PDA

View Full Version : Объркан, обезнадежден, срамежлив...



SoloHaterWehrmacht1945
05-20-2011, 13:15
Здравейте! Прочетох много теми, но нали знаете, проблемът си е проблем и е мой, затова и пускам собствена тема. Предварително се извинявам ако е суха и еднообразна като останалите в този форум.

Да започнем от по-далече: на 6ти май един приятел имаше имен ден и бях поканен, там се запознах с едно момиче, което само бях виждал преди това. Да, тя е умна, красива и е много свестен човек. Държи се много мило със всички в това число и с мен, няма си приятел, а не сме чак толкова близки за да я поканя на среща - виждали сме се едва 3 или 4 пъти. На моята възраст е, дори мисля, че е с някакви месеци по-голяма от мен, надявам се да не е проблем като при повечето момичета и кифли - тенденция да ходят с 3-4 години по-големи от тях. Аз като характер съм... хм, незабележимият, имам малко приятели, но за сметка на това са истински, срамежлив съм единствено и само от това да поканя момиче... на 16 и половина съм и досега не съм имал приятелка. В неделя и двамата сме поканени на абитуриентска на общ приятел, но ако и го кажа ме е малко страх да не загубя бъдещ приятел, защото тя е супер точно и коректно момиче и много ми се иска при евентуално несъгласие от нейна страна нещата да си останат същите както са и сега.
И все пак бихте ли ми дали съвети, препоръки...как да стане? Говорил съм си с хора, че ако отидеш и в очите кажеш "харесвам те, искаш ли да тръгнем заедно?" е супер глупаво и детско, дори смешно и аз съм наясно с това, но на 22ри (неделята на абитуриентската) мисля да и кажа, идеи как да стане това? Благодаря Ви!!!

infected9
05-20-2011, 13:21
Ае по-добре да се сближите малко повече като приятели и тогава да тръгваш да и разкриваш чувствата си.

Josefinne
05-20-2011, 13:22
Естествено,че е детско да й кажеш : Харесвам те, хайде да сме заедно!
Просто трябва да й покажеш - каниш я на танц, черпиш я питие, обръщаш й внимание, заговаряш я... въобще всичко, което би обърнало вниманието й към теб. С една дума - сваляш я! Момичетата не са толкова тъпи, ориентират се , когато някой я сваля и ако и тя го харесва - държи се добре, сваля го и тя и така се получават нещата. Ако пък не те харесва, ще се държи по-дръпнато и няма да отговори на флирта ти. Толкова е простооо...

danchobg
05-20-2011, 13:34
Мисля да отида на...
Ще е мн хубаво....
Искаш ли да дойдеш с мен ?

Josefinne
05-20-2011, 13:36
Мисля да отида на...
Ще е мн хубаво....
Искаш ли да дойдеш с мен ?

Да бе :smt012 Всички са мно'о смели във форума, ама като трябва да обелят 2 думи пред мацка и им се връзва езика.

Sh@d0w
05-20-2011, 13:49
Абе пича е срамежлив,сам си го каза,стига сте давали непрактични съвети.

По темата:

Вие едва сте се запознали,а ти вече се чудиш как да и предложиш.Еми не става така,личи си че нямаш опит.Ако беше някой супер-готин-богат тогава върви тоя номер.В твоя случай просто се изисква време,време в което да я спечелиш.Сваляй я,това поне мисля че знам как да направиш,показвай и че имаш интерес към нея,изслушвай я,спечели я като приятелка.След това вече може да пуснеш тема "как да и предложа да станем гаджета".

Това което се каниш да направиш е адски тъпо и съм 99% сигурен,че ще те отреже,по простата причина че едва те познава...

