PDA

View Full Version : Ред в секса



ChocolateGirl
05-20-2011, 18:51
Драги съфорумци имам въпрос към вас!
Скоро ще правя секс с моя приятел за първи път,сигурна съм,че ще ми е приготвил вълнуващо изживяване и ще се постарае на мен да ми е добрем,затова и аз искам да се представя на ниво.Въпроса ми е когато правите секс,спазвате ли някаква последователност на нещата.. примерно да той да започва с френска,след това акта и накрая вие да му връщате жеста?
Също не знам дали обича да му правят френска,по правило всички момчета обичат,но знае ли човек.. какво мислите има ли някакви знаци,които той може да ми направи, за да знам кога да започна?
Благодаря предварително ще се радвам на съвета ми,възрастта ми е 18 и темата не е ебавка :)

UltraBlue
05-20-2011, 18:56
:grin:

Shia
05-20-2011, 18:59
Любовна игра,за да се възбудиш ти и той първоначално с целувки и докосвания по тялото.
Същински секс след като си добре овлажнена за проникване и той достатъчно втвърден.
Избиране на подходяща поза.По принцип за първи секс се възприема като начална поза мисионерската,но винаги можеш да избягаш от нея.
За оралната любов-за да разбереш дали обича,заиграй се с пениса му като го масажираш известно време и неволно го целуни и виж реакцията му.Ако е доволен продължи по същество,ако реагира друго яче се отдръпни.

Despiteful
05-20-2011, 19:06
Също не знам дали обича да му правят френска,по правило всички момчета обичат,но знае ли човек..
Не всички! Бившият ми не обичаше. :)
По темата: При мен винаги е имало някаква последователност. Целувки, докосвания по тялото. След това акта и за финал френска. :grin:

Drako89
05-20-2011, 19:21
Не всички обичат френска! Аз например не обичам!

Недей да го мислиш толкова то ако е речено да стане всичко ще си дойде от самосебеси и ще усещаш какво да правиш!

Loooooser
05-20-2011, 19:26
Не ги слушай! Всички обичаме френска! :D :D :D

GregoryHouse
05-20-2011, 20:21
Ако той е опитен, не се тревожи, той ще те води. Пък знака, ако някой от 2маата иска нещо е - просто кажи. Хората си говорят по време на секс, не е като по филмите 8-)

Последователност няма...Но в случая, предполагам първо ще те полигави, някой пръст евентуално и след това ще ти го вкара. До свирки няма да стигнеш вероятно. Не нужно веднага да започваш да го лапаш :lol:

Почти всички обичат френска. Малко са хората които не обичат и те се хвалят обикновено с това. Мъчейки се да изглеждат различни. Ако не го е споменавал - малко вероятно да не обича.

Единственото което ти тряя да знаеш - не се притеснявай. Нищо необикновено или страшно няма. Споко и успех :-D

Едит: Чак ми беше кеф да отговоря на така хубаво формулираната тема. Подредена и грамотно написана. Евалата. Рядкост са вече.

wolfdance
05-21-2011, 15:39
Трябва да направите списък - кой, какво, кога, колко... не може така хаотично да се прави секс. Трябва поне 4 дни подготовка, тренировки, медитация.
Ако написаното горе беше вярно, циганите щяха да са в демографска криза :)

Loooooser
05-21-2011, 16:26
Трябва да направите списък - кой, какво, кога, колко... не може така хаотично да се прави секс. Трябва поне 4 дни подготовка, тренировки, медитация.
Ако написаното горе беше вярно, циганите щяха да са в демографска криза :)
А така ! :lol:

anonymous708973
05-21-2011, 16:49
Не минава и един път без френска любов. Обожавам просто!
Не разбирам хора, на които не им харесва.
Той ми прави на мен задължително преди секса, а аз на него - различно. Или преди, или след, или и двете 8-)

Няма да ти дава никакви знаци, това да не ти е азбуката на глухонемите... Заиграваш се и следиш реакцията му. :) Само внимавай да не го ухапеш или нещо такова, че да не стане следващият, който не обича свирки.

(Омг, дори изглежда странно написано :lol: )

RageAgainstTheMachine
05-22-2011, 06:44
Само си идва няма определена закономерност :D

BlackJ
05-22-2011, 15:11
Не минава и един път без френска любов. Обожавам просто!
Не разбирам хора, на които не им харесва.
Той ми прави на мен задължително преди секса, а аз на него - различно. Или преди, или след, или и двете 8-)

Няма да ти дава никакви знаци, това да не ти е азбуката на глухонемите... Заиграваш се и следиш реакцията му. :) Само внимавай да не го ухапеш или нещо такова, че да не стане следващият, който не обича свирки.

(Омг, дори изглежда странно написано :lol: )

+1
На тези на които не им харесва френската просто не са случили на човек, които знае какво прави...след това всички си променят мнението