PDA

View Full Version : Непозната история за края на света



nkboy
05-21-2011, 09:27
Здравейте!
Краят на света.
Според свещените книги като Библията, Корана, Кабала и тн.н краят на света е кодиран. Датата, през която той ще настъпи, има собствен код.
Кодът е открит от древни математици, астрономи и тн.н.
Но той не е открит изведнъж, а постепенно след много усилия на древните математици и астрономи от Древна Гърция, Палестина и Персия. Кодът не фиксира точния край на света, а годините, през които е възможно това да се случи.
Ето го и кодът: 3x+5x=? Първото число х= 250, което означава, че 1-вият възможен край на света е през 2000г. Всяко следващо число х е с 6 по-голямо от предходното. Числото 6 в християнската религия е символ на всичко най-зло:дяволът, сатаната, унищожителни бури, деградацията, злото и тн.н..
Следователно следващият възможен край на света е през 2048 година.
Но в Библията е посочен фактът, че хората чрез своите действия могат да променят датата, през която ще настъпи краят на света. За целта цялото човечеството трябва да се научи на добро, да се научи да живее в мир и хармония със света около себе си. Но ако прави обратното, тогава той увеличава възможността да предизвика края на света по-рано през своето съществуване.
Защо 250? В Библията числото 2 е символ на унищожението.Числото 5 е символ на гибелта за човечеството. Числото 0 е символ на на това как Бог слиза при хората и раздава на всеки според заслуженото.

Auriss
05-21-2011, 09:44
А числото 20 е символ на размера на хуя ми ? Начи е унищожителен и справедлив ,нали ? :D Направо божествен.

Ебаси кода 3х + 2х = ?

Аз имам нов

3x^3 + 2y + 12(3x^2 - 5) / 8(14y-2) = ?

Тоя май е по-як :razz:

Аа забравих - y = броя малоумни християни

gandalfepi4
05-21-2011, 10:03
не успях да идентифицирам дори и една завършена, интересна, използваема или дори кохерентна мисъл в тази.... тема?

авторе, какво в името на косматите зърна на ричард доукинс се опита да изразиш с тези нечленоразделни, несмислени, лишени от каквато и да е логика или чар глупости??????




ПС интересно е че казваш че 6 е числото на всичко най-зло в християнството при положение че дявола е дракон със седем глави със седем корони и тн

bazingaaaa
05-21-2011, 10:11
Автора на темата тъп ли е, или много?

nkboy
05-21-2011, 10:45
Базинче, Базинче, не всички са толкова умни, колкото теб, че да могат да покрият теста за най-остроумна конска опашка. Как може човек като теб да говори за сложни понятия като тъпизъм и тн.н... Ти си просто патологичен случай с отчайващо ниско ниво на аксони и дендрити в мозъка, чупещ най-големия рекорд по слабоумие.

nkboy
05-21-2011, 10:47
Момчета или момичета, надявам се да разберете целта на статията. Не е толкова сложна де, ама имам чувството, че се затруднявате 8)

gandalfepi4
05-21-2011, 11:11
аз пък имам чуството че си поредния тъпанар който би се затруднил да си направи корнфлейкс без да предизвика пожар, да си избърше задника без да си счупи пръстите и да прочете изречение от пет думи без да му потече кръв от носа от усилия


ако имаш да казваш нещо казвай


ако си мислиш че си гений въпреки че всички те мислят за някой който прави патрик (от спънджбоб) да излгежда като интелктуален титан почвай да си пишеш на лс с nam3less3

ПС и един съвет от мен - спри да се фукаш с познанията си по билогия от четвърти клас. не предизвиква вълна от респект и страхопочитание както си мислиш

nkboy
05-21-2011, 11:22
1-во, нямам намерение да се правя на гений, мой човек, защото знам, че не съм, следователно нямам полза.
2-ро, не ме насочвай към други хора, нямаш никаква полза.
3-то, нямаш полза да обиждаш, защото не познаваш човека срещу себе си( не го приемай като заплаха,друго искам да кажа).. Все едно да видиш някой на улицата, който не познавваш изобщо и да започнеш да го нареждаш с наредби като водопад. Знам, че ще кажеш, че не ти пука, че не го познаваш, защо статиите му ти се струват еди какви си, ама твое си решение.
4-то, обиждайки ме ти добавяш черни отенъци върху портрета на твоята личност.

