PDA

View Full Version : Нямам сила.



Greennight
05-20-2011, 16:48
Здравейте.Не знам какво ми стана,но от 5 дни някъде нямам никва сила.Преди 1 седмица някъде направих много здрава тренировка,която доста ме умори.После 2 дни починах и отидох пак,но просто ми е много отслабнала силата.После починах още 3 дни,мислех,че така ще се възстановя напълно,но ето,че пак нямам и наполовината сила,която имам попринцип.Нз къде е проблема,всичко си правя както нормално,ако знаете защо става така моля кажете.

pencilwarrior
05-20-2011, 16:52
Аз съм чувал, че е добре на всеки 3-4 месеца примерно да се взема почивка от 1 цяла седмица за въстановяване. Ако ти си тренирал доста дълго без почивки, възможно е това да е причината. А пък и след една почивка от 1 седмица, примерно, ще имаш доста повече желание за тренировки. Отначало може да не можеш да правиш същите тежки тренировки, но след няколко тренировки би трябвало отново да се върнеш в релси...

firstdiesel
05-20-2011, 21:31
или си претренирал или пък не ядеш кат хората

bathory
05-20-2011, 22:13
Ако в храната ти няма мазнини е нормално да си отпаднал. И мен от няколко дни ме гони страшна умора.. със зор тренирам - от времето ще е.. :?

ccdesigns
05-20-2011, 22:30
Може да е от претрениране, от недоспиване, от неправилно хранене и т.н. Гледай да се храниш така, че храната да ти дава повече енергия и задължително гледай да спиш много.

firstdiesel
05-21-2011, 08:22
Ако в храната ти няма мазнини е нормално да си отпаднал. И мен от няколко дни ме гони страшна умора.. със зор тренирам - от времето ще е.. :?

няма как мазнините да са му недостатъчни, то трябва да се храни с лабораторна храна, за да се получи това ..... трябва да наблегне на въглехидратите за енергия и на протеините за въстановяване :)

bathory
05-21-2011, 11:50
Педположих просто, защото когато аз си съставих хранителен режим бях изхвърлила почти всички мазнини, тъй като мислех че са вредни, а исках да правя релеф. :D Тренирах много и нямах никаква сила, после като ги включих всичко беше наред.. :)