PDA

View Full Version : моята история,подобна на 10000000 други,но все пак моя ...



blackprincess123
05-20-2011, 17:55
Знам,че в този форум има още 100000000 сигурно подобни теми,но реших да направя нова за моята собствена история. ;]]]
Аз съм момиче,но съм ужасно срамежлива и се влюбвам силно. Досега съм харесвала няколко момчета много,но нищо не се получи. В момента изпитвам чувства към едно много сладко момче. Той е доста срамежлив също. Просто не знам какво да правя - не знам дали има смисъл да предприема нещо,защото дори не знам той какво мисли за мен. По-големият ми проблем е че не умея да разговарям с момчета. Винаги съм се притеснявала от това. Много трудно се отпускам пред хора. Но мразя да съм център на внимание. Мисля,че е тъпо да се лигавиш пред всички,за да си "готин" в очите на другите или в случая ако си момиче, да си показваш прелестите и да си кифла,за да те харесат. Мразя този тип поведение. Предпочитам сериозните хора. И според мен с момчето,което харесвам ще си допаднем,но сме си говорили малко и на практика не знам нищо за него.




Още венднъж се извинявам за темата. ;]]]]

MuuSiiiCLooVeerr
05-20-2011, 18:11
моят проблем е АБСОЛЮТНО същият :-o :shock: :shock: :shock:

nepowtorima
05-20-2011, 18:44
Шибаният ви срам!!
Защо не го преодолеете.. и не си живеете живота без никакви пречки!!
Говори с него, дори ако трябва му намери скайпа, фейсбука или нещо подобно. Макар, че срама се засилва с това, но все пак..
Говорете си, опознайте се.
Това, че някой се лигави, не означава, че задължително той иска да е център на внимание и да е номер едно.. Имаш доста странни разбирания, но какво да се прави.
Просто се опознайте достатъчно, пък каквото стане. Няма да е първия нито последния!

blackprincess123
05-20-2011, 18:55
аха .. мерси много :wink:

bloodyF
05-20-2011, 19:01
на колко си? когато бях на 11-13 се държах така... :-o

blackprincess123
05-20-2011, 19:32
почти позна - 14 :)

DesireToFire
05-20-2011, 20:10
Това че някой хора са по-освободени и общуват свободно, не означава, че само се опитват да са център на внимание, да се правят на "готини", ,още по-малко с крайностите като кифлите и кроасаните.
Иначе е от възрастта, ще го преодолееш.

Hilary_
05-21-2011, 05:53
Отпусни се .. ок разбирам, че мразиш тоя тип поведение, но ако седиш отстрани мълчейки НИКОЙ няма да те забележи, камо ли да иска да те опознае .. (:

Lioon
05-21-2011, 10:47
В едно училище ли сте, в един квартал ?
Ако имате общи познати е лесно, помоли някой, който познава и двамата да ви запознае и излез, където и той някой път. Виж как ще се държи и прецени дали да му искаш скайп.

BlackJ
05-21-2011, 13:03
Щом го харесваш не бива да си срамежлива спрямо него.Отпусни се малко и си поговорете, търси неговото внимание, пробвай да се сближите.

dejan95
05-26-2011, 18:54
И аз съм в същото положение. Опитай се да му кажеш какво чувстваш, може и той да ти отговори на чувствата ти.

shiv3r
05-26-2011, 18:59
Първото което трябва да направиш е да се научиш да говориш без да изпитваш срам.Аз дори неразбирам защо те е срам... :( но това е основния и най-големият ти проблем в момента..След като го преодолееш ще можеш да опознаеш въпросното момче. :)

mrazqkindergarten
05-26-2011, 19:00
Офф, какво я нападнахте бе?Момиче, не се притеснявай, има и други срамежливи момичета, и аз пред непознати момчета съм така, че дори и пред познати.Ако намериш някой срамежлив, ще си допаднете и ще стане работата.За всичко си има време, само на 14 си. :)

zlonamerena
05-26-2011, 20:19
я най-добре започни от фейсбука или от скайпа (както пише в по-горните коментари), там поне можеш да пишеш на воля, и да преосмисляш това което ще напишеш. За 14 години си много срамежлива, днешната младеж още на 11години е по-отворена и от големите.. :D мацка не се притеснявай от нищо, каквото ти е на душата,нека и това да ти е на устата (не винаги де).. излизай повече, контактувай повече, и всичко ще се нареди :)))

badsector
05-27-2011, 09:14
...и се влюбвам силно. Досега съм харесвала няколко момчета много...
Най-добре продължи в същия дух - влюбвай се в някой, колкото можеш повече, НО без да бъдете гаджета, или дори да поддържате връзка! Така след време ще се научиш за кого и кога си струва да отпускаш чувствата си. Иначе в сегашния вариант, ще се влюбваш в много хора, ще ставате гаджета, връзката ви ще започва бурно и ще завършва бързо. И така на 25 ще се окаже, че си вдигнала яко бройката, емоционално си се изхабила, имаш спомени за любов към 100 човека (образно казано) и ще е почти невъзможно да захванеш наистина сериозна емоционална връзка. Просто ще се задоволиш с каквото дойде...