PDA

View Full Version : ВАЖНО!!! ВИЖ БЕЗ МУСТАК !!!



asd25
05-20-2011, 17:10
ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ МОЖЕ ЛИ ОТ НЯКАКЪВ ФОН ДЬО ТЕН ИЛИ КРЕМ,МАЗИЛО ИЛИ НЕЩО ДРУГО КОЕТО СЕ МАЖЕ НА ЛИЦЕТО ДА ПРЕДИЗВЕКА ОКУСМЯВАНЕ ? НАПРИМЕР НАД ГОРНАТА УСТНА? НЗ ДАЛИ СИ ВЪОБРАЗЯВАМ ИЛИ СЛЕД КАТО СИ СМЕНИХ ФДТ И ЗАПЧНАХ ДА СИ СЛАГАМ ОСНОВА ЗА ГРИМА ПОЧНАХА ДА СЕ ПОЯВЯВАТ ПОВЕЧЕ МЪХЧЕТА НАД ГОРНАТА УСТНА?

sasuke666
05-20-2011, 17:26
ВЪЗМОЖНО Е ДА СЕ ПОЛУЧИ ОКуСМЯВАНЕ АКО КРЕМА/МАЗИЛОТО Е НЕКАЧЕСТВЕН/О ИЛИ Е С ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ...ДРУГА ПРИЧИНА,КОЯТО Е ПО-ВЕРОЯТНА Е, ЧЕ МОЖЕ ДА СА ХОРМОНИТЕ ИЛИ НАЧИНЪТ ТИ НА ХРАНЕНЕ...

lipsvashh_mi
05-20-2011, 18:43
по-качествени си взимай просто-макс фактор са едни от най-добрите....особено xperience -този новия...ползвам го откакто излезе и оплакване все още нямам.....мои познати също..а за мъхчетата има козметик :)

FuckingFreak
05-20-2011, 19:02
Ъм за какви пари става въпрос? Защото ако е нещо качествено и професионално, не например Импала или нещо такова не трябва да се получава така

ParisHilton
05-21-2011, 09:00
Аз си ползвам на Maybelline New York и съм страшно доволна, нормално е да имаш косъмчета/или мъхчета, както искаш го разбирай, над горната устна, но вече ако се засили растежа им отиди на козметик или на фото епилация.

Bonbonenata
05-21-2011, 10:23
Взимала ли си нещо хормонално? Примерно противозачатъчни? Съмнявам се от ФДТ да се получи нещо такова.

asd25
05-23-2011, 10:54
фон дьо тена ми е на мейбалин 24 часа и др продути също са качествени като гарниер виши

kalpazanka
05-23-2011, 11:11
Къде в кюпа слагаш Гарние :D

Надали окосмяването е свързано с козметиката. Нередовна М да имаш? Акне? Окосмяване в по-голяма степен по вътрешната страна на бедрата? Да си напълняла?

dream1707
05-23-2011, 13:31
За окУсмяване не знам, но окосмяването едва ли се дължи на козметиката, което ползваш .. най-малкото че до колкото прочетох, ползваш качествена козметика (на мейбълин поне аз я имам за такава) ... Вероятно окосмяването се дължи на хормоните ти :) Просто ги скуби и не се шашкай, нормално е да имаш мъхчета там ;д