PDA

View Full Version : Марихуаната.



DuMbErRr
05-22-2011, 18:39
Здравейте!

Така...значи с едни приятели пушихме марихуана извън училище преди време,обаче явно някой от класа ни е видял и е казал на класната. Има вероятност да каже на директора.Искам да попитам какво ще стане с нас ако той разбере? Наистина имам нужда от съвет... Благодаря ви предварително (:

marin4itu
05-22-2011, 18:43
Нали не сте пушили пред даскало? Ако не сте, не виждам с какво директора го касае какво пушиш..

DuMbErRr
05-22-2011, 18:43
Не,на около 200 - 300 метра около училището.

Grommash
05-22-2011, 18:54
Освен да се обади да вашите, друг проблем не намирам. :-D

DuMbErRr
05-22-2011, 18:56
А да ни изгонят от училище или нещо такова ?

Grommash
05-22-2011, 18:59
Нее споко, щом не сте в района на училището няма да те изгонят.
Мен са ме хващали да пия в района на даскало и то полицаи, и нищо не ни казаха, само ни изгониха. :D

DuMbErRr
05-22-2011, 19:04
Ясно,благодаря ви много за отговорите (:

Evellexis
05-22-2011, 19:42
и аз така си мисля , както хората преди мене вече са споменали , но по-лошият случай е класната да не каже на родителите ти 8-)

funkey
05-22-2011, 23:59
1-во пребий този който те е изпортил 2-ро няма да те изгонят бъди сиг 3-то оправдай се че е лажа но за всеки случай спри за 1 месец тревата ако случайно ти направят тест

roseleaf94
05-23-2011, 07:28
И мен са ме хващали :D Нищо не стане, освен че чистих цяла година двора на даскалото с другите тревоманчета! 8-)

Nakadah
05-23-2011, 07:36
1-во пребий този който те е изпортил

A тебе некой да те пребие???

Тази класна има ли доказателство? Не!? Невинен до доказване на противното!

Cybershot
05-23-2011, 07:46
1-во пребий този който те е изпортил

A тебе некой да те пребие???

Тази класна има ли доказателство? Не!? Невинен до доказване на противното!

Като кажат, че сестра ти е ку*ва, върви и доказвай че нямаш сестра....

Championa112
05-23-2011, 13:13
Нищо не могат ти направят , в моят ''напушен'' период продължил 3 месеца ( голяма простотия ) класната си ни знаеше кои пушим и не направи никакъв пролем даже един път дръпнахме с учителката по музика .. Нищо не могат да ти кажат най - много да се обади на ваще и като отричаш спри да пафкаш за известно време, че като ти направят тест да е отрицателен .. Но по - добре спри да пушиш само проблеми ще ти навлече особенно ако те сбарат куки напушен с трева без лична карта в 1 през нощта става много ''забавно'' от личен опит знам - още си търпя последствията.. 8-)

Greennight
05-23-2011, 14:43
В нащо даскало се е случвало да изритват за цигари,кво остава за марихуана...

DuMbErRr
05-23-2011, 18:33
В нащо даскало се е случвало да изритват за цигари,кво остава за марихуана...

Кое ти е даскалото?

iv4oiv
05-23-2011, 20:35
А ти защо пушиш? Наркоман от малък? По закон имат право не само да те изключат ами да отнемат родителските права на вашите и да те вкарат в ТВУ. В Бойчиновци има такова училище. Ще си в класни стаи с решетки и ще видиш свободата като станеш на 18. Е, радвай се, че в БГ е пълно беззаконие и на никой не му дреме. Нито на социалните нито на агенцията за закрила на детето. Откакто влезнахме в ЕС - по закон е така.
Реално няма да те изключат но ще си с последно предупреждение. Те имат нужда от парите които ти носиш на училището. А щом е стигнало до директора - и вашите ще разберат. Няма никакво значение дали си пушил в двора на даскалото или под някой мост. Ти си наркоман щом приемаш наркотик - независимо колко е лек наркотика.

DuMbErRr
05-24-2011, 12:23
А ти защо пушиш? Наркоман от малък? По закон имат право не само да те изключат ами да отнемат родителските права на вашите и да те вкарат в ТВУ. В Бойчиновци има такова училище. Ще си в класни стаи с решетки и ще видиш свободата като станеш на 18. Е, радвай се, че в БГ е пълно беззаконие и на никой не му дреме. Нито на социалните нито на агенцията за закрила на детето. Откакто влезнахме в ЕС - по закон е така.
Реално няма да те изключат но ще си с последно предупреждение. Те имат нужда от парите които ти носиш на училището. А щом е стигнало до директора - и вашите ще разберат. Няма никакво значение дали си пушил в двора на даскалото или под някой мост. Ти си наркоман щом приемаш наркотик - независимо колко е лек наркотика.