Ssummerjam
05-20-2011, 14:56
И според мен изчакай, посближите се, станете приятели, пък тогава вече действай. :)

funkey
05-20-2011, 16:54
Естествено,че е детско да й кажеш : Харесвам те, хайде да сме заедно!
Просто трябва да й покажеш - каниш я на танц, черпиш я питие, обръщаш й внимание, заговаряш я... въобще всичко, което би обърнало вниманието й към теб. С една дума - сваляш я! Момичетата не са толкова тъпи, ориентират се , когато някой я сваля и ако и тя го харесва - държи се добре, сваля го и тя и така се получават нещата. Ако пък не те харесва, ще се държи по-дръпнато и няма да отговори на флирта ти. Толкова е простооо... <----

bloodyF
05-20-2011, 19:00
Предложи и да отидете на кино, примерно на Карибски пирати или Бързи и Яростни (актуални филми, пък не са романтични или нещо от сорта) и после отидете на разходка или да хапнете някъде...и така... : )
и ако добре се развие вечерта, ще има и следваща среща и по-следваща ...и ти ще усетиш когато тя иска (може би) да е с теб..

nepowtorima
05-20-2011, 19:02
Както всички казаха - поопознайте се..
Апък и преодолей срама си!!ВЕЧЕ направо се отегчих от такива хора.. - пуст срам .. не го преодоляха повечето.
С времето всичко ще се развие все в някаква посока ..
Пробвай всичко, просто забрави срама и действай както ти идва от вътре!

tjgirl
05-20-2011, 19:04
Опознайте се. Не прави прибързани неща. Първо трябва да се опиташ да разбереш дали и тя има интерес към теб, защото доста често момичетата се плашим от такава внезапна и прекалена близост и е по-вероятно да бъдеш отхвърлен.

SoloHaterWehrmacht1945
05-20-2011, 19:39
Разбрах. Не знам дали ще стане така - каза, че няма нет, а и ние излизаме компанията ии.. всъщност ще е много очевидно ако поканя само нея...остави това, но игнорирането на другите би било малко глупаво от моя страна. Не мога да си го представя как ще стане, мамка му! Не винаги е с нас, когато питам за нея или е на кафе или прави нещо друго, не излиза чак толкова често, е поне с нас де. Но иначе да, съгласен съм с вас, но как да останем само двамата и да си говорим по-лични неща, т.е. да тръгне разговор, опознаване и така...Благодаря много! :)

danchobg
05-20-2011, 19:53
ако си мн срамежлив, вдигни градуса (ама малко )

SoloHaterWehrmacht1945
05-20-2011, 19:58
ако си мн срамежлив, вдигни градуса (ама малко )

Вариант е, но не искам да си помисли, че съм алкохолик или човек на който не му стиска без алкохол...а и не съм от най-големите пиячи :)

skykiss
05-20-2011, 22:25
пуст срам .. наистина е малко кофти .. но не мисля ,, че това точно е проблемът в теб : )) наистина е малко кофти ако само нея поканиш ... първо се убеди дали е дискретен човек , защото примерно й казваш .. искаш ли да отидем на кино... нещо такова .. ако отиде и го каже на някого и това се разнесе ти ще си прецакания .. затва определено първо трябва да се опознаете : )

cetor
05-20-2011, 22:39
Забрави всички глупости, които ти казаха горе :D Кино в никакъв случай...клише което действа само по фимите. Най-ужасния вариант...
Единствената читава препоръка горе е да не правиш това което си решил! Естествено, че може да я забиеш и да тръгнеш с нея и без да я познаваш. Забрави за притеснението то е само лош съветник, ако трябва си представи, че си някой друг. Целта ти не е да тръгнеш с нея, а да направиш добро впечатление. Забавлявай я, изпъкни по някакъв начин. Между шегите може да вкараш свалката, така ще разбереш какво е настроението. Това е първи етап. Втория е да намериш подходящ момент (като останете сами, тогава момичетата се отпускат повече, а и за теб ще е по-добре щом си срамежлив) ДЕЙСТВАЙ!!! Прегърни я опитай се да я целунеш, стой близо до нея. Химията ще окаже влияние. Ако мъж и жена останат сами в една стая и не се получи нищо или той е гей или тя е лезби :D А това, че не се познавате е супер. Така можеш да тласкаш разговор в посока която е благоприятна за теб. Да покажеш положителното и да скриеш отрицателното. Тя не знае какво ти знаеш! Дори и да си срамежлив и неопитен тя Не го знае!!! Та на кратко забравяш притеснението, действаш без да се колебаеш и ще стане. :) Не влизай в кръга на приятелите тогава ще стане по-трудно не е невъзможно, но е трудно.

Hilary_
05-21-2011, 05:46
Първо се сближи с нея, заговаряй я .. дай й възможност да те опознае, да й се харесаш, за да може евентуално да продължиш по - натам .. ;)