PDA

View Full Version : 13 САНТИМЕТРОВ ТОК...



VictoriaSweet
05-22-2011, 14:53
МОМИЧЕТА,
ХАРЕСАХ СИ ЕДНИ ОБУВКИ В ЕДИН САЙТ,НО СА СЪС 13 САНТИМЕТРОВ ТОК...
СПОРЕД ВАС,ЩЕ УСПЕЯ ЛИ ЗА 1 МЕСЕЦ И НЯКОЛКО ДНИ ДА СЕ НАУЧА ДА ХОДЯ С ТЯХ? :o :grin:

Wasilena
05-22-2011, 15:16
Може би,най-вече зависи от постоянството ти

krokkrok
05-22-2011, 15:22
Ако започнеш с толкова високи няма да можеш да свикнеш.Или поне ще е много по-трудно.По-добре си харесай някакви платформи,които да са ти удобни,свикни с тях и после като се 'качиш' на тънките токчета няма да ти направи впечатление. :)

Greshka
05-22-2011, 15:25
Ако да сега не си носила никакъв ток ще ти е много трудно да се научиш.Ако обаче си свикнала с токчета, дори и по-ниски само след няколко упражнения ще можеш да ходиш и с 13см ток.

Rebirthing
05-22-2011, 15:41
Предполагам, че отпред подметката е стабилна и за месец и нещо ще се научиш.
Аз като обух за пъри път ток с 10 см. нямах проблем, даже не се налагаше да се "уча".

mlakniwe2
05-22-2011, 16:14
Виж кво те очаква 8-)

http://vbox7.com/play:m337389b

glezenata13
05-22-2011, 16:38
Ххахахахаха ти напрво ме уби, абе защо пускате такиа теми бе мацки.. какво подяволите означава "ще се науча ли да ходя на висок ток", че какво толкова има да се учи.Обувките, които си су харесала, отпред имат платформа, която е поне 3 4 см и убива височината на тока, обувките изглеждат нестабилни и неудобни, но всъщност са удобни.. моите обучки почити всичкте са на такива токове и са страшно удобни (може би защото съм свикнала) .Според мен всяка уважаваща себе си жена трябва да има в гардероба си поне едни такива обувки, не се чуди и ги купувай и започвай да се "учиш" в къщи според мен ще си много доволна от обувките.. успех!

FuckingFreak
05-22-2011, 17:47
^ напълно подкрепям.

Пък и много зависи от модела на обувката, така е доста относително да ти кажем дали ще можеш да ходиш, защото от обувка до обувка, от крак до крак, и от човек до човек има голяма разлика :) Аз например започнах с платформи 7 см, въпреки че съм малка ми беше лесно. Вкъщи понякога обувам обувките на майка ми ( :lol: ) които са по толкова, колкото си казала и ходя почти безпроблемно.

j_adore2
05-22-2011, 21:20
Аааа това клипчето е ужасно.Имах чувството, че ще си счупи краката :lol: Иначе то няма какво толкова да се учи човек,важното е да вървиш по нормални улици и тротоари, а не някакви дупки и павета. Естествено след 1 час ще те заболят краката,ноо търпиш и това е. Иначе съм чувала за едни силиконови стелки за крака. Около 2 лева да са (виждала съм в Джъмбо,не знам ти от къде си) ии тях си ги слагаш в обувките и било много по - удобно. Аз съм на 24 на бал и понеже и моите обувки са толкова някъде мисля да пробвам как е.

glezenata13
05-23-2011, 07:47
Още нещо: ако си сгъваш краката като ходиш или си кривиш глезените не излизай с тях на улицата.Сериозно.Първо се научи да ходиш добре.Супер противно ми е хубаво момиче,добре облечено с хубави обувки да ходи като кон.

Много добре го каза.Наистина е грозна гледка, красиво момиче, с грозна походка.

teenems
05-23-2011, 14:20
хих ,ами първо ходи с тях вкъщи 8-) .
Аз лично започнах с дебел ток 5 см. вчера си купих някаква платформа 7-8 см. ,но над 10см още ме е страх..Много мразя момиче на токчета да си сгъва коленете :smt078

krokkrok
05-23-2011, 15:10
Още нещо: ако си сгъваш краката като ходиш или си кривиш глезените не излизай с тях на улицата.Сериозно.Първо се научи да ходиш добре.Супер противно ми е хубаво момиче,добре облечено с хубави обувки да ходи като кон.

Много добре го каза.Наистина е грозна гледка, красиво момиче, с грозна походка.

+

Syringe
05-23-2011, 15:12
И да не забравяме малките крачки. Отвратително е нежна дама да прави огромни крачки. Лично аз доста често се натъквам на това ЯВЛЕНИЕ. Също важна е стойката на гърба, не се прегърбвай и това е. Нищо сложно.

Felicityy
05-25-2011, 13:52
Още нещо: ако си сгъваш краката като ходиш или си кривиш глезените не излизай с тях на улицата.Сериозно.Първо се научи да ходиш добре.Супер противно ми е хубаво момиче,добре облечено с хубави обувки да ходи като кон.

кривенето на глезените не винаги е свързано с не моженето да се ходи на токчета :)

neeDaBosS
05-25-2011, 17:16
Глезените и чупките в колената са наистина важни.Не може да се качиш на 13см ток и да вървиш като идиот..Тая от клипа прилича на някаква саката :-o Можв пък по пода да се хлъзга,знам ли :lol:

Pamaa
05-25-2011, 17:30
Ако да сега не си носила никакъв ток ще ти е много трудно да се научиш.Ако обаче си свикнала с токчета, дори и по-ниски само след няколко упражнения ще можеш да ходиш и с 13см ток.

Felicityy
05-26-2011, 08:50
Или обувките трябва да са наистина,ама страшно неудобни.. или мацката не може да ходи на токове.Носила съм обувки за по 2-3 часа и след това с дни са ме боляли краката и пак не си кривях глезените.Лично за мен опира точно до това.

Често е вледствие от някакво леко или не толкова леко изкривяване поне по мои наблюдения :) Забелязвала съм зимата момичета, които ходят с равни ботуши как самият ботуш е изкривен от това, че когато ходят глезена отива навътре :-o Наистина не е много приятно, особено когато токчетата ти се изкривят след няколко обувания (личен опит 8-) )

Felicityy
05-26-2011, 15:26
Точно това се опитвах да обесня, че кривенето на глезените ( и изкривяването на тока) не винаги е от това, че някой не може да върви с тях :) Но може и аз да съм в грешка 8-)