PDA

View Full Version : Какво да правя



tjgirl
05-20-2011, 19:00
Знам, че за много от вас това, което ще кажа, ще прозвучи детински и тем подобни, но все пак ...
На 15 съм и не съм имала гадже. В училище не съм от най-популярните, но не съм и от най-неизвесните - средно.Има момичета, които непрестанно настройват момчетата срещу мен и приятелките ми без причина, нищо не сме им направили. Как да не допусна да повлияят на мнението на момчетата за мен? Знам, че на тези години не е възможна истинска любов, но ми се иска да разбера какво е да имаш някой до себе си. Как мога да привлека вниманиевто на някое момче над мен?

ZooB
05-20-2011, 19:02
охх има около 5 000 такива теми , земи разръчкай малко преди да вкарваш нова

tjgirl
05-20-2011, 19:05
Занм, че има, но все пак това сие моят проблем и ми е много по-добре, когато ми отговорят лично на мен ;)

nepowtorima
05-20-2011, 19:05
И как да ти кажа какво да правиш? Нямаш ли глава на раменете си? И сиво вещество в мозъка си?
Защо за бога почти никой не знае какво да прави с живота си.. и все по форумите търси кой да им живее живота??
Започни да се запознаваш с момчета .. това, че си нямала гадже не е проблем. Просто трябва да намериш подходящия и да се развият нещата с него..

gangstalove
05-20-2011, 19:19
е айде сега бой че момичето пуснала тази тема... ако нямате кфо да кажете, няма смисъл да я нападате...

Ами аз мисля, че не трябва да обръщаш вниание на хейтърщината, която се всява от някакви си, които не те познават... Никой не може да ти се наложи, ако ти сама не ги закопаеш, като започнеш да общуваш с тези момчета.. те ще те опознаят и ще те възприемат. И най - важното БЪДИ СЕБЕ СИ! ;)

tjgirl
05-20-2011, 19:37
^^ Мерси и за подкрепата и за съвета! :-)

tjgirl
05-20-2011, 19:38
...ииии, относно общуването с момчетата. Говоря си с момчета, но съм адски срамежлива ...

Despiteful
05-20-2011, 19:42
Къде си тръгнала да мислиш за връзки по на 15??? (за протокола и аз съм на толкова) Що първо не се наживееш, не видиш някои неща от живота, не съзрееш малко и тогава да започваш да мислиш за сериозни връзки. Имам приятели, които на по 20-25 още не мислят за обвързване, пък ти още на 15 мислиш за такива работи. Я вземи се кротни малко!

asasfdf
05-20-2011, 22:39
интересно ми е какво представлява това тийн "наживяване", ако биват отричани връзките : D
първо - истинската любов е възможна на 5, възможна е на 15, на 25, 35 и всичко с 5 (са да не се стреснеш - дори и на други възрасти!)
второ - за да привлечеш внимание на момчета, трябва:
- да общуваш с момчета
- да привличаш с едно или повече от следните: чувство за хумор,относително не ниска интелигентност, чар, красота, развратност
- да не се класифицираш според категории "готини","неизвестни","по-неизвестни" и прочие..звучи глупаво, което пък противоречи на едно от изискванията ;s !

Hilary_
05-21-2011, 05:44
Ако едно момче проявява интерес и е момче на място не би се повлиял от чуждите приказки за теб .. :? Няма да е зле ако не ги гледаш отстрани ами говориш с тях .. дай им възможност да те опознаят, чрез разговор или само поглед можеш да предизвикаш интерес у момчетата .. ;)

Относно другите пикли .. тегли им по една майна и изобщо да не ти пука!

Grommash
05-21-2011, 11:32
Къде си тръгнала да мислиш за връзки по на 15??? (за протокола и аз съм на толкова) Що първо не се наживееш, не видиш някои неща от живота, не съзрееш малко и тогава да започваш да мислиш за сериозни връзки. Имам приятели, които на по 20-25 още не мислят за обвързване, пък ти още на 15 мислиш за такива работи. Я вземи се кротни малко!

Ако всички сме еднавки, няма да е интересно. Разни хора, разни идеали.

Angeleyes
05-21-2011, 11:39
И как да ти кажа какво да правиш? Нямаш ли глава на раменете си? И сиво вещество в мозъка си?
Защо за бога почти никой не знае какво да прави с живота си.. и все по форумите търси кой да им живее живота??
Започни да се запознаваш с момчета .. това, че си нямала гадже не е проблем. Просто трябва да намериш подходящия и да се развият нещата с него..


Nepowtorima Както винаги е права. :D +1

BlackJ
05-21-2011, 12:46
Не мисля, че е болка за умиране, че си нямаш гадже.След време в един момент ще ти се иска да си сама.Граби от живота с пълни шепи и това е.
Относно момчетата,бъди себе си, не стой отстрани да чакаш някой да те забележи, а се опитай да привлечеш тяхното внимание.Това за популярността са пълни глупости.Какво според теб значи да си популярна сред момчетата- да те подмятат като парцал ли? Просто покажи на хората, че си интересна и интелигентна и бъди себе си това е най-важното, рано или късно ще намериш човека, който ще забележи всички тези качества в теб и няма да му пука какво говорят някакви си пикли за теб. :)