PDA

View Full Version : диета



macia
05-21-2011, 22:53
Иии така.. предполагам повечето са чували за така наречената "лимонена диета". Въпроса ми е към тези, които са се подложили на нея- След 7-я ден забелязахте ли освен в корема, ханша, бедрата, смъкване и на бюста ? Попринцип, знам, че е нормално щом се отслабва, да е цялостно, но все пак бях чела в други теми, че е единствената диета, която не засяга бюста.. А при мен май се получи точно обратното : (

Преместено.
Еxtremescream

LoveChocolate
05-22-2011, 05:53
всички диети си имат някакви дефекти :D не може да следваш диета и да не ти "увиснат" 8-) 8-) 8-) 8-)

FuckingFreak
05-22-2011, 06:29
всички диети си имат някакви дефекти :D не може да следваш диета и да не ти "увиснат" 8-) 8-) 8-) 8-)

Пък и за 7 дни ако си ядеш нормално и само сутрин с тези лимони нищо не правиш. За 7 дни освен само с глад да се види разлика, с друго нищо.. Така че споко.. По-добре почни някакъв здравословен режим, тези лимони освен да те прочистят (или там каквото им е действието) по-слаба няма да те направят. :-o

LoveChocolate
05-22-2011, 06:36
всички диети си имат някакви дефекти :D не може да следваш диета и да не ти "увиснат" 8-) 8-) 8-) 8-)

Пък и за 7 дни ако си ядеш нормално и само сутрин с тези лимони нищо не правиш. За 7 дни освен само с глад да се види разлика, с друго нищо.. Така че споко.. По-добре почни някакъв здравословен режим, тези лимони освен да те прочистят (или там каквото им е действието) по-слаба няма да те направят. :-o

+1

SlowDownBaby
05-22-2011, 07:06
Aз правих лимонената диета и нищо.При мен даже и ефект нямаше да не говорим за гърдите....

hotlove
05-22-2011, 08:07
и такаамм ... единствената горе-долу полезна диета е разделното хранене.. всичко друго води до много голям стрес на организма .. и води до много проблеми .. особено при жените ! .. :?

3oPuTy
05-22-2011, 08:17
Няма диета,която да не засяга бюста ... :?
Е,разбира се,всичко си зависи от човека и организма,но по принцип всяко смъкване на кг. и сантиметри се отразява и на бюста.

macia
05-22-2011, 10:11
Всъщност аз съм доста слаба, но смея да твърдя, че имам гомя бюст. Просто когато напълнея, се отразява само на паласките ми, никъде другдаде. Правя упражнения, но без никакъв резултат и затова започнах лимонената диета, но сякаш само бюста ми намаля :D