PDA

View Full Version : Да пробвам ли с него?



vilsyn
05-22-2011, 21:00
Здравейте!
Преди няколко дни се запознах с едно момче във Фейсбук и изязохме на кафе.Всичко мина много добре.Говорихме си за различни неща.Той предложи да ме приберe с колата си до вкъщи,но аз отказах,като предпочeтох да се прибера пеша.Разбира се,той се съгласи да ме изпрати почти до нас без колата си.След срещата реших,че той не е моето момче и не искам да ходим сериозно. Днес не знам какво ми стана...Постоянно мислех за него и исках да му звънна.Едва се сдържах и най-накрая преди 2-3 часа му звъннах. Много съм объркана,защото искам да си говорим,но не искам нещо сериозно с него.Сякаш се страхувам ,че нещата биха станали сериозни. Какво ще ме посъветвате? Да пробвам ли с него и да видя какво ще се получи ....? :( :-k

Angeleyes
05-22-2011, 21:04
От това което си написала разбрах, че и ти не знаеш к'фо искаш ..... :)
Ако искаш вземи се пробвай пък няма какво да загубиш ? ;)

ivcheto0o
05-22-2011, 21:17
Пробвай,нищо не губиш.Ако искаш не избързвай и се опознайте още пък тогава каквото решиш.

BlindedAngel
05-23-2011, 06:14
Предложи на момчето само секс и недей го занимава, докато не се изясниш със себе си, както всяко момиче 8)

FATALITY
05-23-2011, 06:17
Мисля, че не знаеш какво искаш :-D

Nakadah
05-23-2011, 07:29
Нйе майна!

lessmi6ety
05-23-2011, 09:04
а бе първо си реши кво искаш ти .. не нас да ни питаш ... ти ще си с него не ние...

Escapism
05-23-2011, 10:20
Всъщност има какво да губиш .. или поне той би изгубил, ако наистина те харесва. Едва ли би искала да го нараниш, затова наистина е по-добре да забавиш темпото и на първо място да изясниш сама за себе си дали искаш да си с него или не. Изчакай преди да вземеш окончателно решение или рискуваш да му дадеш само празни надежди.
:)

badsector
05-23-2011, 13:20
Хвърли монета. Така докато монетата е във въздуха, ще знаеш какво се надяваш да ти се падне.

onestar
05-23-2011, 18:47
Недей подлъгва момчето, че като те гледам ще тръгнеш с него и след седмица ще го зарежеш без обяснения. И после пак така, докато на него му омръзне и ти бие шута. Тогава ще осъзнаеш, че в действителност го обичаш и ще бъдеш най-саднатото същество на земята...

Dying
05-23-2011, 19:09
Ако ме слушаш мен - пробвай!! Казвам ти го от личен опит.. аз не пробвах и после съжалявах!! Затова пробвай се, нищо не губиш!!

badsector
05-23-2011, 19:17
Ммда жените, ако не пробвате и после цял живот съжалявате и говорите за "голямата си любов". Ако пък пробвате докато стигнете "голямата любов" бройката толкова се е увеличила, че голямата любов не ви ще. И в двата случая стигате до незадоволително емоционално съжителство с някой, на когото дори не можете да му дадете това, което заслужава и оставате незадоволени от начина, по който сте изживели живота си.

GossipGirl89
05-23-2011, 19:40
Чакай сега малко - откъде знаеш че нещата изобщо ще станат сериозни? Вие сте се виждали само веднъж. Излезте още няколко пъти, вижте дали изобщо ще си паснете като характери и тогава се притеснявай за сериозни връзки и т.н.

jeezloxxy
05-23-2011, 20:57
Ммда жените, ако не пробвате и после цял живот съжалявате и говорите за "голямата си любов". Ако пък пробвате докато стигнете "голямата любов" бройката толкова се е увеличила, че голямата любов не ви ще. И в двата случая стигате до незадоволително емоционално съжителство с някой, на когото дори не можете да му дадете това, което заслужава и оставате незадоволени от начина, по който сте изживели живота си.

Ъгх,дори няма да пиша +100000000000000000,макар че вече го направих. :D
Съгласен съм напълно с теб.