PDA

View Full Version : много шансове-едни и същи грешки?



raia338
05-22-2011, 18:35
ще се опитам да бъда кратка и ясна за да не четете дълги истории..
ходех с едно момче близо месец през цялото време лъжеше и сам си вярваше колко е сериозен ,накрая ми изневери и всичко до тук (от година може би не мога да си намеря подходящия човек само ме лъжат използват и тн ,не се получава просто чудя се аз ли имам някакъв проблем или всички са станали непоносими) както и да е ..след като скъсах с това момче ,мои бивш приятел поиска пореден шанс..случаят с него пък е ,че много пъти сме се разделяли и събирали , познаваме се от деца ..за последно се раделихме може би преди половин година да го кажа,защото редовния му номер е да ме за***ва без да ме търси няколко дни и аз последния път просто се отказах..той не ме потърси порсто се разделихме ей ака както не ме беше търсил вече 10 дни ..чудно нали ?
сега пък изведнъж се сети за мен след половин година , само аз си знам как го преживях това и колко пъти уж се е променил ,всичко ще е ок и идва един прекрасен момент в който той е много зает и не ме търси .. та това общо взето ... след него всичките ми връзки са неуспешни ,само за него не съжалявам ,че сме били заедно защото само с него всичко беше толкова хубаво :))
сега съм го забравила и съм преживяла тези неща ,обаче като си знам ,че само с него всикчо беше истинско ,може би дълбоко в себе си имам нещо специално за тоя човек,вие какво мислите струва ли си да даваш на някого много шансове ,заради едни и същи грешки

Dying
05-22-2011, 18:40
Ако наистина е било истинско, според мен си струва.. Защо? Защото съм го правила.. ако го обичаш - винаги ще си мислиш, че само с него е било истинско.. Но ще видиш, че някой ден, когато най-малко очакваш, ще срещнеш човек...човек който те прави много по щастлива, и с него ще е много по истинско.. !!

Grommash
05-22-2011, 18:46
Не, щом толкова мн пъти сте късали просто няма смисъл.

mArMaLaDkA
05-22-2011, 18:47
Ние не мислим и си живеем щастливо.
Вместо да анализираш 20 000 пъти едни и същи ситуации и да се връщаш към едни и същи хора, с цел да вкараш някаква интрига в инак скучния си живот, взЕми си намери някакво хоби, което да ти поглъща времето.

onestar
05-22-2011, 18:58
След като нещо е куцало във връзката ви и сте се опитали многократно да го оправите, но то пак си е куцало, значи ще си куца винаги.

Извод: Няма смисъл да опитвате отново.

ivcheto0o
05-22-2011, 19:00
Било е наивно и мазохистично да му прощаваш всеки път.Продължи напред и си остави само хубавите спомени.

roseleaf94
05-22-2011, 19:02
А защо просто не поговорите? Може би ако се разберете, наистина да потръгнат нещата! :)

lessmi6ety
05-23-2011, 09:12
да за теб е истинско ... но той само те разиграва .. но пък ако не можеш да го заебеш .. му дай шанс пак ..може би иска да сте заедно .. но не му се давай толкова бързо... разигравай го ..

Morini
05-23-2011, 09:30
ЩОм веднъж вече не се е получило не му давай да те доближава ,, сега иска нещо и затова те търси .. след като не те е търсил толкова време ... знаеш как са момчетата когато имат някакви нужди се сещат
затова мацко не се давай сега и бъди силна.. като звънне пак винаги си заета и имаи някакаква работа... ще звъни звъни
и ще спре

Stan4o123
05-23-2011, 09:52
Еми вземи си го пак щом ти е хубаво с него,пък дали пак ще се усере си зависи напълно и единствено от него.

raia338
05-23-2011, 20:53
Ние не мислим и си живеем щастливо.
Вместо да анализираш 20 000 пъти едни и същи ситуации и да се връщаш към едни и същи хора, с цел да вкараш някаква интрига в инак скучния си живот, взЕми си намери някакво хоби, което да ти поглъща времето.