Специално на теб нямам намерение да ти отговарям с наредби, даже на никой повече нямам намерение.. Вие си обиждайте. Така е най-лесно. 8)

Rebirthing
05-21-2011, 11:22
Поредните глупости на търкалета.

Числото 2 означава женското начало (е, винаги съм знаела, че жените сеем унищожение, но чак пък толкоз...)
Числото 3, символ на мъжкото начало.
Сбора на 2 и 3 е 5, обединява женското и мъжкото начало. Първото което ми идва на ум за пример е пентаграмата която е толкова сатананска според вас християните, но всъщност означава универсалната жизнена сила (чи, ки, ци, прана и т.н), също значи и дуалноста проявена навсякъде във Вселената, но щом така ви изнася, нека значи гибел.
6 означава човек, а 7 е символ на духовността, а сбора им, 13 , значи духовно развит човек. Но сигурно и 13 е символ на злото ?!
Числото 0 е символ на безкрайността, безграничността, първопричина на всичко съществуващо (това прозвуча малко сектантско :D ), абе нулата е Хаоса с една дума :).

nkboy
05-21-2011, 11:35
E,евала... Най-накрая някой да отговори аргументирано и без обиди... (bow)
Благодаря ти за информацията :) .

smiirnoff
05-21-2011, 16:36
Вместо да си правиш труда да пишеш толкова, просто да беше казал четете Библията. Едно и също - вярвайте в доброто .. дрън дрън . |(
Не ви ли писна с тоя край на света??
Гледайте си живота, к'во си го усложнявате с тия простотии за края на света .. ?

Concussion
05-22-2011, 09:52
Стига с тоя край на света, вече направо се излагате... както предполагах, 22-ри май е и навън е по-прекрасен ден от всякога. Краят идва за всеки рано или късно, вие щом толкова искате прекарайте времето живот което имате преди това в пресмятане на някакви МАЛОУМНИ кодове.

YoUcANNOtiMaGiNe
05-27-2011, 15:15
Интересно ми е какъв е смисълът да се изчислява точна дата за края на света като и без това няма как да се предотврати.. Всъщност ако изобщо може да се изчисли, понеже единствено и само Всевишния е този, който знае кога и как ще настъпи края. Предсказания и пророкувания в случая са напълно безсмислени и излишни. Когато е напът това да стане със сигурност ще има доста предзнаменования, които разбира се няма да бъдат взети предвид тази гледна точка от повечето хора. Като резултат какво излиза-че започна да се спекулира прекалено много с тази тема. Отвсякъде ни заливат с известия и новости-напълно ненужни, а целта освен всяване на излишно напрежение и особено за по-лабилните хора, както и трупане на състояние на гърба на същите тези, не виждам каква друга бива.

Auriss
05-27-2011, 21:16
^ цел има и тя Е :

1) да си продадеш имуществото и да го дадеш на църквата в знак на почит и преклонение към Бог.
2) хората ,отвърнали се от Бога ,да се покаят и да се присъединят към своите правоверни братя в паството (май тва е думата хаха )

Може и да има други облаги ,знам ли - на мен това ми хрумна 8-)

Тъй ,де - ако всички хора бяха толкова слабохарактерни и невежи ,100% от населението щеше да се определя като Християни/Мюсюлмани/ прочие. Можеш да използваш религията като мерило за интелектуалното ниво в дадена държава - колкото по-голямо е атеистичното население ,толкова повече са мислещите хора.

