PDA

View Full Version : Защо винаги така става ?



caty041
05-22-2011, 20:36
Не знам дали повечето ще са съгласни с мен ,но винаги така става ..
Имаш си приятел или си нямаш .. и ставаш супер близка с някое момче .Много добри приятели сте и изведнъж усещаш чувствата от другия , а ти не можеш да му отговориш на тях по ред причини [имаш приятел , нямаш чувства към него,не можеш да го възприемеш нищо повече от приятел :x]
Защо винаги така става ?!?!

reni7o0o
05-22-2011, 20:56
:-o

Angeleyes
05-22-2011, 21:00
Мога да кажа само 1 , нищо не разбрах от тая тема :razz:

TheNewReligion
05-22-2011, 22:36
Това е ужасно сложен казус. :(


П.П.: Пиша от гледната точка на момиче, което е в такова положение- не мога да му отвърна и да искам. Дори като приятел не го възприемам и затова въобще не ми пука как ще се държа или какво ще кажа пред него- един вид съм подобрената версия себе си. Докато пред човек, на когото държа и се кефя, не мога да се отпусна напълно и да дрънкам, каквото ми скимне, защото има вероятност от около 100% да кажа нещо, 'дето ще го обиди и да прецакам нещата.
Въобще съм стигнала до заключението, че когато се опитваш да впечатлиш някого, старанието не дава желания резултат. Докато когато не ти пука, несъзнателно подаваш сигнали на околните, че те трябва да те впечатлят. Един вид си едно стъпало по-нагоре. Звучи глупаво, но предполагам, че всеки знае за какво точно става дума. 8-) Таа, зат'ва често се получава така.

GLaDOS
05-22-2011, 23:33
Life sucks , get over it ....
горния коментар каза повечето неща ... така е ,колкото повече не ти пука ,толкова повече правиш впечатление , стараеш ли се - почти винаги не става нищо.
А това за приятелството е много сложна работа ...

FATALITY
05-23-2011, 06:11
Мога да кажа само 1 , нищо не разбрах от тая тема :razz:

+