка история ..

er0s
05-20-2011, 03:30
хах просто искат внимание хората и явно няма как по друг начин да си го поискат .. :lol: :lol: :lol:

същото се отнася и за голите снимки .. жалка история ..
По скоро се лигавят и си нямат никаква на представа как ще гледат на тези хора след 5 години :D

Fiction7577
05-20-2011, 06:36
То това стана като мода вече. Пък и да бяха само снимките...

Навсякъде е. По коридорите на даскало вечно има "задръствания" понеже някои приятелки са се видели, и почват едни прегръдки, целувки и лафене посредата на стълбището, сякаш не са се виждали 10 години.

Честно, не знам каква е идеята ама вече всяко второ момиче го прави.

pitfall
05-20-2011, 06:57
Вече стана мода това с целуването, снимките ... търсят внимание просто ...

Ssummerjam
05-20-2011, 07:01
кифленски моди :?

SisiStrange
05-20-2011, 07:13
Миличко, приеми че life sucks и пий един Respivax :* [hug]

Къв респивакс бе? :-o Респивакса е хапче, което пиеш редовно наесен, за да не се разболяваш често зимата като дойдат гриповете.

Сигурно си искала да кажеш Валериан, Лексотан или нещо друго от тоя десен.

ПП. Ми не... не е нормално.

againstyou
05-20-2011, 10:36
Мислят,че по този начин са много оригинални и интересни.Не,не е нормално,ама то като гледаме в днешно време нищо нормално няма.

cigarettekisses
05-20-2011, 11:31
сега не разбирам какво им има на прегръдките..
за целувките вече..тъпо е ,ама .. :D

Ashenvale
05-20-2011, 12:02
Те не искат да го правят. Правят го просто защото е модерно и си мислят, че ще изглеждат по готино .. :

Вие ще ми се смеете за това че съм различен, аз ще ви се смея за това че сте еднакви !!! ;)

Angeleyes
05-20-2011, 12:12
Те не искат да го правят. Правят го просто защото е модерно и си мислят, че ще изглеждат по готино .. :

Вие ще ми се смеете за това че съм различен, аз ще ви се смея за това че сте еднакви !!! ;)

+1 :D

LoveYou95
05-20-2011, 12:21
Миличко, приеми че life sucks и пий един Respivax :* [hug]

Къв респивакс бе? :-o Респивакса е хапче, което пиеш редовно наесен, за да не се разболяваш често зимата като дойдат гриповете.

Сигурно си искала да кажеш Валериан, Лексотан или нещо друго от тоя десен.

ПП. Ми не... не е нормално.

знам .. но никога малко Respivax не е излишен ;d

infected9
05-20-2011, 12:25
правят се на интересни ..кво толко има да се чудиш

Josefinne
05-20-2011, 12:47
Нормално ли е 13 годишните да правят секс? Според мен - не, но го правят. Та всичко това е с цел да бъдат провокативни. Аз не съм се целувала и до днес с момиче и въпреки че на теория бих и дори искам, никога не съм имала желание да го направя с конкретно момиче.
И тук идеята не е толкова, че се целуват помежду си, а всичко се прави заради момчето - да се възбуди, да види той, че мацката е яка и т.н.