PDA

View Full Version : За момичета



aleks07
05-22-2011, 08:03
Здравейте момичета, аз съм 7 клас и тази година ми е последната в училището, за завършването на 15 юни съм решила да си купя някаква рокля или нещо по-официално и да отида на фризъор, но тук е проблеме незнам какво да си направя косата ми е като тази, само, че малко по дълга и неизтънена http://arual-bg.com/pricheski/new/middle/10.jpg фризъорката ми казва, че косата ми е къса за къдрене, кажете някаква прическа, коята да ми направят

CherryBell13
05-22-2011, 08:43
И аз съм 7 клас и мисля че не е нужно много да се престараваш, но мисля че ще ти отива да ти направи плитки от корените не е кой знае какво а и ще ти прибере косата дори и да е къса. :)

marin4itu
05-22-2011, 09:04
Разроши се с гел или пяна, сладко и небрежно ;)

dream1707
05-22-2011, 09:48
Разроши се с гел или пяна, сладко и небрежно ;)

+1 ...

Иначе аз поне не се сещам за друго ;сс

Daisy11
05-22-2011, 09:56
някво от тия разрошените кокчета

glezenata13
05-22-2011, 10:09
Абе, ако питаш мен я си живей детството, още си дете, цял живот ще има да правиш прически, да ходиш по фризьорки, маникюристки, гримьорки и тн.. толкова много ще има да ходиш, да се цапаш и да правиш коси, че чак ще ти втръсне , повярвай ми.Ти си толкова малка, че едва ли имаш нужда от някаква по - слецианла прическа или грим, според мен бъди естествена, покажи естествената си красота, която съм сигурна, че притежаваш и ако си мислиш, че момчетата харесват, нацапани с много грим момичета и с тупирани до безкрая коси, се лъжеш, всеки харесва естественото.Но ако токова много държиш на прическа, изправи си косата, защото е късичка, сложи си бритончето настрани, мъничко обем в коренти и ще си страхотна.

BrookeWhitneyHogan
05-22-2011, 10:21
Абе, ако питаш мен я си живей детството, още си дете, цял живот ще има да правиш прически, да ходиш по фризьорки, маникюристки, гримьорки и тн.. толкова много ще има да ходиш, да се цапаш и да правиш коси, че чак ще ти втръсне , повярвай ми.Ти си толкова малка, че едва ли имаш нужда от някаква по - слецианла прическа или грим, според мен бъди естествена, покажи естествената си красота, която съм сигурна, че притежаваш и ако си мислиш, че момчетата харесват, нацапани с много грим момичета и с тупирани до безкрая коси, се лъжеш, всеки харесва естественото.Но ако токова много държиш на прическа, изправи си косата, защото е късичка, сложи си бритончето настрани, мъничко обем в коренти и ще си страхотна.
1+

Pamaa
05-22-2011, 11:21
Абе, ако питаш мен я си живей детството, още си дете, цял живот ще има да правиш прически, да ходиш по фризьорки, маникюристки, гримьорки и тн.. толкова много ще има да ходиш, да се цапаш и да правиш коси, че чак ще ти втръсне , повярвай ми.Ти си толкова малка, че едва ли имаш нужда от някаква по - слецианла прическа или грим, според мен бъди естествена, покажи естествената си красота, която съм сигурна, че притежаваш и ако си мислиш, че момчетата харесват, нацапани с много грим момичета и с тупирани до безкрая коси, се лъжеш, всеки харесва естественото.Но ако токова много държиш на прическа, изправи си косата, защото е късичка, сложи си бритончето настрани, мъничко обем в коренти и ще си страхотна.
Оле, не! Аз викам и да си обуе шушоните! Миличка, и аз съм седми клас, ама ВСЕКИ ден си правя прическа и т.н. Мисля за външния си вид и се поддържам! И напротив, ИМА нужда от ПО-специялна прическа, грим и дрехи, защото се разделя с хората, с които е била 7 години.

По темата: Според мен, пък ме е хубаво да те накъдри с някоя маша с голям диаметър. Ще стои по-небрежно и не толкова искуствено :-) .

glezenata13
05-22-2011, 11:25
Еми миличка намен ми е все тая ама си имай напредвид , че си на 13 години (ако не се лъжа) и докъто станеш на 20 ти вече няма да изглеждаш никак младичка и свежа, а напротив, с тея помади , където си се мазал само ще си си съсипала кожата.На 13 години какво толкова има да се грижиш за външния си вид, аз немога да си отговоря, но щом така си сметнала за добре ок, твоя грижа .. само дано се правиш по - красива, а не да се загрозяваш.И според мен накъдерна коса изобщо няма да ходи, щом е къса и изтънена, най - много да станеш като гръмнал бойлер..моят съвет е права коса, добре оформена и ПО - МАЛКО ГРИМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rebirthing
05-22-2011, 11:36
Косата на момичето не става за къдрене, камо ли с маша с по-голям диаметър ! Такава маша ИЗОБЩО няма да и хване косата. Както написа glezenata13 най-добре права коса с малко обем.

