PDA

View Full Version : Теч :D



anonimkoo0o
05-22-2011, 18:05
Здравейте,
На 19 години съм и наскоро ми беше първия полов акт,не съм обръщал голямо внимание на секса до скоро та затова толкова късно.Проблема е че не достигна до край,защото .. ами като се възбудя от главичката ми потича една лигава прозрачна течност, без миризма.Та тази течност изпълни презерватива и той се изхлузи.Аз се спекох и реших че е по-добре да спра,отколкото да рискувам без презерватив.
Та тази "смазка" която тече не ми се вижда нормална, а при мен я има наистина в повече.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и знае ли какво може да се направи в случая?

Sh@d0w
05-22-2011, 18:11
Това се нарича предеякулационна течност...образовай се малко преди да тръгнеш да правиш секс :?

dream1707
05-22-2011, 18:59
Ъ.. това е напълно нормално .. поне до колкото знам това е, както казаха по-горе, предеякулационна течност ..

0y7ofCon7roL
05-22-2011, 19:01
Здравейте,
На 19 години съм и наскоро ми беше първия полов акт
Работата ясна :D

BeastLover
05-22-2011, 19:18
Та тази течност изпълни презерватива и той се изхлузи....
То нормално предеякулационна,ма да напълни капута......е*а го у фонтана.

Evellexis
05-22-2011, 19:39
човека не е правил секс цял живот ,какво искате (chuckle)

DarkTemplar
05-22-2011, 20:38
Не вярвам предеякулата да може да напълни презерватив. Според мен си свършил бързо-бързо, което е типично за първия път. ;)

Всичко ти е окей, просто следващия път смени чувала и продължете по същество.

anonimkoo0o
05-22-2011, 22:55
Здравейте,
На 19 години съм и наскоро ми беше първия полов акт
Работата ясна :D
Да,знам че съм идиот,нямам нужда другите да ми го казват.
DarkTemplar не можах да свърша.Вярно е че и едно пълно "сефте" нямам,но съм си бил достатъчно чекии и мисля че мога да усетя оргазъм и еакулация.
Проблема с тая течност не беше само миналата вечер,по принцип като се възбудя и особенно като се самозадоволявам се омазвам целия,в смисъл че чак до стола е стигала като съм си бил по-продължителни злобарки.Абсурд е примерно да си бия чекия без да се съблека,още на 5тата минута ще имам петно на панталона.Свирка също ми е гадно да дам да ми правят,не искам да омажа момичето - ще вземе да си помисли че и се празня в устата.Гадна работа.

QkoGrozen
05-22-2011, 23:12
Ти си някакъв феномен... Няма да ти трябват лубриканти щом имаш смазка :-D

zay4e
05-23-2011, 09:43
Здравейте,
На 19 години съм и наскоро ми беше първия полов акт
Работата ясна :D
Да,знам че съм идиот,нямам нужда другите да ми го казват.
DarkTemplar не можах да свърша.Вярно е че и едно пълно "сефте" нямам,но съм си бил достатъчно чекии и мисля че мога да усетя оргазъм и еакулация.
Проблема с тая течност не беше само миналата вечер,по принцип като се възбудя и особенно като се самозадоволявам се омазвам целия,в смисъл че чак до стола е стигала като съм си бил по-продължителни злобарки.Абсурд е примерно да си бия чекия без да се съблека,още на 5тата минута ще имам петно на панталона.Свирка също ми е гадно да дам да ми правят,не искам да омажа момичето - ще вземе да си помисли че и се празня в устата.Гадна работа.

Ем според мен пък не си идиот ,че първият път ти е бил на 19,напротив евала,че си изчакал да порастнеш.За мене идиоти са тия които са се ебали още от 14 годишни и едва ли не изкарват не-нормални хора които са изчакали подходящият момент.Така,че на такива мнения им тегли една :wink:

JackCarter
05-23-2011, 09:55
Лошо няма, стига наистина да го е "изчаквал" този така вълнуващ "подходящ момент" :)

В противен случай би те довело до комплекси от ей този характер.

0y7ofCon7roL
05-23-2011, 10:00
Ем според мен пък не си идиот ,че първият път ти е бил на 19,напротив евала,че си изчакал да порастнеш.За мене идиоти са тия които са се е**ли още от 14 годишни и едва ли не изкарват не-нормални хора които са изчакали подходящият момент.Така,че на такива мнения им тегли една :wink: Чакай малко бе аз си направих сефтето на 16 за момче смятам, че това е една нормална възраст. Ако съм искал да го направя по-рано съм щял да изчукам някоя лека женица, но аз исках да го направя с момиче което обичам и не съжалявам че изчаках. Ако това ме прави идиот ок. Иначето и аз съм против да правиш секс още от 14 годишна възраст, ама извинете ме на 19 не е ли доста чакането :-o

