PDA

View Full Version : Черни точки



kyka1
05-20-2011, 08:05
Значи проблема е голям имам тук два продукта на ClearSkin ето ги и тях: http://prikachi.com/images/216/3361216p.jpg кажете дали помагат и дали си заслужава :)

Грешен раздел.
kalpazanka

girl6
05-21-2011, 18:49
На мен не ми помогнаха :( :( :( За мен най-ефокастни си остават продуктите на garnier :)

LipSy
05-21-2011, 19:37
Аз не съм доволна от тях. Аз лично бих ти предложила една маска на Гариниер със затоплящ ефект. Използва се по 1-2 пъти седмично и на мен много ми помага, много е добра! :grin: Като цяло трябва да я ползваш известно време и така да забележиш резултата, а не от 1 път и всичките ти черни точки да се махнат! То е същата работа както с продуктите...

http://www.bonnyworld.net/bonnyworld/uploads/bonnyworld_bilder/Thermo-Maske-Garnier-Hautklar.jpg

GrippingBosh
05-23-2011, 21:21
И все пак няма ли някоя маска дето наистина да ги маха тез проклетии... :o

lqlq89
05-24-2011, 06:45
Да, нека някой да сподели нещо. То няма как да се махнат завинаги ама поне за малко.. Че не издържам вече

GrippingBosh
05-24-2011, 07:40
Поне при мен ...почистване на лице при козметик ги маха за малко ...имам 2 вида маски ,гелове ,тоник..имам чувството ,че само се заличават за малко и не се виждат толкова.Имаше някакви лентички на Нивеа ,някой пробвал ли ги е :)

xpuct0wa
05-25-2011, 16:49
НЕ МИ ПОМОГНА МАСКАТА .. от нея ми излязоха двойно повече пъпки.. :-x :-x

Pamaa
05-25-2011, 17:36
С лентичките става най-лесно, далеч съм от мисълта, че с някакви си мазила черните точки ейтака, от самосебе си, ще изчезнат :?

everythingisrelative
09-26-2011, 19:32
:-o на козметик въри там ща мажат с некви лайнца

radie
09-29-2011, 09:38
в youtube имаше една китайка (мисля, че я знаете) , която си правеше лентички с желатин , и си махаше черните точкu :-o Tака де и аз пробвах , ама нещо не ми се получu :-D

n3ri7ka
09-29-2011, 16:05
на мен много ми помогна Еxfobrusher на Garnier, преди имах мого черни точки, а сега почти нямам

girl91
09-29-2011, 16:28
Няма как черните точки да се махнат от някакви си гелчета и т.н. Най-много да се махне горният слой, но черната точка си остава вътре. Не е задължително да се ходи на козметик - в домашни условия парна баня за да се отворят порите и лесно да могат да се изстискат черните точки, след това може маска с хума или друго нещо.
Могат да се пробват лентичките за черни точки, преди при мен имаше някакъв ефект, сега не е толкова голям (не знам защо). Може да се пробва това с желатина също ( и при мен нямаше голям ефект).

Djenka
09-29-2011, 16:53
Днес си взех някакви ленти на Victoria Secret и ми подействаха, махнаха около 60% от черните точки, а и не бях направила една стъпка от инструкциите. Иначе не се надявайте като отидете на козметик да ви ги махне завинаги, няма как да стане, ако не се поддържате. :)

malka_sladkka
09-29-2011, 17:23
Аз доста пъти съм пробвала номера със златния пръстен и съм супер доволна :) Като се сетя колко много черни точки имах, а сега почти нямам и то са само по носа. Добро решение за никакви пари :D

n3ri7ka
09-29-2011, 17:38
Аз доста пъти съм пробвала номера със златния пръстен и съм супер доволна :) Като се сетя колко много черни точки имах, а сега почти нямам и то са само по носа. Добро решение за никакви пари :D

може ли да обясниш какъв е този номер със златния пръстен :-o за първи път го чувам..

malka_sladkka
09-30-2011, 00:26
Аз доста пъти съм пробвала номера със златния пръстен и съм супер доволна :) Като се сетя колко много черни точки имах, а сега почти нямам и то са само по носа. Добро решение за никакви пари :D

може ли да обясниш какъв е този номер със златния пръстен :-o за първи път го чувам..

Ами трябва да ти се напари лицето хубаво, все едно ще си правиш инхалация или там квото му се казваше :D Някои и в банята знам, че го правят, щото се отпушват парите, ама за мен не е достатъчно. Та към водата, може да се добави и лайка примерно... Седиш нали над нея и с пръстена, тва дето е ръбатото минаваш по кожата... ох как го обясних и аз. Тая външната част, където е на пръстена. И това е цялата философия, идеално е за черните точки, а и не само. Поне според мен :) Не знам какво значение има дали пръстена е златен, не съм пробвала с друг метал, имам си 1 който ми е мн удобен, върши ми супер работа. Та, ако искаш пробвай, ама вечер, щото кожата доста се зачервява като след козметик. :)

Cucko0
09-30-2011, 04:30
aз съм много доволна от лентичките на нивеа .

mynichkaTanq
09-30-2011, 05:15
Аз обожавам продуктите на garnier и не смятам да го сменя :)

Colombia
09-30-2011, 10:51
aз съм много доволна от лентичките на нивеа .

Абе и аз се чудех дали да си ги взема!На каква цена са? :-o

Cucko0
09-30-2011, 11:02
aз съм много доволна от лентичките на нивеа .

Абе и аз се чудех дали да си ги взема!На каква цена са? :-o бройката е 1,50

Colombia
09-30-2011, 11:13
ОК,БЛАГОДАРЯ :)

FuCKkK13
09-30-2011, 13:34
лентичкоиза черни точки.. бтв. имам първото и не помага, а аз го ползвам ей така за освежаване :)

FuCKkK13
09-30-2011, 13:35
лентички за черни точки.. бтв. имам първото и не помага, а аз го ползвам ей така за освежаване :)

n3ri7ka
09-30-2011, 15:33
Аз доста пъти съм пробвала номера със златния пръстен и съм супер доволна :) Като се сетя колко много черни точки имах, а сега почти нямам и то са само по носа. Добро решение за никакви пари :D

може ли да обясниш какъв е този номер със златния пръстен :-o за първи път го чувам..

Ами трябва да ти се напари лицето хубаво, все едно ще си правиш инхалация или там квото му се казваше :D Някои и в банята знам, че го правят, щото се отпушват парите, ама за мен не е достатъчно. Та към водата, може да се добави и лайка примерно... Седиш нали над нея и с пръстена, тва дето е ръбатото минаваш по кожата... ох как го обясних и аз. Тая външната част, където е на пръстена. И това е цялата философия, идеално е за черните точки, а и не само. Поне според мен :) Не знам какво значение има дали пръстена е златен, не съм пробвала с друг метал, имам си 1 който ми е мн удобен, върши ми супер работа. Та, ако искаш пробвай, ама вечер, щото кожата доста се зачервява като след козметик. :)


Мерси много, ще пробвам, дано има ефект :-)

brutaLxxbunny
09-30-2011, 18:01
Козметик,лентички и се почивствам сама от време на време.