PDA

View Full Version : Какво да правя..



ggirl4eto15
05-20-2011, 22:27
Имам гадже, с което ходим вече 9 месеца и се познаваме от около 2 години и когато съм с него ми е супер, но като приятел. Искам да скъсаме, обаче не мога много го обичам и ценя, а и той всяка вечер ми казва, че ме обича и го показва. Аз просто си нямам представа как да го скъсам, така че да може да си останем приятели. :(

SmilezZz
05-21-2011, 08:15
Въобще знаеш ли какво искаш ? Веднъж хубаво ми е с него,но само като приятел.. Друг път - обичам го..
И каквото и да направиш,каквото и да кажеш - много трудно ще си останете приятели..
Така,че му обясни как стоят нещата..
Друго няма какво да правиш..

Vasilewaa
05-21-2011, 08:20
Виж сега ... всеки допуска грешки и понягока фатални .. приятелството винаги може да завърши с любов , но любовта с приятелство не ! .. Единственото нещо,което според мен можеш да направиш е да му кажеш истината от начало до край и да се надяваш да му мине след извесно време .. защото може и да реагира остро ... но ако всичко мине добре ,изчакай малко и виж какви ще бъдат отношенията ви ! :)

autumn666
05-21-2011, 09:59
Ти изобщо знаеш ли кво искаш?!

Grommash
05-21-2011, 11:13
По-добре скъсайте, за да не пострада някой. След това помисли какво искаш от него, дори да изисква време. :)

BlackJ
05-21-2011, 12:59
Ако го ценеше толкова много като приятел, колкото казваш, защо въобще тръгна с него.Нали знаеш, че тръгнеш ли с приятел, нещата много рядко завършват с happy end ? Та ако скъсаш с него, не очаквай всичко да е както преди.

magita
05-21-2011, 17:32
Така като гледам е по-добре да скъсате! Ти не знаеш какво искаш, а момчето явно те обича! А, аз си правя извода, че ти нищо не правиш за него...

ggirl4eto15
05-21-2011, 18:11
Ти изобщо знаеш ли кво искаш?!

Да знам какво искам. Искам да скъсаме ,проблема е че аз никога не съм успявала да скъсам някой, освен ако преди това не сме се скарали, а с него просто не искам да се карам.

metli44ina
05-21-2011, 18:43
Гаджета сте от 9 месеца и чак сега си се сетила, че искаш да сте само приятели? :-o Ако ти е толкова неприятно с него - кажи му го, ама надали ще си останете приятели за дълго.