PDA

View Full Version : За или Против детските конкурси за красота



SuperBadSuperFresh
05-21-2011, 06:37
Е?За или против?Според мен е недопустимо 4-5-6 годишни деца да са подлагани на гримиране,прически и не дай Боже,токчета.В предвид броя на детските конкурси обаче,явно има хора виждащи положителна страна в тези неща.Вие как мислите?

Greennight
05-21-2011, 07:07
Еми да тъпо е,но факт...

Lioon
05-21-2011, 07:10
Твърдо против !! Не може да се набива в главата на толкова малки деца, че всичкия този грим и неестествен вид е идеал за красота. Веднъж гледах едно такова предаване, бяха правили изкуствен тен на 5-годишно, след това му слагаха изкуствени мигли и какво ли още не, само и само, за да спечели. С какво впечатление остават тези деца после ?

sm_95
05-21-2011, 07:39
Трябваше да пуснеш и анкета..

Та, по въпроса - много, ама много твърдо ПРОТИВ. В главите на малките не трябва да се набиват тъпи идеали за красота.... Те не могат да се осъзнаят, но половината от родители откачат ако детето им не спечели. Чак ми стават жал за такива хора...

jghgh
05-21-2011, 08:52
Чак против не, ама е тъпо. А и не мисля, че едно малко хлапе с недоразвито лице може да се смята за красиво. Или ако щеш, по-красиво от другите.
Всички малки деца са красиви, в крайна сметка.

Тия конкурси им набиват някви кифленски идеали в главата. И, по дяволите, хлапе с грим по очите изглежда смешно, а не красиво.
А на токчета какъв ли смях ще е. Само им измъчват недоразвитите телца. Sad story.

Deadlock
05-21-2011, 09:55
абсолютно против. егаси кифлизирането отвсякъде..
наскоро чух, че тази година по магазините има бански за малки момиченца с подплънки. :-o

http://www.pinkstinks.co.uk/

GrindBlardian00
05-21-2011, 10:25
И аз съм категорично против.

Rorsach, можеш ли да намериш онази статия от оня блог с американската майка, какво решила "да направи за" детето си?

CanisDirus
05-21-2011, 13:33
http://forums.petrisimolin.com/media/4296/pedobear_seal_of_approval.jpg

bloodyF
05-21-2011, 13:33
против!
дори и аз съм участвала на няколко такива конкурса и самочувствието ми е спадало сериозно след такива моменти-на загуба
а и за едно 4-10 годишно детенце, не мисля че грим, топлинна обработка на косата, токове и къси фусти са подходящи..
пък и като загубиш, после ти е едно такова..абе шибано..чувстваш се подценен и т.н.въпреки че знаеш, че не си спечелил, не защото другия е бил по-хубав, а защото техните са бутнали някой лев под масата..
общо взето така стават нещата в българия.. дори и в ДЕТСКИ конкурси.. :o

xBadxApple
05-21-2011, 13:34
Не мисля, че има човек, който да има наличен мозък в главата си и едновременно с това да е 'за' тези конкурси.

Отвратително е.

Violenza
05-21-2011, 14:25
Те са направо брутални! Болни амбиции на майки психопатки.

Ужасих се веднъж като видях едни уж професионални снимки на момиченце ,на видима възраст към 8-9, облечено с много къса черна рокля, доста високи токчета, нагримирано и с накъдрена коса. :-o

Biskfitka
05-22-2011, 00:19
Не се бях замисляла по този въпрос досега...
Против...Не заради това,че ще се сложи малко грим на детето или ще му накъдрят косата (въпреки че и това не е нормално...) ...по-лошото е разочарованието,което ще изпита детето,ако не спечели..Според мен не е правилно някакво жури да определя кое ДЕТЕ е най-хубаво..това са малки деца,има толкова много да се разиват и променят...

Despiteful
05-22-2011, 05:41
Твърдо против !! Не може да се набива в главата на толкова малки деца, че всичкия този грим и неестествен вид е идеал за красота. Веднъж гледах едно такова предаване, бяха правили изкуствен тен на 5-годишно, след това му слагаха изкуствени мигли и какво ли още не, само и само, за да спечели. С какво впечатление остават тези деца после ?

SableIsland
05-22-2011, 06:27
http://kriminalnidosieta.com/novini/kozmetitchka-s-maniya-za-slava-slaga-botoks-na-8-godishnata-si-dashterya/

RageAgainstTheMachine
05-22-2011, 06:48
Да. Никой не е задължаван да учавства. Това , че има майки , които обичат , как да кажа "красотата" и я изразяват по-силно не значи , че не трябва да има. Това е забавление , а не някаква цел или нещо подобно , но повечето фешън модерни майки не го разбират 8-)

SuperBadSuperFresh
05-22-2011, 17:50
http://kriminalnidosieta.com/novini/kozmetitchka-s-maniya-za-slava-slaga-botoks-na-8-godishnata-si-dashterya/

Тъкмо щях да дам същия линк.Ужасих се.Аз точно заради това пуснах темата.

ZipFail
05-22-2011, 18:32
Това с ботокса се оказа измислица. Не помня точно историята, но в съда майката си признала че някъв неин братовчед и платил да разкаже историята с ботокса. Ще постна статията като я намеря..

Bokonon
05-22-2011, 19:08
тези конкурси трябва да се забранят със закон, защото те са първата брънка към главата Разврат на НК и нищо чудно има все повече и повече недоразумения на природата като В.Кузов, те биват стимулирани. Смерт за тея конкурси и майки като тая, тя си има естествен ботокс подкожен, да го реже и суши в зимника за пръжки !!!

SuperBadSuperFresh
05-22-2011, 19:39
Това с ботокса се оказа измислица. Не помня точно историята, но в съда майката си признала че някъв неин братовчед и платил да разкаже историята с ботокса. Ще постна статията като я намеря..

Ми какво друго да каже в съда.

ZipFail
05-22-2011, 19:51
Е, реално момичето няма ботокс никъде. Не че това променя ситуацията с конкурсите, но все пак да се придържаме към истината.