PDA

View Full Version : много ми е тежко



isthislove
05-21-2011, 18:21
Еми първо здр на всички..историята ми е следната..заедно сме с моето момиче от 3 години и всичко си е било повече от добре..но сега се налага да сме на разтояние един от друг.. и за 11 месеца сме се виждали веднъж но я обичаммммм с цялото си сърце и душаааааа това момиче е целият ми живот не мога да продължа живота си без неяяяя какво да правяяяяяяяя тя ми каза че е объркана и нищо незнаееее толкова много съм и липсвал и имала нужда от мен че незнае нищоооооо и имала нужда да е самааа спр се плашааааааааааааааа никога не съм си представял че може да се случи да се разделим дори и сега не го допускамм...вечер не мога да спяяя нито мога да ям нищо не мога да правя дори се чудя сам на себе си как съм способен да обичам толкова силноо обсолютно нито 1 път не съм поглеждал друго момиче докато сме били заедноооо и след по малко от месец ще се видим и ще сме си заедно но тя неиздържалаааа ;(;(мам ка му скапан животттт искам просто да съм с нея завинаги искам да я обичам обичаммм и обичаммм искам да и давам любовта сиии неискам да ме оставяя ако ме остави няма да продължа живота сии нз просто исках да си излея всичко въпреки че нищо не успях да изразя защото просто начина по които се чувствам не мога да го изразя......и само си викам кфо бахти единственият ли съм на този свят които обича истински и е готов да е с момиче цял живот и след живота..........оф мам ка му дори незнам какво да мисля.....дори незнам какъв отговор чакам ;(;(;(;(;(;(;(побъркал съм сеееееее не ми се живее

SilverRain
05-21-2011, 18:27
Товааа е най- дългото изречение, което съм чела.

BlindedAngel
05-21-2011, 18:46
Товааа е най- дългото изречение, което съм чела.
Е добре ве :razz:

П.П.Авторе радвам се за тебе и на такива хора като тебе, но смени дилъра 8-)

mkio
05-21-2011, 19:55
Ходите от 3 години, а не сте се виждали от почти една? Интересно...
Дай повече инфо.

balu4ka
05-21-2011, 20:01
Разбирам как се чувстваш,но толкова ми отне да прочета това толковаааа дълго изречение.Като за начало,може би там където е тя намира по-добра алтернатива за себе си,но все пак ако ще сте си заедно след по -малко от месец ..Обясни и как се чувстваш,че скоро ще сте заедно ... и ако сте силни,и ако се обичате...ще минете през трудностите.


Но,може би има вариянт с който иска да скъсате,очаквай го ..просто.

Grommash
05-21-2011, 23:40
Толкова много хормон на едно място не е на добре.

SisiStrange
05-22-2011, 04:23
Моооооля тееееее, спри да пишеш такаааааааааа.

Толкова много време разделени... Ако и двамата не сте стоманени в чувствата си, няма как да стане. Щом е започнала да ти говори за неиздържане и, че е объркана, значи най-вероятно й е писнало да се виждате веднъж годишно. Може да е срещнала друг, който е по-близо.

sweet_sorcerer
05-22-2011, 08:34
Товааа е най- дългото изречение, което съм чела.
Е добре ве :razz:

П.П.Авторе радвам се за тебе и на такива хора като тебе, но смени дилъра 8-)
+ звучиш като ревливо момиченце....И очакваш някой да ти каже какво да правиш? Аз не разбрах какво можеш ТИ да направиш, при положение, че тя "не е издържала", че сте далеч един от друг и като се видите колко време ще сте заедно? Лятото предполагам и после какво? Още неграмотни, хленчещи постове?......