PDA

View Full Version : Сутиен



desiitt0
05-22-2011, 14:58
Аз съм на 12 години .. искам да си купя сутиен .. неискам да х0дя с майка си по маразините за сутиен .. п0 д0бре ли ще е ак0 0тида в магазина , разгледам сутиените,преценя си и да г0 купя, а ак0 ме п0питат за к0й е (защото в моя град има много клюкари) и аз да кажа че е за една приятелка .. ?? м0ля Ви п0м0гнете ми .. !! :) :) :) :) :) :) :) :)

Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

3oPuTy
05-22-2011, 15:03
И к'во толкова срамно и тайно има в купуването на сутиен?!
Всякаш си единствената,която носи ... :?
А и "градските клюкарки" едва ли нямат к'во друго да обсъждат та да започнат да говорят за теб и сутиена ти :?
Не се филмирай толкова!

krokkrok
05-22-2011, 15:17
По-добре да взимаш сутиен и да ти трябва,отколкото да стоиш с другите дъски и да 'клюкариш'.Пък и ще мине малко време и ще свикнеш.Изобщо няма да ти пука,че си взимаш сутиен.

Greshka
05-22-2011, 15:30
Какво трябва да ти помогнем ние ? След като не искаш да ходиш с майка си вземи някоя приятелка с теб.Пък и не мисля, че има нещо срамно да си купиш сутиен след като има какво да сложиш в него, но взе пак внимавай с размера.Да не прекалиш. 8-)

TheBeliever
05-22-2011, 15:36
Като си купуваш чорапи криеш ли се? Лъжеш ли продавачките, че чорапите са за приятелки?

Какво ненормално и срамно има в купуването и носенето на бельо?

BaffaLsc
05-22-2011, 15:45
Ако имаш нужда чак тогава си купи,
глупаво е да носиш сутиен, ако нямаш на какво да го сложиш..
Що за глупости са това, да питат за кой е..
Бати, тях к'во ги интересува.. о.О

TheBeliever
05-22-2011, 15:51
Що за глупости са това, да питат за кой е..
Бати, тях к'во ги интересува.. о.О

Абсолютно нормално е да попитат дали е за нея, за да я консултират за размера и модела. Това им е работата.

neeDaBosS
05-22-2011, 17:18
А дали ти трябва? Или искаш да носиш защото приятелките ти носят? Защо се криеш? :-o Отиваш,мериш и купуваш.

dream1707
05-22-2011, 17:34
Ми недей да носиш бельо тогава... :-o
По-добре да те видят, че си купуваш сутиен и да ти завиждат, защото те нямат нужда все още от такъв ... От колкото да ти порасната гърдите и да те ебават, че не носиш сутиен, защото те е срам.
Лично мен би ме било повече срам, да се развявам на ляво на дясно без сутиен, от който имам нужда, от колкото да ида и да си купя.
Гащи ( о колко мразя тази дума ) кой ти купува... да не би и такова да не носиш, защото те е срам да си купиш ?

IlikeYourSmile
05-22-2011, 22:32
Ми недей да носиш бельо тогава... :-o
По-добре да те видят, че си купуваш сутиен и да ти завиждат, защото те нямат нужда все още от такъв ... От колкото да ти порасната гърдите и да те ебават, че не носиш сутиен, защото те е срам.
Лично мен би ме било повече срам, да се развявам на ляво на дясно без сутиен, от който имам нужда, от колкото да ида и да си купя.
Гащи ( о колко мразя тази дума ) кой ти купува... да не би и такова да не носиш, защото те е срам да си купиш ?
Хах...Тоя коментар ме разби :lol:

По темата!Защо не искаш да отидеш с майка си?Тя ще ти помогне с размера,вида и ще ти дава съвети :) Нека другите дъски да клюкарстват,тебе к'во ти пука?Може да отидете 4-5 приятелки на пазар и да си купиш...Аз често така правя, но не нарочно...просто често ходя на пазар с приятелки.Трябва да се чувстваш по-зряла,по-голяма и по-секси!Но ако все пак ти се наложи да отидеш сама,бъди уверена!Няма да те заболи ако кажеш, че е за теб.Успех! ::: \:D/

suNnykaty96
05-23-2011, 16:12
Според мен пък, щом си на 12, едва ли имаш нужда от сутиен. Аз на твойте възраст носех бюстие. Ако пък наистина имаш нужда, иди с майка си или някоя по - близка роднина или приятелка.

krokkrok
05-23-2011, 16:20
Според мен пък, щом си на 12, едва ли имаш нужда от сутиен. Аз на твойте възраст носех бюстие. Ако пък наистина имаш нужда, иди с майка си или някоя по - близка роднина или приятелка.

Аз на нейната възраст носих чашка С , така че е до човека и изобщо не трябва да се притеснява,но като се осъзнае след някое време ще разбере всичките мнения до тук и как това е напълно нормално нещо. :)

InloveAgain
05-23-2011, 16:25
Какво срамно има,та това са нормалните неща от живота ?!
В тези неща няма кой по-добре да ти помогне от майка ти,какво като й споделиш-това не е нито срамно,нито лошо. :) Ако все пак не искаш,по-хубаво отиди с приятелка (: