PDA

View Full Version : За тези които биха го прочели...



silvit0
05-22-2011, 10:25
Здравейтее...
Искам да ви попитам, случвало ли ви се е толкова силно да се влюбите в някого ( дори и да знаете, че не си заслужава) но просто да не можете и не можете да го забравите?
Еми ето, че на мене ми се е случвало и минаха вече 8 месеца, но не мога и не мога да го забравя. Ходихме няма и месец след което скъсахме, защото не можехме да се виждаме често. И да отбележа че това го реши той (уш ме обичал хаха) а аз тъпата още съм влюбена в него. И ето, че оня ден един негов приятел ми писа на стената в facebook "много си хубава" и той написа " ми да хубава е внимавай колега" ейй това не мога да го разбера дали му пука или го е написал ей така ?
Попринцип около него винаги име момичета и то мои "приятелки" и това адски много ме дразни. Колко време мина и все като го видя ми иде да се разрева пред него ... постоянно си казвам че не си струва,че не си заслужава заради него но май самата аз не си вярвам. Писа ми наскоро да сме били излезли, но аз отказах с оправданието че съм заета, което незнам дали изобщо трябваше да правя. Той ми беше първото момче, преди това съм нямала други "гаджета" просто не тръгвам с всеки втори и чувствах че той е доста по различен и че може да се получи нещо .. незнам незнам .... дали това е причината да не мога да го забравя или има нещо друго което и аз не мога да осъзная.
Постоянно идва в мойто училище (тъй като той учи другаде) и все му се лепят мойте "приятелки" Писна ми вече, където и да изляза се да го срещам. А последния път се засякохме на спирката и той беше с негов приятел ( с който винаги се поздравяваме) и аз бях с едно момиче от моя клас и нищо не си казахме. Качи се в автобуса и нищо че аз умишлено гледах да се кача (и се качих) от другата страна той дойде и седна точно зад мене въпреки свободните места ;хх .... Съжалявам че стана дългичко, просто исках да споделя. И все пак не бих отказала да чуя вашите мнения. Мерси на всички които са си изгубили времето за да го причетат.

small
05-22-2011, 11:18
Винаги има някои като теб, да държат на някои които просто .. не го заслужават . И при мен е така .. но аз се опитах да го ''забравя'' но не успях . А по въпроса за твоите приятелки .. нямай доверие на момичета които вървят след момчето което обича. :wink:

дано да съм ти била полезна с отговора си :oops:

onestar
05-22-2011, 11:43
Здравейтее...
Искам да ви попитам, случвало ли ви се е толкова силно да се влюбите в някого ( дори и да знаете, че не си заслужава) но просто да не можете и не можете да го забравите?

Да. Вече мина... колко... повече от година, година и три месеца, ако не се лъжа. А аз все още си го обичам, все още бих направила всичко, за да си го върна, все още продължавам да чакам да изминат още две години, за да сме отново заедно, въпреки че това е малко вероятно, на поне тогава ще има някаква минимална възможност, за разлика от сега.

Колко банално, нали?

Кофти е ситуацията при теб. Кофтито е там, че се засичате и се получава супер неловка ситуация.

Иначе по описанието, което си му направила, момчето не си струва. Позволява, твоите приятелки (или каквито ти се водят там) да му се лепят, лъже че те обича, подминава те и те е зарязал без причина. Защото нали оправданието му е било, че не се виждате често? Ама... нали казваш, че идва постоянно в твоето даскало? Значи има възможността да се виждате доста често, обаче нещо не му е изнасяло.

Бива да страдаш ако момчето е бил свестен тип, обаче за такъв цървул просто не си струва.

Ssummerjam
05-22-2011, 12:14
^ последното изречение си казва всичко.

snikersi
05-22-2011, 12:39
Не знам дали ще съм ти полезна със съвета си, защото никога не съм била влюбена (знам, че е странно, но...), но по мое мнение не трябва да го изпускаш. Защо в такива случаи хората пишат нещо от сорта на "зарежи го", "не си заслужава", и т.н.??? ВИЕ НИКОГА ЛИ НЕ СТЕ БИЛИ ВЛЮБЕНИ???
Та по въпроса: Щом го обичаш се бори за него. Няма да се чувстваш по - добре ако просто си стоиш и чакаш да се случи нещо. Вземи се в ръце и го помоли да излезете! Пък ако не се получи...здраве да е! Поне няма да съжаляваш, че си опитала.
Колкото до твоите "приятелки" не си заслужава да се ядосваш заради хора, които са готови да предадат приятелка заради момче.
УСПЕХ!!! 8-)

Whathurtsthemost
05-22-2011, 12:43
Опитай се да го забравиш. Знам, че ще ти е много трудно, но ще е по-добре за теб. Както сама каза той не те заслужава. Ще срещнеш много по-добро момче от него, което ще те обича и ще те направи щастлива. :) :-)

yYniiKaLnAa
05-22-2011, 13:41
В почти същото положение като твоето съм ... Ще ти кажа само, че като се тръшкаш няма да постигнеш нищо .. Просто трябва да решиш да продължиш напред .. Остави спомените в миналото и живей сега ! .. Стисни зъби и бъди силна .. Повярвай в себе си .. Можеш да го забравиш !! .. Някой ден ще срещнеш друго момче, което ще те обича и ще те заслужава .. Просто сега не си попаднала на подходящия ... Стискам палци :)

bbbbPleasure
05-22-2011, 14:07
Гледай да не се засичате много.. с времето всичко ще мине :)

pitfall
05-22-2011, 14:35
Да, случи ми се. Той ми беше първата любов, ако мога така да се изразя. След месец и нещо скъсахме, вече минаха почти 2 години, достатъчно време, за да мога да го преодолея, да си намеря друг, но просто не се получи. Не съм го забравила, сигурно и пред следващите няколко години ще съм така. :? Вчера по някаква ирония на съдбата го видях и се почувствах ужасно, защото се подминаваме по улицата. Някой по-нагоре в темата каза, че бива да страдаш за момче, ако е свестен, но той е някакъв нещастник, който не заслужава нищо и все пак нищо не мога да променя.

Просто направи така, че да не се засичате толкова често, така може да ти е по-лесно, ще го забравиш някога, колкото и странно да звучи това в момента.

Angeleyes
05-22-2011, 15:18
Познато чувство. ;-)

tanch3t093
05-22-2011, 15:48
Бива да страдаш ако момчето е бил свестен тип, обаче за такъв цървул просто не си струва.[/b]
Точно така стана и при мен. Страдах в продължение на 7 месеца за един "цървул", с който ходехме 10 месеца. През тези 10 месеца аз го обичах повече от всичко, раздавах се докрай и накрая кво стана? Заряза ме заради негова колежка от университета, с която се познават от 10 дена (няма и толкова) при това по ужасен и мишкарски начин ... Пред мен ужбеше "свестно момче", но накрая ми показа какъв цървул е всъщност. Много ме е яд, страдах за него в продължение за 7 месеца. На 8мия вече не ми пукаше. Яд ме е за това, че си провалих 7 месеца за да се тръшкам заради някакъв глупак, заради който изобщо не си струва.