съгласна съм с теб.Имам си хобита(които не всеки път ми запълват времето ,но все пак ги има) ,но просто и аз искам някой да го е грижа за мен..

GossipGirl89
05-23-2011, 21:05
В случая не си заслужава. Сама казваш, че сте се разделяли и събирали много пъти - мислиш ли че ако този човек държеше на теб и имаше някакви чувства, щеше да позволи нещата да стигнат до там? Мислиш ли че ако искаше да бъде с теб сериозно щеше да чака толкова много време, за да те потърси отново, при положение и, че сте скъсали по такъв глупав начин? Има ситуации, в които си струва да простиш и да дадеш втори шанс, но за съжаление твоята ситуация не е такава. Аз лично се уповавам на един израз "Не съжалявам за хората от миналото си - има причина да не са част от моето бъдеще". Щом не се е получило от първия, втория, третия път... няма да се получи и от четвъртия, петия и т.н. Гледай напред и не се връщай към миналото. По-добре се опитай да се измъкнеш навреме от тоя омагьосан кръг, защото, повярвай ми, от личен опит знам каква бъркотия става ако човек реши да се върне назад, да рови и да се опитва да "лепи счупеното".

Angeleyes
05-23-2011, 21:55
Абе момиче тия не те заслужават бе ! :)

raia338
05-24-2011, 09:34
В случая не си заслужава. Сама казваш, че сте се разделяли и събирали много пъти - мислиш ли че ако този човек държеше на теб и имаше някакви чувства, щеше да позволи нещата да стигнат до там? Мислиш ли че ако искаше да бъде с теб сериозно щеше да чака толкова много време, за да те потърси отново, при положение и, че сте скъсали по такъв глупав начин? Има ситуации, в които си струва да простиш и да дадеш втори шанс, но за съжаление твоята ситуация не е такава. Аз лично се уповавам на един израз "Не съжалявам за хората от миналото си - има причина да не са част от моето бъдеще". Щом не се е получило от първия, втория, третия път... няма да се получи и от четвъртия, петия и т.н. Гледай напред и не се връщай към миналото. По-добре се опитай да се измъкнеш навреме от тоя омагьосан кръг, защото, повярвай ми, от личен опит знам каква бъркотия става ако човек реши да се върне назад, да рови и да се опитва да "лепи счупеното".

много добре написано ,съгласна съм с теб :)

raia338
05-24-2011, 09:35
Абе момиче тия не те заслужават бе ! :)

мисля ,че си прав :)

peyton31
05-24-2011, 10:17
ох .. не знам .. хем когато имаш чувства към дадения човек ти се иска да вярваш, че е било специално и че си заслужава прошката и страданието, ама не винаги е така.
плюс тва че аз поне съм на принципа, че ако една двойка се провали един път, няма да се получи втория, третия и т.н. път ..
въпреки че ако е истинската любов, знае ли човек, ама тва си се случва рядкоо и е доста трудно .

bbbbPleasure
05-24-2011, 15:53
" Само глупакът повтаря старите си грешки, надявайки се за нов резултат. " .., Съжалявам, но просто няма смисъл според мен.. ти сама си каза, че винаги прави едно и също. ;)

milka
05-24-2011, 17:25
Аз съм на мнение,че всеки заслужава втори шанс,но много шансове...според мен нямат смисъл.И аз съм преживявала подобно нещо с мой бивш,с който се познаваме от деца.Той беше по същия начин,а аз -както теб.Накрая се разделихме по подобен начин на вашия.Мине не мине 1-2 месеца и пак ме търси...или вземе,че ми призвънка,някой смс и тн.но аз вече не чувствам нищо.
Разбирам те за това 'специално нещо към някого' но има една поговорка-за да бъде някой човек в миналото ти,значи има защо да е там.Просто си почини от момчета и се наслади на себе си и свободата ти.Когато му дойде времето момчето ще почука на вратата ти.