PDA

View Full Version : Кратка целувка..



mishle5
05-20-2011, 14:51
Здравейтееее,хораа:grin: Бях ви писала че с гаджето имаме проблеми,но сичко се нареди онзи ден..той ми каза че съжалява за държанието си,подари ми роза и всичко точно...Тръгна да ме целува,но целувката не беше дълга нямаше и 5 секунди..аз се дръпнах като измъдрих нещо от сорта на:Трябва да тръгвам...До сега не бях забелязвала,но повечето ни целувки са кратички,и все аз съм се отдръпвала....преди не обръщах внимание на това,но много рядко се случва да има дълга страстна целувка :D Нещо ме кара да се отдръпвам по рано отколкото трябва,и това не ми харесваааа :o :D Притеснение ли,какво е незнам..но доста често се случва да не продължа целувката..обичам го..помогнете ми..как да се справя с това...Все като го целувам и си казвам: Задръжж още малкоо задръжж :razz: :razz: :shock: :lol: ...ама на края пак се отдръпвам... Помощ :(

Josefinne
05-20-2011, 14:54
Спри да се самовкарваш във филми.

mkio
05-20-2011, 15:06
Ако всеки ден го правите по стотина пъти просто ти омръзва

mishle5
05-20-2011, 15:08
Ми,не..ние рядко се виждаме..около 2-3 пъти в седмицата

Ssummerjam
05-20-2011, 15:19
Не е необходимо да си вадите сливиците 8-)

mishle5
05-20-2011, 15:20
Е,да ама..целувка за 2 секунди..де да знам..мисля си,че сигурно си мисли че не ми е приятно да се целуваме,или че ме е гнус..не е така...напротив...но винаги нещо ме кара да се отдъпна..шашава работа 8-)

SuperBadSuperFresh
05-20-2011, 15:23
Най-отговорно ти заявявам:"Да ти имам проблемите" ;-)

funkey
05-20-2011, 16:44
Най-отговорно ти заявявам:"Да ти имам проблемите" ;-) 8-)

autumn666
05-20-2011, 16:47
Май вече само се чудиш кви теми да пускаш. :D

По темата...
Явно те е срам или страх или кво? Не мисля че има от кво да се притесняваш... просто следващия път като си помислиш "нека този път целувката наистина да е по-дълга", се опитай да го изпълниш и тва е :D Кво толкова?

ZooB
05-20-2011, 18:02
Най-отговорно ти заявявам:"Да ти имам проблемите" ;-)

wutthefuck
05-20-2011, 22:37
Нямам опит, но пробвай да дишаш ;)

Hilary_
05-21-2011, 05:41
пфф както казаха по - горе .. да ти имам проблемите .. :? :?

ебаси филмарите стеееееее .....

MaLkaTa_LaDy
05-21-2011, 07:09
пфф както казаха по - горе .. да ти имам проблемите .. :? :?

ебаси филмарите стеееееее .....
Ти пък си "ебаси" стандартизираната...

Явно просто целувката не ти харесва. И на мен ми се е случвало да се дърпам, по различни причини де. Виж какво не ти харесва в целувката и го оправи.

Hilary_
05-21-2011, 07:25
пфф както казаха по - горе .. да ти имам проблемите .. :? :?

ебаси филмарите стеееееее .....
Ти пък си "ебаси" стандартизираната...
много ясно .. :lol: :lol:

6amanago6ko
05-21-2011, 07:30
Здравейтееее,хораа:grin: Бях ви писала че с гаджето имаме проблеми,но сичко се нареди онзи ден..той ми каза че съжалява за държанието си,подари ми роза и всичко точно...Тръгна да ме целува,но целувката не беше дълга нямаше и 5 секунди..аз се дръпнах като измъдрих нещо от сорта на:Трябва да тръгвам...До сега не бях забелязвала,но повечето ни целувки са кратички,и все аз съм се отдръпвала....преди не обръщах внимание на това,но много рядко се случва да има дълга страстна целувка :D Нещо ме кара да се отдръпвам по рано отколкото трябва,и това не ми харесваааа :o :D Притеснение ли,какво е незнам..но доста често се случва да не продължа целувката..обичам го..помогнете ми..как да се справя с това...Все като го целувам и си казвам: Задръжж още малкоо задръжж :razz: :razz: :shock: :lol: ...ама на края пак се отдръпвам... Помощ :(

спокойно, моме. Моята чумичка е същата и реши проблема много лесно. Аз я целувам, тя се отдръпва по някое време (не след дълго де хаха), усмихва се и ме целува тя. Едва ли на момчето ще му е такъв проблем, не се притеснявай.

Grommash
05-21-2011, 11:29
Дългите целувки са предназначени за занимание, докато сваляш дрехите на момиче или за децата, които са нови в занаята с отношенията между другия пол. :)

Angeleyes
05-21-2011, 11:38
Спри да се самовкарваш във филми.
+1 :D

BlackJ
05-21-2011, 12:50
Всеки човек има различен стил на целуване.Не всички си вадят сливиците тип "латиносериал". Явно ти си от този тип.