Гледай си работата,бе :) Не съм ти искал мнението и съм на 15. Наркоман от малък ше вика :-D

krokkrok
05-24-2011, 16:08
А ти защо пушиш? Наркоман от малък? По закон имат право не само да те изключат ами да отнемат родителските права на вашите и да те вкарат в ТВУ. В Бойчиновци има такова училище. Ще си в класни стаи с решетки и ще видиш свободата като станеш на 18. Е, радвай се, че в БГ е пълно беззаконие и на никой не му дреме. Нито на социалните нито на агенцията за закрила на детето. Откакто влезнахме в ЕС - по закон е така.
Реално няма да те изключат но ще си с последно предупреждение. Те имат нужда от парите които ти носиш на училището. А щом е стигнало до директора - и вашите ще разберат. Няма никакво значение дали си пушил в двора на даскалото или под някой мост. Ти си наркоман щом приемаш наркотик - независимо колко е лек наркотика.

Гледай си работата,бе :) Не съм ти искал мнението и съм на 15. Наркоман от малък ше вика :-D

Охоо на 15 и тоя ш му вика малък...Как така бе?!

Наивно,самодоволно лапе.От къде го изкара т'ва самочувствие бе?И все пак няма да те изгонят за жалост

Greennight
05-24-2011, 16:19
В нащо даскало се е случвало да изритват за цигари,кво остава за марихуана...

Кое ти е даскалото?133 СОУ в София :)

xinfamous
05-24-2011, 17:34
А ти защо пушиш? Наркоман от малък? По закон имат право не само да те изключат ами да отнемат родителските права на вашите и да те вкарат в ТВУ. В Бойчиновци има такова училище. Ще си в класни стаи с решетки и ще видиш свободата като станеш на 18. Е, радвай се, че в БГ е пълно беззаконие и на никой не му дреме. Нито на социалните нито на агенцията за закрила на детето. Откакто влезнахме в ЕС - по закон е така.
Реално няма да те изключат но ще си с последно предупреждение. Те имат нужда от парите които ти носиш на училището. А щом е стигнало до директора - и вашите ще разберат. Няма никакво значение дали си пушил в двора на даскалото или под някой мост. Ти си наркоман щом приемаш наркотик - независимо колко е лек наркотика.

ахахахахахахахахахахахаха хахахахахаххахахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахахаха

Bezdomnokuche
06-03-2011, 06:37
Ама аз не разбрах, още ли пушиш?

OtkrovennoBezrazlichna
06-03-2011, 07:06
Е той директора няма кво да ти направи
той гледа кво се прави В даскалото и В района на даскалото
Тея 200 - 300 метра не знам дали влизат ;п

Chacho
06-03-2011, 08:49
А ти защо пушиш? Наркоман от малък? По закон имат право не само да те изключат ами да отнемат родителските права на вашите и да те вкарат в ТВУ. В Бойчиновци има такова училище. Ще си в класни стаи с решетки и ще видиш свободата като станеш на 18. Е, радвай се, че в БГ е пълно беззаконие и на никой не му дреме. Нито на социалните нито на агенцията за закрила на детето. Откакто влезнахме в ЕС - по закон е така.
Реално няма да те изключат но ще си с последно предупреждение. Те имат нужда от парите които ти носиш на училището. А щом е стигнало до директора - и вашите ще разберат. Няма никакво значение дали си пушил в двора на даскалото или под някой мост. Ти си наркоман щом приемаш наркотик - независимо колко е лек наркотика.

А ти кафе пиеш ли, цигари пушиш ли, алкохол не си ли лизвал? Смешно е да се нарича наркоман, щом другите леки наркотици въобще не ни правят впечатление. Или държиш сметка и на приятелите си, и ги наричаш така (все имаш приятели, които вършат едно от гореизброените неща).

В България може и беззаконие да цари, но на много места в чужбина, ако те хванат, че пушиш, ще ти се размине без нищо - там такъв е закона. На много места е позволена личната доза, в България е премахната от 2004 година.

Няма да коментирам, какво точно е марихуаната, какви са й ефектите, развива ли се зависимост и как е забранена. Всеки, който иска да разбере, може сам да проучи. И така, вярно, че е на 15 и го прави в даскало, но предпочитам да чуя това, отколкото че се е напил(а). Защото пияни малолетни вандали има зад всеки ъгъл, пък не мисля, че вече е паднала толкова минималната възраст на редовните вехачи.

