PDA

View Full Version : Как се възприема обрязването в България ?



SkiCatA
05-22-2011, 10:42
Чел съм доста форуми по темата и така искам да разбера (най-вече момичетата), какво е мнението ви?Просто ми е интересно, как бихте реагирали (става дума за момичетата) , ако разберете, че приятелят ви е "резак" преди да му пуснете?Или друг въпрос, как бихте реагирали, ако разберете, че човек от вашата компания е обрязан ,без значение по какви причини?Ще се държите ли по друг начин с него, ще има ли подигравки и изобщо някакво по различно възприемане на мнението ви за този човек?В темата не става дума, кой бил турчин, кой бил еди къв си!Изобщо всякакви впечатлиния по темата ? :) :) :) :) :) :) :) :) :oops: :oops: :oops: :oops:

maksimal
05-22-2011, 12:06
аз съм момче, но пък ще изкажа мнението си. не съм обрязан ( но имаше и такъв вариант ) според мен личните проблеми на хората не трябва да влияят върху приятелите му. :)

gab4ooo
05-23-2011, 11:14
аз имам един такъв приятел който е обрязан . не мисля че щеше да ни каже ако бяхме на тази възраст на която сме сега , но тогава бяхме на 10 и той ни каза и ние единственото което искахме да направим е да му я видим :razz: :razz: :razz: както каза maksimal личните ти проблеми не влияят на фр-тата ти :)