PDA

View Full Version : Влюбих се в неподходящия...боли



brokendreamsss
05-21-2011, 12:55

marin4itu
05-21-2011, 13:13
Добре си направила като си го изтрила. Откажи му приятелството и не се занимавай повече с него. Прави се, че не ти пука. Няма смисъл да имаш някакви отношения с него, като не се чувстваш щастлива, нали? Горе главата! ;)

brokendreamsss
05-21-2011, 13:18

marin4itu
05-21-2011, 13:33
Че ти не си длъжна да му отговаряш... Нали си пишете само по скайп и фейсбук, ако ти пише просто не му отговаряш, знам, че ще ти се иска, но недей.. Това момче е играч, правили сте секс, вече не си му интересна, такива момчета не са сериозни.. Пак ти казвам недей да искаш да си с човек, с когото няма да се чувстваш щастлива. Ще изпиташ дори по-силни чувства към някой друг, стига да го позволиш!

Ssummerjam
05-21-2011, 18:28
Омг, толкова ли не усещаш, че те търси само, за да си задоволи нагона?! Ако това те устройва - продължавайте да се виждате. :?

brokendreamsss
05-21-2011, 18:33

NambyPamby
05-21-2011, 18:54
Знаела ли си, че няма да се получи - знаела си. Искала ли си да правиш секс с него - искала си и си правила. Защо се правиш в момента на мъченица? Направили сте си кефа и толкова. От самото начало ти е показал, че не иска нищо сериозно от теб, видяла си го, разбрала си го, но си продължила да му се натискаш.

Каквото търсиш, такова и ще намериш. Тичането подир момче, което е очевидно безразлично към теб, освен крайна степен унижение, си е явно и константа при теб. Или умираш от желание да го играеш жертва, или просто си по-наивна. Което и да е от двете, е крайно време да се промениш и да спреш да се вкарваш в някакви сълзливи филми.

umri
05-21-2011, 20:13
Защо ли винаги така става. :D

vivssy
05-21-2011, 20:35
не му пиши отхвърли му приятелството във фейсбук и гледай да нямаш контакт с него.Ще го забравиш няма как.И с мен така беше,но като спрях да разговарям с момчето което харесвах просто го забравих сега от 2-3 месеца просто не ми пука за никой! И не съжелявам че го забравих!!

Grommash
05-21-2011, 23:37
Поредния използвач и поредната използвана. Гадно, но е истина. :)

SisiStrange
05-22-2011, 04:35
Ужас... Имай малко себеуважение, де. Какви са тия истории. Ти сама не усещаш ли колко жестоко се унижаваш? За какво мислиш да го добавяш пак? За да му четеш за Голямата любов с другото нещастно момиче (тя едва ли знае, че той те е чукал, докато нея я е нямало) ли? Или за да си има момчето какво да оправи, когато тя замине някъде другаде... Жалка изглеждаш и много ще съжаляваш. Един ден ще се усетиш колко смотан тип си преследвала и ще те е срам при всяко напомняне.

brokendreamsss
05-22-2011, 04:41

SisiStrange
05-22-2011, 04:53
Офф, знам...всички сте прави.Но какво да направя като ми е толкова кофти..не ми е кофти , защото го отрязах, а ми е гадно,че изобщо се запознахме..
Ами спри тогава да си го навиваш на пръста и само да си го превърташ в главата. Излез навън (най-сетне времето е хубаво), запознай се с нови хора, отдай се на себе си. Като седиш и мислиш за него, няма да го забравиш. Това с изтриването от фейсбук и скайп е крачка в правилната посока. Така няма да го зяпаш през минута-2 и няма да се сещаш за него. Не е и като да имаш кой знае какви вълшебни спомени с него (освен хубавия секс). Представи си как се чувстват хората след истински сериозни връзки с любов, доверие и вярност? Щом те могат, значи и ти можеш.