drjuniorpopov
05-23-2011, 10:05
Ем според мен пък не си идиот ,че първият път ти е бил на 19,напротив евала,че си изчакал да порастнеш.За мене идиоти са тия които са се е**ли още от 14 годишни и едва ли не изкарват не-нормални хора които са изчакали подходящият момент.Така,че на такива мнения им тегли една :wink: Чакай малко бе аз си направих сефтето на 16 за момче смятам, че това е една нормална възраст. Ако съм искал да го направя по-рано съм щял да изчукам някоя лека женица, но аз исках да го направя с момиче което обичам и не съжалявам че изчаках. Ако това ме прави идиот ок. Иначето и аз съм против да правиш секс още от 14 годишна възраст, ама извинете ме на 19 не е ли доста чакането :-o
Защо мислиш ,че е доста?

JackCarter
05-23-2011, 10:07
1. Сигурно и на 10 ако си искал си можел :)

Тежки думи "Аз изчаках до 16", все едно сте си скъсали чакалото от чакане, явно винаги ще са на мода.

2. Да, 19 е една идея късничко. между 16-18 е най-подходящо за първи път.

anonimkoo0o
05-23-2011, 10:25
Не знам защо говорите за чакане,все едно е влак та да го чакаш.При мен пубертета явно е закъснял,защото до преди половин година изобщо нямах сексуални мераци.Пък и дали ще е на 18 или 19 разлика реално няма.Аз мисля че секса трябва да се прави когато ти се прави,в смисъл че е тъпо да си поставяш ограничения стил "ако не го направя до 16-нищо не става от мене" или "много ми се прави ама мама каза да изчакам до 18".
Тъпото е че никой не може да помогне по проблема или поне да обясни на какво се дължи.

zay4e
05-23-2011, 11:43
Ем според мен пък не си идиот ,че първият път ти е бил на 19,напротив евала,че си изчакал да порастнеш.За мене идиоти са тия които са се е**ли още от 14 годишни и едва ли не изкарват не-нормални хора които са изчакали подходящият момент.Така,че на такива мнения им тегли една :wink: Чакай малко бе аз си направих сефтето на 16 за момче смятам, че това е една нормална възраст. Ако съм искал да го направя по-рано съм щял да изчукам някоя лека женица, но аз исках да го направя с момиче което обичам и не съжалявам че изчаках. Ако това ме прави идиот ок. Иначето и аз съм против да правиш секс още от 14 годишна възраст, ама извинете ме на 19 не е ли доста чакането :-o

Не е доста.Ти като си намерил момичето на 16,той го е намерил на 19....С всеки различно. Пък по темата - не мисля,че това изобщо е проблем,даже се радвай.На някои смазката е малко и си взимат лубриканти.Пък колкото до това,че ако момичето ти прави френска ще й е гадно.... може просто да я попиташ,все пак не всички момичета са еднакви и не им харесват еднакви неща.Ако моят приятел беше така изобщо нямаше да ми е проблем,даже щях да се кефя :D

php
05-23-2011, 11:51
Здравейте,
На 19 години съм и наскоро ми беше първия полов акт,не съм обръщал голямо внимание на секса до скоро та затова толкова късно.Проблема е че не достигна до край,защото .. ами като се възбудя от главичката ми потича една лигава прозрачна течност, без миризма.Та тази течност изпълни презерватива и той се изхлузи.Аз се спекох и реших че е по-добре да спра,отколкото да рискувам без презерватив.
Та тази "смазка" която тече не ми се вижда нормална, а при мен я има наистина в повече.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и знае ли какво може да се направи в случая?
Затегни гайката и спира теча :D

the_man
05-23-2011, 17:34
Наред си си, не си болен. Просто имаш хиперфункция на булбоуретралните жлези. Можеш да се посъветваш с някой уролог, ако толкова те притеснява съм почти сигурен, че има разни медикаменти, подтискащи тази секреция и уролога най-точно ще ти каже какво трябва да направиш.

DNA
05-24-2011, 09:47
Наред си си, не си болен. Просто имаш хиперфункция на булбоуретралните жлези. Можеш да се посъветваш с някой уролог, ако толкова те притеснява съм почти сигурен, че има разни медикаменти, подтискащи тази секреция и уролога най-точно ще ти каже какво трябва да направиш.

А ти от къде знаеш, че е булбоуретрална смазочна смес... може да са куп причини.

the_man
05-24-2011, 09:59
Ами така го описва пича, ти кво мислиш че е? Слюнка ли? Няма хиляди опции да ти кажа... едва ли е друг секрет, едва ли е сперма и едва ли не се усеща как пикае докато се кефи и всъщност е урина... да верно, винаги има и други варианти. За тва му писах да иде на доктор като се притеснява...