Аз като бях на 13 най-важно беше за мен чистата кожа и хубавата коса, тоест максимално естествен вид, за фон дьо тен не бях и чувала...

Biskfitka
05-22-2011, 11:55
Авторката нищо не е споменала за грим.Нормално е да иска да си направи прическа,да е по-различна.Отдавна момичетата на 14 не изглеждат на толкова.Просто се развиват по-бързо (както бях и аз ;д ) ...И нищо няма да и стане ако от време на време се гримира... ;)


По темата-И според мен просто я начупи с пяна по-небрежно и ще стане супер :)

glezenata13
05-22-2011, 12:18
Rebirthing Ми то и аз така като тбе, но днешните дечица, защото те са си точно такива на тази възраст , определено искат да се състаряват.. ей ще плачите за тези безгрижни годин, ама няма да се върнат.. и много зле за тия момичета, които на 14 се правят да преличат на 30 годишни лелки, както и да е да не спамя повече.Казахме ти достатъчно мнения за прическа, яече ти сама решаваш.И тя авторката може и да не е споменала за грим, но то се подразбира, че такъв ще има..

Biskfitka
05-22-2011, 12:44
И да се подразбира..нормално е да сложи спирала и гланц например :) ,че дори и някакви много светли сенки. За 7мокласниците този ден е важен,така го приемат,нищо няма да им стане от малко грим за 5-6 часа...

krokkrok
05-22-2011, 15:34
Абе, ако питаш мен я си живей детството, още си дете, цял живот ще има да правиш прически, да ходиш по фризьорки, маникюристки, гримьорки и тн.. толкова много ще има да ходиш, да се цапаш и да правиш коси, че чак ще ти втръсне , повярвай ми.Ти си толкова малка, че едва ли имаш нужда от някаква по - слецианла прическа или грим, според мен бъди естествена, покажи естествената си красота, която съм сигурна, че притежаваш и ако си мислиш, че момчетата харесват, нацапани с много грим момичета и с тупирани до безкрая коси, се лъжеш, всеки харесва естественото.Но ако токова много държиш на прическа, изправи си косата, защото е късичка, сложи си бритончето настрани, мъничко обем в коренти и ще си страхотна.

Защо пък да не се почувства специална за деня.Пък и смятам,че 7 клас далеч не е такъв,какъвто ти го представи.Щом вече мисли за грим и прическа за мен 'детството' й е минало.И под детство имам предвид тази 'естествена красота',когато просто не те интересува особено как изглеждаш...и на всички ни се ще още да имаме тази небрежност. :)

Иначе на мен от дълго време прическите,гримът,ноктите и разкрасяването като цяло са ми страст.Разпускам с такива неща,но не съм 'нацапана с много грим' и още по-малко..тупирана. :-)

glezenata13
05-22-2011, 16:50
Абе, ако питаш мен я си живей детството, още си дете, цял живот ще има да правиш прически, да ходиш по фризьорки, маникюристки, гримьорки и тн.. толкова много ще има да ходиш, да се цапаш и да правиш коси, че чак ще ти втръсне , повярвай ми.Ти си толкова малка, че едва ли имаш нужда от някаква по - слецианла прическа или грим, според мен бъди естествена, покажи естествената си красота, която съм сигурна, че притежаваш и ако си мислиш, че момчетата харесват, нацапани с много грим момичета и с тупирани до безкрая коси, се лъжеш, всеки харесва естественото.Но ако токова много държиш на прическа, изправи си косата, защото е късичка, сложи си бритончето настрани, мъничко обем в коренти и ще си страхотна.

Защо пък да не се почувства специална за деня.Пък и смятам,че 7 клас далеч не е такъв,какъвто ти го представи.Щом вече мисли за грим и прическа за мен 'детството' й е минало.И под детство имам предвид тази 'естествена красота',когато просто не те интересува особено как изглеждаш...и на всички ни се ще още да имаме тази небрежност. :)

Иначе на мен от дълго време прическите,гримът,ноктите и разкрасяването като цяло са ми страст.Разпускам с такива неща,но не съм 'нацапана с много грим' и още по-малко..тупирана. :-)

Е ти не си нацапана, защото не си 7-ми клас :) По принцип по - малките момиченца, вместо да се разкрасяват, те се загрозяват, незнаят кога да спрат с грима и тупирането., за мен гримиране и прически в 7-ми клас са абсолютно ненужни, но всеки сам решава ве пак.. Стига сме спамили :)

mynichka
05-22-2011, 17:05
^ във всяка тема виждам твоето дракане, момичето никъде не е споменало и дума за грим (как така си правиш изводите не знам!!!!!)

dream1707
05-22-2011, 17:09
Е ти не си нацапана, защото не си 7-ми клас :) По принцип по - малките момиченца, вместо да се разкрасяват, те се загрозяват, незнаят кога да спрат с грима и тупирането., за мен гримиране и прически в 7-ми клас са абсолютно ненужни, но всеки сам решава ве пак.. Стига сме спамили :)

