PDA

View Full Version : Проблем с момиче !!!



bobioooo
05-20-2011, 18:46
Може ли да дадете съвет как да заговоря момиче. Смисъл с един приятел примерно се разхождаме по парка и виждаме 2 момичета и сега какво до им кажем, че шем да ги заговорим и да ни обърнат внимание ? Ако маже дайте няколко съвета ! Благодаря за съветите предварително ! ;)

Sh@d0w
05-20-2011, 18:50
Кажете че сте гейове и им поискайте телефоните.

100% ще ви ги дадат.

tjgirl
05-20-2011, 18:54
Момиче съм и най-голямо впечатление ми прави, когато момче се държи мило, но и в същото време като пич. Да не ти пука - каквото и да кажеш в началото все ще привлечеш вниманието, а по-натам гледай ДА НЕ СЕ ПРАВИШ НА ИНТЕРЕСЕН!

DesireToFire
05-20-2011, 20:07
Принципно съм общителна и нямам нищо против да се запознаем и да си разменим 2-3 думи, ако преценя може и повече, но ако бързам за някъде или ако вече имам някакви отношения с някого (не че бих приела много на сериозно някого с когото съм се запознала ей така, но някакси няма да ми е комфортно) режа. Най-важното - не се правете на интересни, без заучени фрази, да не си личи че спирате така всяка 2ра :Д

Nakadah
05-21-2011, 02:37
Метни си телефона на земята и ги питай дали е техния

Eclipsercho
05-21-2011, 02:44
Момиче съм и най-голямо впечатление ми прави, когато момче се държи мило, но и в същото време като пич. Да не ти пука - каквото и да кажеш в началото все ще привлечеш вниманието, а по-натам гледай ДА НЕ СЕ ПРАВИШ НА ИНТЕРЕСЕН!

И как точно очакваш някъв непознат да се държи мило? Аре ми го обясни, че не схващам. Нито те познава, нито имате нещо общо.. обаче мило да се държи. :razz:

Относно правенето на интересен - съгласен. Освен ако не сваляш кифли. Тогава е едва ли не основно правило да се лигавиш и превземаш на макс. Но ако си тръгнал по кифли.. то ще ти идва отвътре. 8-)

bratignat
05-21-2011, 05:22
Ти казваш здравей, усмихваш се широко (ама не идиотски) и насочваш разговора, около нещо съразно със заобикалящата ви среда (щом не можеш нищо да измислиш).

В същото време приятелят ти трябва да играе фаланга - той трябва да заговори другата иначе, тя ще започне да дърпа приятелката си и да й обяснява как "закъсняват за някъде, или как тя самата бърза.

Ако питш за конкретните думи, след здравей, няма такива. Всяко момиче е различно, харесва различни неща, всичко е импровизация. Отделно трябва да излъчвате сигурност.