PDA

View Full Version : Спала/л ли си с напълно непознат/та ... и какво те накара да



Morini
05-22-2011, 08:40
Спала/л ли си с напълно непознат/та ... и какво те накара да го направиш?
Моля всеки да каже искреното си мнение и да каже какво го е накарало или би го накарало:)

Violenza
05-22-2011, 08:45
Не съм и не бих.

Morini
05-22-2011, 08:46
Мерси за мнението :)
защо не би направила
опиши какво мислиш

Kobayashi
05-22-2011, 09:49
Не съм и не бих.

Legenda
05-22-2011, 16:04
Не съм и по-скоро не бих. Причината е, че съм прекалено страхлива и недовечрива. Колкото и да ми харесва и да ме привлича някой, едва ли бих се осмелила да се усамотя с него ако не го познавам поне малко. Не казвам "никога", но, доколкото се познавам, се съмнявам, че бих го направила.

bootyboy
05-22-2011, 16:47
няколко пъти..не бяха баш напълно непознати, но ги познавах бегло..направих го защото ми се правеше секс + ме привли4аха и ми беше интересно..бива си я тръпката..но все пак предпочитам сериозните връзки пред секса за един два пъти.

SpOrTs_GiRl
05-22-2011, 17:17
Мне.. не съм и не бих.
Имам си.. принципи - правя секс само ако изпитвам любов.

straus
05-22-2011, 17:28
Има ли навитаци? :D
Сериозно какъв е проблема да си легнеш с непознат? Ако го/я изведеш няколко пъти на кафенце по-различно ли ще стане?

GossipGirl89
05-22-2011, 17:31
Не съм. Не мога да казвам думи като "никога", но на този етап не бих го направила. Просто си имам определени разбирания и виждания за секса. За да го направя с някой трябва да го познавам много добре, да знам че си струва като човек (това го казвам от гледна точка на това, че няма след това да тръгне да тръби наляво и надясно, че сме спали, кво сме правили и т.н.) и евентуално да имаме връзка. Секса с напълно непознат за мен е доста безотговорно нещо. Я си представи, че примерно отиваш на дискотека и някъв пич почва да те сваля. След третото питие се забивате в тоалетната и го правите. Ти не знаеш нищо за него освен името му. След 1 месец разбираш, че е станал гаф и си забременяла - кво ще правиш? :) Тоя пример прозвуча малко като на филм де, но мисля че схвана какво точно имам предвид :)

А относно секса за една вечер - това също не ми се нрави като идея, но както казах и в една друга тема - ако много ми се прави секс и нямам никаква друга опция бих го направила с някой познат.

straus
05-22-2011, 17:34
Има ли навитаци? :D
Сериозно какъв е проблема да си легнеш с непознат? Ако го/я изведеш няколко пъти на кафенце по-различно ли ще стане?
ми аре, аз съм на 8 ,ти на колко години си?
Ми освен да те водя на сладкарница..

fakesmiles
05-23-2011, 09:02
един път само.запознахме се вечерта в едно курортно градче,после бяхме заедно на дискотека и нощта пак заедно 8-) супер си беше,не съжалявам

zay4e
05-23-2011, 09:49
Мне.. не съм и не бих.
Имам си.. принципи - правя секс само ако изпитвам любов.

+1 Абсолютно същата съм :)

britzy
05-23-2011, 10:48
Случвало се е ,да -тогава нямаше обект на любовта ми ,а и бях на тръпка ахаха-беше готино,не съжалявам ,но сега когато има кой да ми го разтуптява не бих си легнала с някого само за секса -то просто няма да се възбудя от непознатия 8-)

SkiCatA
05-23-2011, 12:32
Спала/л ли си с напълно непознат/та ... и какво те накара да го направиш?
Моля всеки да каже искреното си мнение и да каже какво го е накарало или би го накарало:) Мии не съм, но идеята ми се струва добра !!! :D :D :D :D

the_man
05-23-2011, 16:06
Случвало ми се е веднъж-дваж на купон и диско. Яко си е няа кво да говорим. Кво ни кара да го правим? Всички сме хора, всеки си има интереси и предпочитания. 90% от тея тука в темата дето казвате, че не бихте го направили, е щото сте с гаджета и няма смисъл. Останалите 10% просто лъжат или не им е било на тръпка. Пийваш 1-2 питиета и просто някоя те привлича (във вашия случай някой) Все едно, че ако сте в бар или на купон, ако нямате гадже и сте пийнали 1-2 и ако някой убавец от здрач, дневниците на вампира или Три Хил (всички си умирате по тее идиоти) дойде да ви се кефи... все едно че ше се дръпнете.. просто не сте го усещали, за тва така говорите 8-)

SisiStrange
05-23-2011, 16:55
Твърде голяма романтичка съм за секс с напълно непознат. :-o Е, не мога да кажа: "Никога, никога не би се случило", но принципно не е лъжичка за моята уста. :-o

Morini
05-23-2011, 17:16
Идеята е дали би направила/л такова нещо :))
всеки човек е на момента и наи вече на усещането.. все пак не се казва Никога защото доиде ли момента или го взимаш или го пропускаш няма друг вариант:))

Cleopatra2123
05-24-2011, 10:56
Веднъж го направих и не съжалявам.Не бяхме напълно непознати само си знаехме имената.

Morini
05-24-2011, 20:06
Cleopatra2123 хаха е то си е с непознат само си знаете имената:))
пак си е такова виждате се ти си МАрия тои е Адам
и се награбихте:))
това си е чисто непознато усещане:)

the_man
05-24-2011, 20:11
Най-яко е да се напиеш като прасе вечера и сутринта да се събудиш у вас в леглото до нещо яко, русо и непознато... и супер да спечеш и 30 мин. да се мъчиш да се сетиш поне име.... и да не можеш да си тръгнеш, щото си си у вас... :shock:

juveteam
05-24-2011, 20:22
Спала/л ли си с напълно непознат/та ... и какво те накара да го направиш?
Моля всеки да каже искреното си мнение и да каже какво го е накарало или би го накарало:)
Да спал съм...Какво ме е накаралоо... :-o еми...нз...просто от диското се запознаваме и след диското правиме секс и това е ... :)

x3mDriver
05-24-2011, 20:27
Най-яко е да се напиеш като прасе вечера и сутринта да се събудиш у вас в леглото до нещо яко, русо и непознато... и супер да спечеш и 30 мин. да се мъчиш да се сетиш поне име.... и да не можеш да си тръгнеш, щото си си у вас... :shock:

:razz:

По темата


Правил съм не точно с напълно непозната , познавахме от няколко дни , не съжелявам , но не бих го повторил вече :D