PDA

View Full Version : Дали ще ми анулират матурата? :S



Gwendoline
05-20-2011, 06:22
Здравейте

нали знаете редовете, където трябваше да запишем съчинението/есето по БЕЛ? Та около тези редове нали има празно място отстрани, отгоре и отдолу. На две места ми се случи да изпусна думи ("са" и "с") и ги записах извън редовете в празното място пред реда - дали ще го счетат за знак и ще ми анулират работата?!?! :S:S To се вижда , че е дума, защото е записано така:

са ...(-е-) думите блаблабла................................ .....

с ....израза авторът.................................... ............

Забравих да питам на момента, но на втората матура едната квесторка каза, че знак е всичко различно от буква и цифра, а това си е буква, де обаче е стърчи навън и нз нз

HELP :(:(:(

Fiction7577
05-20-2011, 06:31
Успокой се, нищо няма да ти кажат. Просто няма причина да ти анулират работата, те ако "биеха" шута толкова лесно, ехеее.... :)

Не се притеснявай.

Tihon4o
05-20-2011, 07:17
Има вероятност да не ти зачетат тези въпроси само, но цялата рабоита в никакъв случай.

Pa3yMeH
05-20-2011, 13:04
Комисията не е баш толкова злобна, споко :)

Chacho
05-20-2011, 13:50
Има вероятност да не ти зачетат тези въпроси само, но цялата рабоита в никакъв случай.

И въпросите сигурно ще й зачетат.

SuNsEt
05-20-2011, 18:48
И аз така си мислех като си направих теста след 7 клас.Мислех,че ще си кажат,че е някакъв знак или нещо такова,с което да ме разпознае даден проверяващ. 8-)

Споко,няма проблем.

GLaDOS
05-20-2011, 19:07
Най-много да ти приспаднат от точките някоя половинка ... не се притеснявай ,все пак проверяващите са обикновени учители ! :)