PDA

View Full Version : Скапано ми е....кво да правя бе



xxxxxx
05-20-2011, 23:33
Хорааа,много ми е скапано напоследък...ходихме 8 месеца,като се разделяхме няколко пъти и по няколко пъти си изневерихме....накрая тя ме заряза.Аз си казах,че ще я намразя и няма повече да ми пука за нея.За 10 месеца я бях виждал само няколко пъти.Миналата седмица бяхме в една компания и тя ми говореше там нещо и аз просто си отговарях,но нещо ми стана.Когато започна да се зарибява с едно момче ми стана доста гадно.Сега не ми излиза от главата,сърцето м иказва,че искам да се съберем,но главата ми казва,че не трябва да го пражя и ми е адски сдухано.Кажете какво да правя,но не ми казвайте да я помоля да се суберем,защото няма да стане..Имам си достойнство и дори и да се съберем пак ще страдам...Дайте някви идеи как да я забравя..Благодаря предварително :)

nichiiq
05-20-2011, 23:41
Зае*и тая работа.Не си струва,минало е , търси друга към която да си насочиш чувствата и емоциите .

onestar
05-20-2011, 23:56
Отбягвай компанията й.

xinfamous
05-21-2011, 00:45
http://prikachi.com/images/486/3364486V.jpg

Eclipsercho
05-21-2011, 02:42
Изключи я ефективно от живота и ежедневието си.

Ако се налага да се виждате заради общи познати.. ок. Никакво внимание, бързи, кратки и студени отговори на нейните опити да провежда разговор.. повярвай ми, ще разбере намека.

Там където веднъж са те отхвърлили до степента на прекратяване на връзка - нямаш място. Само ще си навлечеш още толкова нерви.

Sh@d0w
05-21-2011, 04:54
Мислиш за нея,защото може би си сам.Хвани си приятелка,отбягвай компанията на другото момиче и ще видиш колко бързо ще я забравиш.

Hilary_
05-21-2011, 05:31
оф сам си отговаряш на въпроса дали трябва да се съберете .. :?
Щом се е стигнало и до изневери какво повече очакваш от момичето? Очевидно НЕ сте един за друг ..

Despiteful
05-21-2011, 06:09
Зае*и тая работа.Не си струва,минало е , търси друга към която да си насочиш чувствата и емоциите .

GuardianAngel
05-21-2011, 07:12
Просто приеми че някои хора не са за нас,приеми го и продължи.Сърцето много честно казва неща които ни се иска да са така....живота несвършва със нея...

Vasilewaa
05-21-2011, 08:15
Ще ти кажа това което мисля аз. .. според мен има два начина за преодоляване. Единият е ако избягваш компанията, нея и т.н (който за мен е по -лош), а другия е ако се изправиш стиснеш зъби и свикнеш с това,че в живота се случват такива неща и тя просто не е била подходящата .. човек трябва да бъде достатъчно силен според мен, ако не можете да се съберете явно има причина .. :) това е от мен ... живота продължава ..

autumn666
05-21-2011, 10:00
оф сам си отговаряш на въпроса дали трябва да се съберете .. :?
Щом се е стигнало и до изневери какво повече очакваш от момичето? Очевидно НЕ сте един за друг ..

Garvanec
05-21-2011, 10:37
Аз съм бил в подобно положение и те разбирам много добре . Моят съвет е пълно игнориране , абсолютно никакви контакти просто се дръж мъжки и го преодолей живота е пред теб .

funkey
05-21-2011, 10:50
Нормално е да искаш това което нямаш а и в този случай си имал, и сте били за дълго време заедно и още явно изпитваш чувства към нея, и не можеш да приемеш че тя е с друг . Има шанс тя да го прави за да те накара точно това да чувстваш за да тръгнеш пак с нея.Според мен по добре я заеби

vanilia
05-21-2011, 13:55
мисли така:"тва не е най-лошото,което може да ми се случи в живота"


Vasilewaa:...ако се изправиш стиснеш зъби и свикнеш с това,че в живота се случват такива неща и тя просто не е била подходящата .. човек трябва да бъде достатъчно силен според мен, ако не можете да се съберете явно има причина...

Missmarch
05-21-2011, 16:55
Не си струва, рискуваш да тъгуваш за нещо, което може би няма да се сбъдне (в този случай) . :)

Angeleyes
05-22-2011, 15:23
Мисля , че ако си намериш ново момиче няма да е лошо като за начало. :)

Dying
05-22-2011, 15:42
Аз пък, не мисля, че трябва да я забравяш.. Ами, ако тя иска всичко да започне отначало..