PDA

View Full Version : Закъснява ми . . .



dydinka11
05-23-2011, 06:46
Здравейте !
Знам,че има вече такива теми , но някои от тях са стари и не пишат вече .. Трябваше да ми дойде от 1.05-3.05 но закъснява .. Бях болна около 2 седмици , но лек грип .. после 2 дена грипа стана по - сериозен .. сега не съм болна , но имах проблеми с родителите и беше голям стрес .. възможно ли е това да са причините ?? Идва ми за 2ри път..(т.е трябваше да ми дойде) да знам ,че още не се е нормализирал така да кажа , но нормално ли е вече 20 дена закъснява ??

sweet_bubka
05-23-2011, 09:28
По принцип ,когато си под стрес това се отразява и на цикъла ти.На мен като ми дойде за 1-ви път след тва втория път ми дойде чак след 6 месеца .

the_man
05-23-2011, 17:39
Абсолютно е нормално, няма от какво да се плашиш. Едва ли си правила секс, така че дерзай :) Тряа минат година-2 за да ти се нормализира цикъла и да си стане редовен, да не говорим, че при някои жени на по 18-20 все още им е нередовен :)

dream1707
05-23-2011, 19:25
Напълно нормално е :) Не се шашкай ... Имах приятелки, на които втория - третия път когато трябва да им ида не им е идвало.. демек им е пропускало цял месец.. Пък и си подложена на стрес, била си и болна... Съмнявам се да си правила секс, така че не се притеснявай.. Но ако наистина искаш и ти закъснява още иди на лекар, за всеки случай.. винаги е добре да си сигурна на каква точно се дължи :)

zvezdii4kaa
05-23-2011, 21:00
Аз съм на 19,идва ми от 5-6 год и до ден днешен не е редовен и си идва,когато си иска-миналият път ми закъсня с 2 седмици,тъй че споко,сигурно всичко е наред :)

kalpazanka
05-24-2011, 07:33
Аз съм на 19,идва ми от 5-6 год и до ден днешен не е редовен и си идва,когато си иска-миналият път ми закъсня с 2 седмици,тъй че споко,сигурно всичко е наред :)
Консултирала ли си се с АГ? Колко дълъг ти е МЦ?