PDA

View Full Version : Запознанство...



Championa112
05-22-2011, 19:18
Здравейте ! Изпаднах в една много конфузна и странна ситуация и имам нужда от някой друг съвет .. Историята е следната : Всяка вечер разхождам кучето си в един парк и от 1 месец едно много красиво момиче идва със своето куче и доста си играят с моето.. Първите няколко пъти не и обърнах никакво внимание , но постепенно с времето започнахме да си говорим и наистина останах изключително приятно изненадан не само от естествената и красота, но и от характера и ..И така дотук всичко точно , но от няколко дни станахме достаа близки .. Седим по 3 - 4 часа в парка говорим си, разказваме си случки , прибираме се заедно , пускаме си по някой друг бъзик ии стана точно това , което не исках .. Влюбих се в нея адски много , така както никога до сега не съм бил .. Зарязах всички купони , не правя нищо по - цял ден не ми се излиза , а мисля само и единствено за нея денем ми е по цял ден в главата , а като си представя усмихнатото и лице , просто умирам .. О усещам, че и тя изпитва някакви симпатии към мен , но когато я видя много трудно се отпускам и все нямам смелост да и пусна някой по така бъзик и да се отпусна и другият пролем е, че макар да имаме много ощи интереси и черти е с 3 години по - голяма от мен и колкото и по - различна да е от другите момичета си мисля, че е фатално .. Но не мога да си я избия от главата , а когато съм покрай нея и ми се усмихне просто съм в рая а в следващия момент , когато вече съм в нас ми е като картина пред очите.. Кажете как да постъпя :(

ScarletBite
05-22-2011, 19:20
Ти си на 14, а тя на 17? Ъъъм... :-o

Championa112
05-22-2011, 19:30
Не точно регистрацията ми е от доста време и използвах фалшиви данни .. на 16 съм а тя ''почти'' на 19 друг е въпроса, че първият път когато ме видя ме помисли за абитуриент .. но както казах по - горе е доста странно положението, защото имам някакъв опит с момичетата, но тя е много , много по - различна от другите..

ScarletBite
05-22-2011, 19:33
Наистина звучиш влюбено. Ако някак си успеете да превъзмогнете разликата във възрастта, би било прекрасно. :) Събери смелостта си и признай как се чувстваш. :) Стискам палци!

onestar
05-22-2011, 19:33
Ами... що пък да не пробваш? Не е толкова фатално.

cigarettekisses
05-23-2011, 07:43
Ами... що пък да не пробваш? Не е толкова фатално.

Sh@d0w
05-23-2011, 07:52
Никога не губиш, когато обичаш.
Губиш, когато подтискаш чувствата си.

Това,че е с 3 години по-голяма не е никакъв проблем ;)

Angeleyes
05-23-2011, 20:01
Както каза Shadow никога не губиш , пробвай се ;)