Не знам колко често го прави авторът/авторката, нито що за човек е, но да не го/я вкарваме в стереотипи заради един коз, а?

dontcare
06-04-2011, 16:46
А ти защо пушиш? Наркоман от малък? По закон имат право не само да те изключат ами да отнемат родителските права на вашите и да те вкарат в ТВУ. В Бойчиновци има такова училище. Ще си в класни стаи с решетки и ще видиш свободата като станеш на 18. Е, радвай се, че в БГ е пълно беззаконие и на никой не му дреме. Нито на социалните нито на агенцията за закрила на детето. Откакто влезнахме в ЕС - по закон е така.
Реално няма да те изключат но ще си с последно предупреждение. Те имат нужда от парите които ти носиш на училището. А щом е стигнало до директора - и вашите ще разберат. Няма никакво значение дали си пушил в двора на даскалото или под някой мост. Ти си наркоман щом приемаш наркотик - независимо колко е лек наркотика.

А ти кафе пиеш ли, цигари пушиш ли, алкохол не си ли лизвал? Смешно е да се нарича наркоман, щом другите леки наркотици въобще не ни правят впечатление. Или държиш сметка и на приятелите си, и ги наричаш така (все имаш приятели, които вършат едно от гореизброените неща).

В България може и беззаконие да цари, но на много места в чужбина, ако те хванат, че пушиш, ще ти се размине без нищо - там такъв е закона. На много места е позволена личната доза, в България е премахната от 2004 година.
И така, вярно, че е на 15 и го прави в даскало, но предпочитам да чуя това, отколкото че се е напил(а). Защото пияни малолетни вандали има зад всеки ъгъл, пък не мисля, че вече е паднала толкова минималната възраст на редовните вехачи.

Не знам колко често го прави авторът/авторката, нито що за човек е, но да не го/я вкарваме в стереотипи заради един коз, а?
+1 (:

iv4oiv
06-04-2011, 22:01
Що се отнася до мен - не пия алкохол, не пуша цигари и не се дрогирам с никакъв вид наркотици. Това всичко са опияти които вредят на здравето и на психиката. Неслучайно в Америка ти дават шофьорска книжка на 15 но алкохола ти е забранен до 21. Също така "безвредната" трева е забранена в почти цял свят - като изключим Холандия и още няколко държави.
Пиенето на алкохол и пушенето на цигари и трева карат мозъка да отделя дадени ензими които те карат да се чувстваш по определен начин. Чрез волеви действия човек може да стимулира същите зони от мозъка и да получи същата наслада бед за целта да използва опияти. Тук вече опираме до ценностна система и интелект. Когато целият ти живот се върти около чалгата, секса, пиячката и поредната доза - нормално е за теб наркотиците да са съвсем естественни и по-леките от тях като тревата да ги считаш за безобидни.

s0b1esk1
06-04-2011, 22:30
ше пропаднеш :)

Zarity
06-04-2011, 22:53
Какво сте ми са зафилмирали всички с някви теми против тревата,земете малко информирайте за действето й,не случайло има страни,където е легална.
Иначе по темата,както ти казаха другите,щом не си бил в даскало нищо не могат да ти направят,освен да кажат на ваще.Ако се притесняваш от това,спирай да пушиш,наливай се с вода 1-2 седмици,че като ти направят тест да е отрицателен.

iLovePussyJuice
06-05-2011, 00:04
Какво сте ми са зафилмирали всички с някви теми против тревата,земете малко информирайте за действето й,не случайло има страни,където е легална.
Иначе по темата,както ти казаха другите,щом не си бил в даскало нищо не могат да ти направят,освен да кажат на ваще.Ако се притесняваш от това,спирай да пушиш,наливай се с вода 1-2 седмици,че като ти направят тест да е отрицателен.дай тогава да стартираме петиция за кърмачетата да се предписва от акушер-гинеколозите трева, щото е много полезна и не е вредна по никакъв начин :)

айде малко по-сериозно, к'во ше кажете?

