PDA

View Full Version : Болно ми е...



jackB
05-23-2011, 06:31
Незнам как да започна,с приятелката ми сме заедно от 2 години и 3 месеца...винаги сме си обещавали ,че ще сме заедно и сме го вярвали,но станах ме студенти и тя откри друг живот...Почнах да усещам ,че вече не съм и тръпка и не е толкова щаслива с мен и прави нещатата по задължение,вечера и го казах и тя се съгласи...каза ми ,че не е сигурна в нас и ,че иска да разбере дали наистина ме обича или наистина прави нещата по задължение...Мисля ,че това се дължи ,че се отръпнахме един от друг защотото сме много зааети и не остава време за нас...как да оправя нещата...много съм объркан

BlindedAngel
05-23-2011, 07:23
Началото на края :grin: Еми няма какво да направиш, освен да спреш да се оплакваш и да се държиш мъжки 8)

Nakadah
05-23-2011, 07:28
Ще скъсате.

ivcheto0o
05-23-2011, 07:33
Нищо не можеш да направиш,освен да продължиш напред.

Sh@d0w
05-23-2011, 07:48
Това,че нямате достатъчно време един за друг не е оправдание за разпадащата ви се връзка.Има връзки от разстояние,които са далеч по-здрави от вашата.

По-скоро е станала твърде еднообразна,чувствата са изчезнали и всичко вече като че ли е по навик.Имате възможност да я разнообразите,отново да и дадете живот,иначе съвсем скоро ще приключи както е тръгнало.

horacio
05-23-2011, 12:49
Направете нови неща.
Разнообразете.
Можете да спасите връзката си!

nepowtorima
05-23-2011, 13:11
Изчерпали сте се един към друг.
Няма какво повече да стане.
По-добре се разделете или поне си дадете малко време. И вижте какво ще стане ако сте за малко един без друг.

badsector
05-23-2011, 13:50
...тя откри друг живот...
Да, видяла е, че има и по-големи пи*ки и ги иска всичките. Иначе казано "иска да си поживее", т.е. да строши колкото се може повече, докато още е търсена. Даваш вид на свястно момче, така че не ти трябва такъв парцал, разкарвай я по възможно най-бързия начин.

Angeleyes
05-23-2011, 19:49
Това,че нямате достатъчно време един за друг не е оправдание за разпадащата ви се връзка.Има връзки от разстояние,които са далеч по-здрави от вашата.

По-скоро е станала твърде еднообразна,чувствата са изчезнали и всичко вече като че ли е по навик.Имате възможност да я разнообразите,отново да и дадете живот,иначе съвсем скоро ще приключи както е тръгнало.
+1 :)

pressiana
05-23-2011, 21:04
2 години е постижение. Според мен няма смисъл от "разнообразяване". Не искам да те обезкуражавам, но момичето явно вече не изпитва чувства към теб. Съгласила се е с думите ти, значи просто иска всичко да свърши.

w0sh
05-23-2011, 21:43
rape.

jackB
05-26-2011, 05:12
Благадаря Ви за мненията!Да ви кажа ,че май ще пробваме да продължим,но кажете ми как да спася връзката...как да разнообразя почти всичко което се сетя съм сме го правили...Бихте ли ми дали някакви идеи?

jackB
05-26-2011, 05:13
Благодаря Ви за мненията!Да ви кажа ,че май ще пробваме да продължим,но кажете ми как да спася връзката...как да разнообразя почти всичко което се сетя съм сме го правили...Бихте ли ми дали някакви идеи?

Josefinne
05-26-2011, 06:54
Направи прекарването ви по-вълнуващо - изненадвай я с някакви дори мънички неща, като да й откъснеш цвете по път за срещата ви например или да я заведеш на някакво ново място, организирай пикник, направи й романтично-еротичен масаж. Въобще хващай торбата с идеите и я изсипи върху главата й. Трябва отново да я спечелиш, за това върни страстта във връзката ви. Представи си, че никога не сте ходили и сега трябва да си я свалиш отново. Успех!

Hilary_
05-26-2011, 07:03
Изчерпали сте се един към друг.
Няма какво повече да стане.
По-добре се разделете или поне си дадете малко време. И вижте какво ще стане ако сте за малко един без друг.
съгласна ..

badsector
05-26-2011, 10:36
...Да ви кажа ,че май ще пробваме да продължим...
Според мен е грешка. Една жена като си науми нещо, ще направи всичко да го превърне в реалност. От тук нататък колкото повече усилия да правиш, толкова повече тя ще се дразни от дребните неща, като да й откъснеш цвете примерно. Защото основната й цел в момента са дискотеките, наркотиците и множествотото възможности за секс. Да, сигурно не е била такава в началото, но хората се променят, когато променят средата си. Опитвай се да продължиш, щом си решил, но имай едно наум и внимателно наблюдавай действията й и реакциите й. Само дано не се окаже някоя вечер, че се е напила в някоя дискотека, или на купон и се е изпраскала с някой готин мухльо.

ligafelka
05-26-2011, 12:40
Отидете на почивка..само двамата на някое уникално местенце и й покажи,че живота с теб е по-хубав от новия,който е открила.Постарай се максимално да върнеш тръпката във връзката ви. :)

SmilezZz
05-26-2011, 13:45
Омръзнали сте си..
Изчерпали сте се един към друг..
Нормално е в момента да се чувствате така.. Има възможност да спасите връзката си,като вкарате малко разнообразие..
Но по-вероятно ще скъсате..
Поне според мен..

invisibleforever
05-26-2011, 15:22
Според мен пък ще е добре ако я накараш малко да ревнува . Ако например имате общи приятелки момичета пусни им по някой комплимент пред нея.. или пък уж неволно се заглеждай по някоя мацка наоколо ... Покажи й , че много ще загуби ако те остави и няма да понесе мисълта някоя друга да получава това, което тя преди ! Ако наистина момичето държи на теб ще се върне :wink:

ligafelka
05-26-2011, 15:32
^ нее..определено не прави грешката да си играеш с нея.Вярно е че жените имаме голямо чувство за собственост искаме да сте си само наши и това може да я провокира наистина,но може и да стане още една причина за раздялата ви.Точно обратното..покажи и колко много я обичаш и колко много държиш на нея..без да я притискаш и задушаваш естествено и без да се преструваш и да и се мазниш.Както ти казаха малко по нагоре..разнообразие...не коренна промяна и отчаяни опити да я задържиш.В крайна сметка ако тя вече е взела решение колкото и да се раздаваш ако не го оценя..отказваш се..пускаш я..и ако тя има нещо към теб сама ще се върне и ще сте отново заедно.