brokendreamsss
05-22-2011, 04:56

sweet_sorcerer
05-22-2011, 08:43
Блок - а навсякъде е добро начало. Покажи му, че вече не искаш да имаш нищо общо с него. Да го изтриеш от мислите си обаче ще е по - трудно, но съм сигурна, че след време ще успееш. Всъщност това е една от малкото нормални теми, които съм чела скоро. Авторке, ти всъщност много добре си знаела, че те използва, грешка е, че си му позволила, но все пак не си някоя заблудена лигла. Сигурна съм, че ще се справиш! :)

brokendreamsss
05-22-2011, 09:17

nepowtorima
05-22-2011, 09:34
Уж си започнала някаква стъпка, за да го забравиш, но пак си му погледнала стената :? и защо? ... Всичко трябва да свърши сега. Твоята най-голяма грешка е, че си преспала с него. И защо си го направила, и ти не знаеш.. Ти си знаела, че всичко ще стигне до тук, но все пак ти си решила да си направиш кефа, апък и случайно ако стане нещо.. но не е станало.. сега ще страдаш, хората вечно правят своите грешки .. Първо си гледат кефа, а после страдат и влизат в ролята на мъченици. Ти си си дробила попарата и сега ще си я сърбаш.. :) Тка.. е като не си мислила предварително..

Angeleyes
05-22-2011, 09:42
Този не си заслужава вниманието ти според мен. ;) Помни , че винаги има втори вариант и той е да си намериш по-добър. ;) :)

bbbbPleasure
05-22-2011, 15:09
Хахахх .. никви контакти просто :) .. Излизай с други,забавлявай се.. = Действа ! ;) ;p

Dying
05-22-2011, 15:18
Ей момиче, горе главата!!! Искам да кажа, той не е единствен нали?! И по-добри от него има - ще видиш.. Добре си направила с тоталният блок, спрямо теб!!

brokendreamsss
05-23-2011, 08:00

james89
05-26-2011, 07:31
Божееее...пълен игнор навсякъде!!!

Niakoitam
05-26-2011, 09:26
Да, знаех,че ме използва..но въпреки това, исках да се опитам "да го променя" ха! Ама,че съм наивна :). Абе карай..станалото станало.Не съжалявам..може би и това трябваше да ми се случи все някога.


Защо ли винаги така става. :D


Поредния използвач и поредната използвана. Гадно, но е истина. :)


Току що погледнах стената му, и като гледам нещата с това момиче стават все по-сериозни хаха....май със нетърпение е чакал да се разкарам.Както и да е, беше загуба на време да се занимавам с него :)

Може пък и нейната съдба да не е особено по различна от твоята.Знае ли човек. :)

Josefinne
05-26-2011, 09:36
То не сърцето, а разумът ти казва да го махнеш. Мила, колкото и да не искам да го казвам, той просто си е намерил с кого да се забавлява, докато онази я няма. Не че е виновно другото момиче, но явно той наистина харесва нея, теб само използва. За това по-добре се опитай всячески да го забравиш, не му пиши, не му приемай приятелството, не му гледай стената, нищо! Колкото по-скоро - толкова по-добре за теб!

badsector
05-26-2011, 09:56
Знаела ли си, че няма да се получи - знаела си...Защо се правиш в момента на мъченица?...От самото начало ти е показал, че не иска нищо сериозно от теб, видяла си го, разбрала си го, но си продължила да му се натискаш.
Каквото търсиш, такова и ще намериш. Тичането подир момче, което е очевидно безразлично към теб, освен крайна степен унижение, си е явно и константа при теб. Или умираш от желание да го играеш жертва, или просто си по-наивна. Което и да е от двете, е крайно време да се промениш и да спреш да се вкарваш в някакви сълзливи филми.
Много ми е чудно как една жена колкото повече я тъпчеш, толкова по-луда става по теб. Ник'ва логика. Хем знае, че я използва просто като един парцал, който само да чука докато няма какво друго и пак му се натиска. И са съгласни да правят всякакви извращения, ако той поиска, защото го обичат :-s Ае хора, вие самочувствие нямате ли? Или просто е някаква форма на психическото заболяване мазохизъм?

Офф, знам...всички сте прави.Но какво да направя като ми е толкова кофти..не ми е кофти , защото го отрязах, а ми е гадно,че изобщо се запознахме..
Не живей с миналото. Гледай настоящето и си извлечи поука, въпреки, че като гледам станалото е постоянна практика при теб. Отделяй всеки ден някакво време, за да се замисляш над действията си и постъпките в живота и се опитай да схванеш причинно-следствената връзка. Разглеждай дадена ситуация от ролята на страничен наблюдател и се опитвай да разбереш кой от участниците с кои негови действия, повлиява върху крайния резултат. Като задобрееш, дори можеш да си измисляш участници с въображаеми действия и да предвидиш евентуалното им влияние върху ситуацията. Абе въобще замисляй се върху събитията, поне да вдигнеш личностната интелигентност.