PDA

View Full Version : Влюбена или не?!



Dying
05-22-2011, 07:21
Здравейте на всички.. Пиша тук, за да ме свалите на земята, защото като чета коментарите - виждам че можете..! Та, да започвам.. Историяте е следната:
Преди около половин година, да не е и повече се запознах с едно момче.. Винаги ми е било приятно да съм около него.. Той е умен, забавен, възпитан и наистина знае как да говори.. Когато се запознахме не съм и предполагала, че ще попаднем в тази ситуация.. А ситуацията - дори не мога да я обесня.. Той твърди, че е влюбен в мен и аз смея да му вярвам, защото вече доста пъти прекрачих границата, тоест ако не беше влюбен, вече щеше да ми е бил шута.. Искам да знаете, че съм много критична спрямо себе си.. И в крайна сметка обожавам да се карам с него, просто спора ми харесва.. - както и самия той.. И само и единствено той, може да ме изкара извън нерви и все пак това да ме кара да се чувствам добре.. И винаги знае, как да ми убие желанието да се карам с него и то доста бързо.. Както и го знам спрямо него.. Много си приличаме.. И двамата сме твърде инати и свикнали винаги да бъдем прави.. Това не ми пречи, защото това прави нещата още по интересни и поддържа тръпката.. И сега, вашата задача е да ми кажете дали съм влюбена... Защото аз наистина не мога да си отговоря на този въпрос..

sweet_sorcerer
05-22-2011, 08:46
А аз гладна ли съм?....
Шегата настрана, никой не може да ти каже как се чувсваш. Представи си само, романтичен момент, момчето казва "Обичам те", ти "и аз", и той "защо така го реши" и отговор..... "ми във форума ми казаха"....... :shock:

Dying
05-22-2011, 08:54
Знам, тъпо е .. обаче, до сега не съм се чувствала така.. и и е странно.. и нормално ли е.. :D:D.. тъпо момиче!!

umri
05-22-2011, 09:14
Давай към техническата част. Следвай модела - по-малко филми, повече оргазми, и ще си добре.

Angeleyes
05-22-2011, 09:48
Според описанието ти за момчето установих , че е доста добро , но ти сама трябва да решиш обичаш ли го или не ?! :)

Dying
05-22-2011, 09:56
Истината е, че наистина държа много на него.. дори твърде много.. не съм предполагала, че може да изпитвам такива чувства спрямо някого..

Pamaa
05-22-2011, 10:10
А аз гладна ли съм?....
Шегата настрана, никой не може да ти каже как се чувсваш. Представи си само, романтичен момент, момчето казва "Обичам те", ти "и аз", и той "защо така го реши" и отговор..... "ми във форума ми казаха"....... :shock:

+ :lol:
Не знам дали си влюбена, но определено го харесваш :)

onestar
05-22-2011, 11:06
Аз само не разбирам защо след като и двамата се харесвате още не сте се събрали и не се радвате един на друг...

Alex3nd
05-22-2011, 11:38
ГРЕДА !

ivcheto0o
05-22-2011, 12:02
Определено имаш нещо към него,не знам дали е точно любов,но все пак дай шанс на момчето.

horacio
05-22-2011, 12:59
престани да се караш с момчето, само защото ти харесва :lol:
тогава вече мисли дали го обичаш

Grommash
05-22-2011, 13:03
"Пиша тук, за да ме свалите на земята, защото като чета коментарите - виждам че можете..!"

Май се получи обратен ефект. :D

Dying
05-22-2011, 15:06
Абе хора, аз съм с това момче.. :D:D .. Искам да кажа, че не съм свикнала да изпитвам такива чувства.. и взех че си помислих, че полудявам.. :D:D:D.. А че го харесвам - разбира се че го!!!

onestar
05-22-2011, 19:23
^ Ама... кажи така де (:

Колкото до това, че не си свикнала да изпитваш такива чувства - ще свикнеш, няма къде да отидеш. :)

Мислиш че полудяваш? Разбира се. Та нали любовта е лудост. ^^

- Радвай му се на момчето. Както казаха горе, спри да се караш с него. В началото това някак е хубаво и ново, но ако продължи дълго може да развали отношенията ни до известна степен.