PDA

View Full Version : Разширяване отдолу..?



mariq90
05-21-2011, 09:52
Искам мнение за това дали е възможно момиче като прави често секс да се разшири отдолу?Имам чувството че при мен е станало така защото преди ми беше много по хубав секса със приятеля ми..заедно сме от 2 години,преди това съм правила 4-5 пъти секс,и той ми е така да се нарече първия с който го правя през няколко дена,в началото на връзката ни правехме всеки ден,а сега през 3-4 дена,искам мнение от други момичета дали е възможно от многото секс или просто си въобразявам.На 21 съм ако има значение.

kiki1991
05-21-2011, 09:58
прекалено си млада да се разширяваш от сега..знам че със годините и когато жената роди се получава отпускане и самото влагалище не е толкова стегнато..чела съм и за упражнения на Кегел(или нещо от тоя сорт сорт)за стягане,ако искаш пробвай полезно е особено за нераждали жени или за такива на който им предстои раждане

wolfdance
05-21-2011, 15:37
Ако на 21 задаваш подобни въпроси... май е време да спреш секса, докaто се образоваш малко, пораснеш и понаучиш това-онова :)

kiki1991
05-21-2011, 15:46
Едва ли.Раждането не е гаранция за отпускане,камо ли сексът.Пък и две години не са нищо. :)

за раждането имах предвих че има разлика при някой жени след самото раждане по естествен път,но разликата от секса в повечето случей е малка но има и жени при който е по-голяма но едва ли би попречило на секса..
иначе и аз имам връзка от 2 години и няма такова нещо при нас..

RageAgainstTheMachine
05-21-2011, 17:55
Въобразяваш си , много е рано още.

kiki1991
05-22-2011, 09:25
Едва ли.Раждането не е гаранция за отпускане,камо ли сексът.Пък и две години не са нищо. :)

за раждането имах предвих че има разлика при някой жени след самото раждане по естествен път,но разликата от секса в повечето случей е малка но има и жени при който е по-голяма но едва ли би попречило на секса..
иначе и аз имам връзка от 2 години и няма такова нещо при нас..
Нямах предвид твоето мнение,попринцип говоря.Иначе всичко си е до човек,нали знаеш :)

да и аз това имах предвид че с всяка жена се получават различни неща,но при нея едва ли е от това...и сиг си въобразява

SEXTRAVAGANTE
05-22-2011, 10:04
Кирилицата е задължителна.
Extremescream

mariq90
05-22-2011, 12:04
Кирилицата е задължителна.
Extremescream

каде пък си видял някой да НЕ пише на кирилица..пфф!!!!!!!!!!!!!!! 8-)