SolusChristus
05-28-2011, 15:51
Числото 6 в християнската религия е символ на всичко най-зло:дяволът, сатаната, унищожителни бури, деградацията, злото и тн.н..

Но в Библията е посочен фактът, че хората чрез своите действия могат да променят датата, през която ще настъпи краят на света.


Защо 250? В Библията числото 2 е символ на унищожението.Числото 5 е символ на гибелта за човечеството. Числото 0 е символ на на това как Бог слиза при хората и раздава на всеки според заслуженото.

[citation needed]

gandalfepi4
05-28-2011, 16:03
^ ОЛЕЛЕ! бог опазил - представи си че някой каже същото нещо за пасажа където разни мъртви стават от гробовете и започват да правят чудеса и имало невероятно земетресение... но хрониките на империята която управлявала региона и се отличава с това че една от най-добрите документиращи събития по това време са горе-долу следните за въпросния ден: "гайюс пратрониюс изяде три пъпеша. иии беше много жега нещо.... мда. ей! видях синя муха месарка днеска! мда. мххххъм. ех, как ми се щеше да имаше гигантско земетресение, зомби апокалипсис и некви магии днеска. много щеше да е интересно. мда. пфффф..."

l0verch0y
05-28-2011, 20:34
А числото 20 е символ на размера на хуя ми ? Начи е унищожителен и справедлив ,нали ? :D Направо божествен.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

antifashionshit
06-01-2011, 16:40
ПС интересно е че казваш че 6 е числото на всичко най-зло в християнството при положение че дявола е дракон със седем глави със седем корони и тн
щот от първи клас се опитва да изкара 6 по някой предмет, ама все не става.. даже и по музика остана на поправка ;/

TheMightyNadenica
06-03-2011, 22:21
От всички размишления и тъпизми....така и не схванах смисала на темата...? Ако може да ми разясните???

bishkotka
06-04-2011, 18:45
кво има толкова да се разбира и кво му се нахвърляте на човека

всички са се вманиачили , че ще мрем скоро и се обсъждат някакви евентуални теории само че то вече са изредили всички възможни начини .. ии накрая все някой ще се окаже прав

момчето е попаднало на някаква непозната и необсъждана теория , че някви математици изчислили кога НАЙ - ВЕРОЯТНО ще настъпи краят на света чрез няква измислена формулка и е решил да сподели с нас ..

TheMightyNadenica
06-05-2011, 12:45
Еми разбира се, че скоро ще мрем я! (ако става на въпрос за тялото(тленното))... Мисля, че срока от около 100 годинки не е кой знае какво! Това е просто прашинка във времето...дори и прашинка е адски отрязък от време!

bishkotka
06-05-2011, 18:41
няма нищо общо с темата , но си прав :P

Euryale
06-06-2011, 17:35
Оххх стига с тази религия...Само се мъчите да намерите смисъл в нея,защото толокова неща в живота ви се струват непонятни.Наистина звучи нелепо като Sci-Fi тая тема...Кой прост,кой недоаразбрал,кой обиден, даже и вечно вписващия се пич,който говори за х*я си, всички си имат мнение,което никога няма да съвпадне по тая тема,за това ви остава само да философствате и да става сеира.И честно,някои хора трябва да излязат от филма...

nkboy
06-11-2011, 18:10
Хей,евала ! 8) Радвам се, че има и хора, които не атакуват с обиди автора. В случая съществуват много теми за края на света, та се сещате, че всеки може да си измисля и да се опитва да ги направи колкото се може по-достоверни, и от това да печели пари. Какъв е смисълът?
Не е ли по-добре да търсим истината. Не е ли по-добре вместо да постоянно да се пускат теми за края на света, да се задават въпроси за такъв край? Има ли формула за него? Какви са събитията, които трябва да ни подскажат, че настъпва и тн.н? :-o