PDA

View Full Version : Епилатор ???



Daisy11
05-21-2011, 15:10
Е,като мойта тема поне няма абсолютно същата.Та да питам. Купих си филипс stainelle hp6401 и само къса косъмчетата и остава малко от тях. Попринцип съм чувала доста добри одзиви за филипс. Искам да ви питам ви как се епилирате с епилатор, да не правя аз нещо непрвилно ...

scanadal
05-21-2011, 16:33
Е,то и с мене става така.Не отскубва космите,а ги накъсва само.А за подкожните да не говорим :? Отдавна не ползвам епилатор поради тези причини.Действам с кола маска,а ако не ми се чака да израстнат-самобръсначка :-)

Daisy11
05-21-2011, 17:04
Аз преди бях само на кола маска и исках за по-бързо да става епилатор,май само си похарчих парите :x :x :( Е,тези дето ползват и са доволни ще споделят ли каква му е цаката ???

Daisy11
05-22-2011, 10:03
е,тези дето се епилират ще помогнат ли или не

kalpazanka
05-22-2011, 10:09
Епилирам се с Braun silk epil- http://prikachi.com/files/846695c.jpg винаги след баня и при дължина на косъмчетата до 5 мм. Епилаторът се държи перпендикулярно на кожата. След епилация нанасям лосион за тяло. Веднъж седмично ексфолирам.
Доволна ли си сега?

sutrinn
06-08-2011, 17:08
Е,то и с мене става така.Не отскубва космите,а ги накъсва само.А за подкожните да не говорим :? Отдавна не ползвам епилатор поради тези причини.Действам с кола маска,а ако не ми се чака да израстнат-самобръсначка :-)

Аз също досега съм ползвала само епилатор. Свиква се с болката и това е.

Ще разесниш ли за кола маската..имам опит с една купена но нищо не ми се получи , изнервих се и я хвърлих... :( Не съм пробвалал от тогава.
нещо непралеилно правя.

Ще обесниш ли как я приготвяш?
На каква марка е? Коко струва?
Ккак я нанасяш?

LostInTheDark12
08-24-2011, 13:01
Е,то и с мене става така.Не отскубва космите,а ги накъсва само.А за подкожните да не говорим :? Отдавна не ползвам епилатор поради тези причини.Действам с кола маска,а ако не ми се чака да израстнат-самобръсначка :-)

Аз също досега съм ползвала само епилатор. Свиква се с болката и това е.

Ще разесниш ли за кола маската..имам опит с една купена но нищо не ми се получи , изнервих се и я хвърлих... :( Не съм пробвалал от тогава.
нещо непралеилно правя.

Ще обесниш ли как я приготвяш?
На каква марка е? Коко струва?
Ккак я нанасяш?

Да, и аз искам да знам малко повече за колата маска. А също и за лентите??? -- вършат ли работа?...

Колкото за епилатора, на краката откакто реших да си махам космите(12 год.) ползвам само епилатор, Също силк епил на филипс... и съм горе - долу доволна...

А и още едно въпросче - да пипам ли космите на ръцете??? Те са доста чернички и грозни, но ме е страх - да не стана като маймуна... :D

zlatit0o
08-24-2011, 13:20
Когато си се епилирала, ако космите са били дълги е нормално да са се накъсали.
LostInTheDark12 Казваш, че са черни и грознички. Махни ги. Няма да станеш като маймуна :lol: , даже ако ги махаш с кола маска ще излизат по-малко.

Runaway11
08-24-2011, 15:59
Как така ви се накъсват? :lol: :lol: Аз от 11-12 годишна се епилирам с това (http://www.pharmacare-direct.co.uk/lg_images/Braun_Silk_Epil_Xelle_Epilator_5170_.jpg) и никога не се е получавала така...Както каза kalpazanka го държиш перпендикулярно - плътно до кожата и косъмчетата трябва да са по-големички (5-6 мм), за да ги захване добре... :-o :-o :-o

SunT
08-24-2011, 16:42
Явно си е индивидуално.Моите също се късат, а на приятелка не.Затова и предпочитам кола маска.

titinkaa
08-24-2011, 16:47
И аз ползвам Филипс и съм много доволна.Не ми ги накъсва.

Hayashi
08-24-2011, 17:00
Аз съм със същия модел. Не ми се накъсват, като съм ги махала и от 3мм дълги, до доста по-големи.
Явно е строго индивидуално.

whitebunny
08-24-2011, 22:57
и на мен ми ги накъсва :-o но някак си вече свикнах кожата ми да не е съвършено гладка :D

LostInTheDark12
08-25-2011, 13:43
Когато си се епилирала, ако космите са били дълги е нормално да са се накъсали.
LostInTheDark12 Казваш, че са черни и грознички. Махни ги. Няма да станеш като маймуна :lol: , даже ако ги махаш с кола маска ще излизат по-малко.

Тенкс. :) А освен кола маска, други предложения за махане на косми по ръцете имате ли? Лазерна епилация??? :P

scanadal
08-25-2011, 15:10
Е,то и с мене става така.Не отскубва космите,а ги накъсва само.А за подкожните да не говорим :? Отдавна не ползвам епилатор поради тези причини.Действам с кола маска,а ако не ми се чака да израстнат-самобръсначка :-)

Аз също досега съм ползвала само епилатор. Свиква се с болката и това е.

Ще разесниш ли за кола маската..имам опит с една купена но нищо не ми се получи , изнервих се и я хвърлих... :( Не съм пробвалал от тогава.
нещо непралеилно правя.

Ще обесниш ли как я приготвяш?
На каква марка е? Коко струва?
Ккак я нанасяш?
Ааа,аз сама не се пипам,че ще се направя в синини и нищо няма да отскубна.Ходя на козметик за кола маска.