Това са пълни глупости .. Това дали можеш да се гримираш не зависи от възрастта ти... Някой хора го могат, други не ;) ... Да не задълбавам и да обяснявам кой се клепа.. и кой не ;) ...
Някой 13 годишни се гримират и пишат по-грамотно от много хора, които са къде къде по-големи от тях .. и съм забелязвала дори тук в тоя форум :)

Pamaa
05-22-2011, 17:12
Кой ти каза, че се мажа с ПОМАДИ?! Под СПЕЦИАЛЕН ти какво разбираш, ЕЖЕДНЕВЕН! Спиралата за очи ще ми сбръчкоса яко кожата, какво ми говориш :lol: . Ама какво да говоря, ти 'дечицата' не ги слушаш. Не знам какво е било, когато си била седми клас, но определено сега, хората се поглеждат в огледалото преди да излязат. Никога не бих си позволила да изляза от вскъщи без да съм си изправила/накъдрила/начупила/хванала косата :? . Грозна история е иначе. Прави сметка колко е смешно да видиш някое момиче, което не си е оправило косата, щом в моя клас 12-13 момичета от общо 16 всеки ден са с някаква що-годе хубава прическа. И пак не разбрах, защо мислиш, че не трябва да е с 'по-специална' прическа. Явно, защото е 'мъничка' и трябва да си изживее 'детството'. Glezenata13, надявам се да си си се държала като дете до поне 16 годишна, смятам, че нищо не си изпуснала, най-вече много подигравки за Страхотния външен вид, да речем (не казвам, че е така, но просто от поста ти си правя това заключение). Не те обиждам, но в момента, ако излезнеш от всъщи като разплетена кошница в главата, определено си обект на подигравки!

По темата: Момичето каза, че косата й не е толкова филирана, а и аз имах предвид, че ако се извият краищата ще стои хубаво и естествено.
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/gallery/140/main/000005719long%20brown%20right%20hair%20with%20curv ed%20edges.jpg Това например. Косата надолу е изправена и само горните пластове са завити :)
Иначе е това ми харесва: http://www.kozmetikata.com/showimg.php?filename=dx300_16273.jpg

glezenata13
05-22-2011, 17:17
Даже незнам защо спорим mynichka и къде по - точно виждаш навсякъде да споря, изказвам си мнението и това, че се различава от на някой други хора не означава, че се карам или споря.. обаче тук наистина се зафорими някъв много глупав спор, който каквото иска да прави с външния си вид мен слабо ме вълнува.По темата тази прическа според мен е добра : http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://blog.koketna.com/wp-content/uploads/2011/04/Pricheski-s-breton-220x300.jpg&imgrefurl=http://blog.koketna.com/%3Fp%3D5873&usg=__f9IFRTRhOqPMoV4W8Nhn2rS63YU=&h=300&w=220&sz=19&hl=bg&start=18&zoom=1&tbnid=CG5G4BqFC9he0M:&tbnh=128&tbnw=97&ei=0UTZTem1GcO1tAboqKDuAg&prev=/search%3Fq%3D%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25B8%25D1%2 587%25D0%25B5%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8%2B2011 %26hl%3Dbg%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D581%26tbm %3Disch%26prmd%3Divns0%2C571&itbs=1&iact=rc&dur=757&sqi=2&page=2&ndsp=18&ved=1t:429,r:10,s:18&tx=53&ty=61&biw=1024&bih=581

mynichka
05-22-2011, 17:19
Исках да ти кажа, че без причина почваш да говориш. Темата е направена за прически ти ей така от нищото почваш да и говориш за грим. За гримът съм напълно съгласна с теб, НО не тук е мястото да го казваш !

Pamaa
05-22-2011, 17:19
оправи си линка http://blog.koketna.com/wp-content/uploads/2011/04/Pricheski-s-breton-220x300.jpg

JustForFun
05-22-2011, 17:32
Сложи си някаква диадема или лента и си готова :) Може да се вържеш на коса .. Но не си прави косата на вафлички или оня бритон захванат назад, вече много се изтърка и всички кифли са така.. Така че просто може да си изправиш косата, ако не е права и да си сложиш диадема или пък предната вечер да си сплетеш плитки , да преспиш с тях и на следващия ден косата ти като си я разплетеш ще е на вълни - добавяш фибичка или лента и си готова :))

krokkrok
05-22-2011, 17:34
http://blog.koketna.com/wp-content/uploads/2011/04/Pricheski-s-breton-220x300.jpg (за да не цитирам огромния линк)

Хубава е,но тази прическа е по-скоро до подстрижка,а не до допълнително оформяне.Също е доста уникална...или..не знам как да я нарека..ще стои много различно на друг човек и както може да се получи ефект,така може и дефект.. :-o

OnlyMeAndYou
05-22-2011, 19:12
Пробвай нещо начупено. Виж това клипче. http://www.youtube.com/watch?v=-dY0F0gxawU. Получава се сладка прическа, а и показват как се прави. Ще си отива и с рокля. :)