PDA

View Full Version : Спешно , относно КЪС ГЕМ



Slamdancer
05-21-2011, 20:24
Добър вечер , искам да ви попитам какво точно представлява операцията която ''удължава'' гемчето , за обрязване ли става въпрос (като турците) и да няма кожичка повече или кожата си остава? Имам този проблем и доста ме притеснява , правил съм 1 път секс и не беше много приятно , защото имаше болка.Ако обрязването е пълно и ще стана като турците мисля да не се подлагам на операция макар , че ми се иска.Какъв съвет бихте ми дали ? Да говора ли с баща ми или... и също ме инт колко време г/д е възстановяването , че в момента си имам приятелка и момичето все пак си има нужди ;D Четох доста в главната тема , но не си отговрих на въпросите.
Мерси за вниманието ;)

Slamdancer
05-21-2011, 20:28
+ също така съм активен спортист и ме интересува колко дена няма да мога да тренирам.

dunce
05-21-2011, 22:53
Не е обрязване, доктора ти прави нещо и се оправяш, нищо сложно. Поговори с баща си, той най-добре ще ти каже какво да правиш, но най-добре е да отидеш на лекар, че в бъдеще да го нямаш тоя проблем. Аз като малък съм имал късо гемче и не помня много, но всичко приключва за минути.

Slamdancer
05-22-2011, 21:48
Други мнения?

Drako89
05-24-2011, 14:27
Ако нямаш фимоза а само късо гемче операцията е супер елементарна, няма рязане на кожа и т.н. За 10 мин става всичко! Мен преди 2 години ме оперираха от фимоза, въстановяването беше около 30-40 дена, но при късо гемче е много по-бързо!


П.С.

Имаш си и пръсти и език да си задоволяваш приятелката така, че само желание се иска!

Slamdancer
05-25-2011, 15:01
Колко време е възстановяването след операцията? Говора за пълно възстановяване.

dunce
05-25-2011, 22:23
Колко време е възстановяването след операцията? Говора за пълно възстановяване.

Стига си мислил и отивай, щото това е все пак сериозен проблем и е по-добре да го няма. Приятелката ти толкова може да изчака от 1,2 дни до седмица, ако трябва..