PDA

View Full Version : Да си махна ли космите от краката или да не ги махам ?



sa6o93
05-22-2011, 17:53
Здравейте.Много се чудя да си махна ли космите от краката или да ги оставя.Един ми вика "Махни ги грозно е".Друг ми вика "Остави ги да не си момиче или педерас ?".Какво да права ? Какво ли ще си помислят момичетата.А и другото което е дори не знам и как да ги махна.Казват ми,че ако ги обръсна ще се сгъстат повече и ще станат по тъмни.Друг ми вика да хода на кола маска ама болката била много силна.Ако реша да ги махам 2 вариантите кола маска или бръсначката.Какво е вашето мнение за всичко това?

CherryBell13
05-22-2011, 18:15
Според мен на повечето момичета не им харесват космати крака. Брат ми е на 17 и не си ги маха и на мене никак не ми харесва :? грозно е да сте горили :? аз мисля че трябва да ги махнеш.
Което ти е по-удобно ползвай а за това че като е със самобръсначка не е вярно ако търпиш на болка ходи на кола маска.

shpekovsalam
05-22-2011, 19:22
Луууд ли си??? Не ги махай, че ще заприличаш на..... :? Първо, че веднъж като започнеш да ги махаш трябва вече винаги. Второ - играчка си е! Целия крак да се занимаваш да бръснеш си е скучна процедура. При мъжа е нормално да се бръсне под мишниците, по гърдите и най-вече да коси "ливадата" там долу! 8)

gab4ooo
05-23-2011, 11:05
знаеш ли колко момчета познавам които си обезкосмяват краката . много по - хубаво е и никой не им се подиграва . ако обаче ги махаш със самобрасначка те се сгастяват и стават по - дълги . по - добре с кола маска ги махни . ако са ти по дълги първо с една ножичка ги подстрижи за да не те боли като са много дълги . има и едни лентички които са направо намазани с восък ако не искаш да даваш толкоз пари за козметик . обаче ако космите са ти руси според мен не ги махай защото не се забелязват и без друго .

kalpazanka
05-23-2011, 11:12
След като ти сам не можеш да решиш и търсиш мнение във форум, не ги пипай изобщо.

YourFavouriteDrug
05-23-2011, 12:52
Луууд ли си??? Не ги махай, че ще заприличаш на..... :? Първо, че веднъж като започнеш да ги махаш трябва вече винаги. Второ - играчка си е! Целия крак да се занимаваш да бръснеш си е скучна процедура. При мъжа е нормално да се бръсне под мишниците, по гърдите и най-вече да коси "ливадата" там долу! 8)

съгласна! момиче съм ;]

SkiCatA
05-23-2011, 13:09
Сега зависи много от косъма !! Ако са много на гъсто,като горила - задължително, ако ли не - остави си ги да си седат !! :D :D :D :D

Isildur
05-23-2011, 15:17
а защо питаш/слушаш другите ? да не би да си бавноразвиващ се,че да не може сам да решиш искаш ли да имаш косми по краката или не !?
ако на теб не ти пречи,и не го считаш за грозно какво ти пука за другите ?

Moderatorius
05-23-2011, 17:24
Решението:
http://itschool.bg/application/uploads/tutorials/gallery/maqpen4eva/157/12.jpg
Да ги махна, да не ги махна, да ги махна... :lol:

Никой не може да реши вместо теб. Прецени, ако са ти много гъсти и черни - махни ги (ако се чувстваш некомфортно) Но попринцип съм момиче и не възприемам момче с бръснати крака :shock: И кво, не искам като заживеем заедно, да си пускаме кърпичка по краката, че да видим на кой са по-гладки. :D Пък и мъжът трябва да си е такъв. Пък и представи си къв комплекс за жената е да си сравнява кожата по гладкост, с тая на мъжа. Ноу уей. Ако решението ти зависеше от мен - не ги махай. Иначе ако все пак се решиш, що не ги смалиш с ножицата :D

reperw
05-24-2011, 07:30
Луууд ли си??? Не ги махай, че ще заприличаш на..... :? Първо, че веднъж като започнеш да ги махаш трябва вече винаги. Второ - играчка си е! Целия крак да се занимаваш да бръснеш си е скучна процедура. При мъжа е нормално да се бръсне под мишниците, по гърдите и най-вече да коси "ливадата" там долу! 8)

+1 за мен тфа е педалско..и по добре питай приятелите ти (момчета)те какво мислят...

bloodyF
05-24-2011, 08:11
изсветли си ги и ги подрежи леко с ножичка (косъмчетата : ))

ImmortalSportFreak
05-24-2011, 10:52
Не ги махай.Някак си момчетата изглеждат по-мъжки така да се каже,ако не си ги махат. :)

maksimal
05-24-2011, 12:34
изсветли си ги и ги подрежи леко с ножичка (косъмчетата : ))

ии как точно се изсветляват??

Starless
05-24-2011, 12:45
И тук всеки е с различно мнение ;д Ние най - много да те объркаме още повече, тъй като нито сме те виждали, нито знаем гъсти ли са, тъмни ли са и т.н. И все пак ако са гъсти и тъмни според мен е по - добре да ги махнеш. Ако се решиш задължително с кола маска - не е кой знае каква болка, търпи се. Бръснача не е добра идея .. След ден-два ще ги има отново.

whiteterror
05-24-2011, 12:49
Като бях на твойте години и аз се чудих какво да ги правя тия косми. Сега вече когато пораснах и през ум не ми минава да ги махам.

bloodyF
05-24-2011, 13:34
изсветли си ги и ги подрежи леко с ножичка (косъмчетата : ))

ии как точно се изсветляват??


или с изсветлител за коса, или с кислородна вода се мажеш, седиш 15-20 минути на слънце и отмиваш..ама с кислородната вода е опасно, защото 1-2 минути и може вместо руси или по-светли, да станат оранжеви примерно,.

Championa112
05-25-2011, 19:32
И аз до преди няколко дни се чудех да ги махам ли да не ги махам ама ми бяха много , черни и големи и ме беше срам да ги показвам и реших да ги махна ама на козметик ме е срам да ходя а с бръснача си е напаст и си реших проблема със средния вариант... Купих си депилатоарен крем на дева за 2 и 50 и готово.. Само мажеш стабилно краката с крема ( не пести щото иначе не падат) отиваш на коомпа за 5 6 минути и после с шпакличката само без натиск ги магаш (има си описание на опаковката) първите 2 - 3 пъти може да трябва по 2 пъти да ги мажеш ама с времето става все по - лесно и бързо .. И аз съм доволен така поне за сега 8-)

anlity
05-28-2011, 18:57
не трябва да ви е срам това си е естествено нещо лично на мен неми пречат но по добре да идеш на козметик или с някоя паста или нещо друго но не и да ги браснеш после ако решиш друго много боли пак и ставам много гасти и по черни това е моят савет успех 8)

galet0
05-28-2011, 23:01
О.О
абее да ви имам проблемите честно :/