PDA

View Full Version : Подуване и обрив?



dunce
05-21-2011, 21:42
Не очаквам професионални отговори (все пак е тийн форум), но все пак искам да попитам дали на някого му се е случвало следното:

Вчера бях с нашите на боулинг, обаче прекалихме с игрите (4 на брой) и като се прибрах, ми се подуха пръстите на дясната ръка, и палеца на лявата. Цяла нощ едва съм спал, а пък на следващата сутрин (т.е. днеска) ми се появи обрив и вмомента ме боли и сърби.. На някого случвало ли му се е нещо подобно, да знае дали ще мине от само себе си, или да ходя на доктор? Дали е възможно да някаква мръсотия от дупките на боулинг топките? :Х

п.п: пръстите на дясната ми ръка вмомента са два пъти по-големи от тия на лявата, какво е това подуване, все едно съм пресякъл и 5те си пръстта :о

mArMaLaDkA
05-22-2011, 17:13
Не ми се е случвало досега, което е разбираемо, имайки предвид, че съм с по-неточен мерник от обикновените хора и боулингът за мен е крайно противопоказна игра, но въпреки това не смятам, че от 4 игри на боулинг е нормално да ти излезе обрив, няма логика просто. Да си бил в близост до някакви растения или да си пипал разни отрови за хлебарки, мишки и т.н., да си усетил нещо да те е ухапало?

Пробва ли да намажеш мястото с алергозан или някакво друго противовъзпалително кремче?

dunce
05-22-2011, 22:05
Не ми се е случвало досега, което е разбираемо, имайки предвид, че съм с по-неточен мерник от обикновените хора и боулингът за мен е крайно противопоказна игра, но въпреки това не смятам, че от 4 игри на боулинг е нормално да ти излезе обрив, няма логика просто. Да си бил в близост до някакви растения или да си пипал разни отрови за хлебарки, мишки и т.н., да си усетил нещо да те е ухапало?

Пробва ли да намажеш мястото с алергозан или някакво друго противовъзпалително кремче?

Дам, намазах го с алергозан и като цяло за 1 ден и обрива и подутото се пооправиха :) Вмомента пръстите ми са нормални размери :D Но утре все пак ще отида на лекар, ако обрива не изчезне до сутринта. Ти както казваш дали не съм пипал нещо, разбрах че топките в тая боулинг зала ги чистят с някакви препарати и нищо чудно от там да се е получил тоя обрив, ако ми е чувствителна кожата. Мерси за коментара.