PDA

View Full Version : някое съветче млоля ви ;(



jeibinka
05-21-2011, 14:40
Имам проблем:тази година се запознах с едно момче в един сайт нещата се развиха много б1рзо и докато усетя тр1гнахме .. после се влюбих (без да с1м го виждала защото сме много далече) обичахме се всичко беше много добре но аз направих една грешка в началото изл1гах го за нещй него го заболя много но ми прости .. та ходихме 3месеца ii минахме през много трудности,изпитания,карани ци .. много ме нараняваше много ме болеше к1сахме но аз се vr16tax при него защото го обичах ( и все още е така ) .. последния п1т когато се скарахме го ск1сах аз .. то беше за това че не уважава мнението ми и че не му пука за мен ( аз му казах че не ме обича вече просто така го чуствам ) и така вече 2дена ( за мен е много ) та аз все още го обичам и искам да с1м с него но незнам дали той ме обича (сега се д1ржи безразлично ) искам да си го в1рна но незнам как .. ii ми е нужен няк1каф с1вет .. защото всичките ми фр ми викат да го заеба да не ми пука а аз нз как да б1да безразлична к1м човек който обичам.. та моля ви за с1вет как да си го в1рна .. липсва ми и мн ме боли ;(;(;(
_________________
ii най големия проблем сега е че дори не иска да поговорим ;( нз кфо да правя да го забравя ли ( въпрки че нз как ) той е вс за мен .. а сега казва че вс е свършило нз какво да прая ;(

onestar
05-21-2011, 14:51
Тц, при цялото ми уважение, ама е много трудно да се чете такава шльокавица "vr16tax" - това нещо дума ли е въобще?

...

Не можеш да "ходиш" с някого при положение, че дори не сте се виждали. Вие ходите в сайта, в скайп и във фейсбук, в реалния живот, обаче... нямаш приятел до себе си.

Имаш ли нужда от виртуална връзка? Аз не виждам никакви положителни неща от една такава. Едниственото, което правите е да висите възможно най-дълго време пред мониторите или пък в най-добрия случай, на телефона.
И от тук следват едни сценки на ревност, които пък пораждат скандали, те от своя страна пък слагат край на връзката ви... и така всеки път.

Нещата няма да се променят. Ако ти е добре да се въртиш в този затворен кръг - продължавай. Ако искаш да водиш нормален живот - спри да се надяваш, че може да се получи нещо с него.

danchobg
05-21-2011, 14:53
Прочетох първите 5 реда и разбрах че си под 16

jeibinka
05-21-2011, 14:55
Прочетох първите 5 реда и разбрах че си под 16 na 17 s1m

daq96
05-21-2011, 15:05
Направо е банално не са се виждали но се обичат.

sunman
05-21-2011, 15:09
Няма смисъл да коментирам!!!
:)

nikeyyd
05-21-2011, 15:10
Амм...как така се обичате?!Тва е малко смешно!та вие дори не сте се виждали на живо пък се обичате!Според мен трябва да го забравиш!тва не е истинска връзка!хвани си някое гадже,с което да ходите на киноо и да се виждате....и така забрави го просто!знам,че ще ти бъде трудно,ама мисля,че това е по-добрият избор!

danchobg
05-21-2011, 15:11
не си личи , сори

jeibinka
05-21-2011, 15:12
Амм...как така се обичате?!Тва е малко смешно!та вие дори не сте се виждали на живо пък се обичате!Според мен трябва да го забравиш!тва не е истинска връзка!хвани си някое гадже,с което да ходите на киноо и да се виждате....и така забрави го просто!знам,че ще ти бъде трудно,ама мисля,че това е по-добрият избор! emm 6ans s ;x opitvam se ne mi se polu4ava ;x

jeibinka
05-21-2011, 15:28
не си личи , сориznam ma .. ko da se prai