и да пушил съм трева...и то доста...и преди ти да чуеш, че има такова нещо :)

що не кажете, че и джама е полезен? :)

Zarity
06-05-2011, 14:20
Какво сте ми са зафилмирали всички с някви теми против тревата,земете малко информирайте за действето й,не случайло има страни,където е легална.
Иначе по темата,както ти казаха другите,щом не си бил в даскало нищо не могат да ти направят,освен да кажат на ваще.Ако се притесняваш от това,спирай да пушиш,наливай се с вода 1-2 седмици,че като ти направят тест да е отрицателен.дай тогава да стартираме петиция за кърмачетата да се предписва от акушер-гинеколозите трева, щото е много полезна и не е вредна по никакъв начин :)

айде малко по-сериозно, к'во ше кажете?

и да пушил съм трева...и то доста...и преди ти да чуеш, че има такова нещо :)

що не кажете, че и джама е полезен? :)
Не ми изопачавай думите,ако обичаш,да съм казала,че е полезна?Просто не е нещо,за което трябва да се вдига такава врява,че оня дето пушил трева,разбираш ли,вече го правят изпаднал наркоман.

Chacho
06-05-2011, 14:56
@iv4oiv

Ако можеше с волеви действия да пресъздадеш ефектите, никой от употребяващите нямаше да си дава парите на вятъра. "Няколко държави" явно значи това (за лична доза говоря):

Argentina
Some states in Australia
Belgium
Chile
Colombia
Croatia
Czech Republic
Germany - if the amount is small, any possessed plant or drugs will be confiscated, but not prosecuted.
Macedonia
Mexico
Peru - possession of limited amounts is legal as long as the person does not possess any other drugs.
Portugal
Russia
Spain
Uruguay - personal use is legal but sale is not. The law does not specify an amount regarded as/as not for personal use.
Venezuela - possession in small amounts requires a person to take a drug rehabilitation course, but no prosecution.

И това при условие, че нелегалността на притежанието/продажбата е в интерес на хората на черния пазар.

Второ, това че се закачваш към ганджата единствено на психическо ниво, означава че не е нужно да ти се върти животът около нея. Може да употребяваш марихуана редовно и за дълъг период от време, а в един момент да си кажеш "не", и да спреш. Може да го правиш много рядко. Е, логично е в такъв случай, като навършиш пълнолетие да имаш правото на избор - да употребяваш или не. Както алкохол, както цигари. А дали ще прекаляваш е отговорност, която сам поемаш. "Дозата определя отровата".

И пак ще апелирам към това, да не бутаме хората в стереотипи. "Когато целият ти живот се върти около чалгата, секса, пиячката и поредната доза" - не е задължително да имаш такива интереси и въобще мироглед, за да припалваш или пиеш. Всъщност, интересното е, че абсолютно ВСЯКАКВИ хора го правят - дори тези, които най-малко би подозирал.

iLovePussyJuice
06-05-2011, 22:32
Какво сте ми са зафилмирали всички с някви теми против тревата,земете малко информирайте за действето й,не случайло има страни,където е легална.
Иначе по темата,както ти казаха другите,щом не си бил в даскало нищо не могат да ти направят,освен да кажат на ваще.Ако се притесняваш от това,спирай да пушиш,наливай се с вода 1-2 седмици,че като ти направят тест да е отрицателен.дай тогава да стартираме петиция за кърмачетата да се предписва от акушер-гинеколозите трева, щото е много полезна и не е вредна по никакъв начин :)

айде малко по-сериозно, к'во ше кажете?

и да пушил съм трева...и то доста...и преди ти да чуеш, че има такова нещо :)

що не кажете, че и джама е полезен? :)
Не ми изопачавай думите,ако обичаш,да съм казала,че е полезна?Просто не е нещо,за което трябва да се вдига такава врява,че оня дето пушил трева,разбираш ли,вече го правят изпаднал наркоман.ирония :>

iv4oiv
06-06-2011, 03:02
@iv4oiv

1. Ако можеше с волеви действия да пресъздадеш ефектите, никой от употребяващите нямаше да си дава парите на вятъра.

2. Всъщност, интересното е, че абсолютно ВСЯКАКВИ хора го правят - дори тези, които най-малко би подозирал.

1. Може. В някои духовни учения се използва лекия наркотик като трева или кактосови плодове за да ти отключи съзнанието и ти сам продължаваш в следващите степени на познанието. След което наркотика вече не ти е нужен. В будизма го постигат с медитация и упражнения за дишане без нуждата от наркотик. Ако наистина те интересува прочети малко Карлос Кастанеда. Там са дадени доста интересни гледни точки точно за исползването и възможностите на съзнанието.

2. Употребяват хора които имат нужда. Хора които са слаби душевно или са прекалено претоварени психически и нямат възможност д разпускат по друг начин. Когато си на 15 е различно от това да си на 30 или на 50, нали ?