PDA

View Full Version : Без грим и все пак с равен тен?



nickelbackk
05-23-2011, 07:08
Наскоро в интернет гледах реклама на един крем на така известната марка NIVEA. Продуктът е познат като NIVEA NATURAL BEAUTY. От рекламата ми стана известно, че е заместител на фон-дьо-тена - изглажда дребните несъвършенства на кожата, а тена става красив и равномерен. Тъй като положително не съм привърженик на мазилата, искам да попитам дали някой от вас е изпробвал този крем и ако да - то той действа ли и заслужава ли си парите? :)

LeDa
05-23-2011, 07:11
Наскоро в интернет гледах реклама на един крем на така известната марка NIVEA. Продуктът е познат като NIVEA NATURAL BEAUTY. От рекламата ми стана известно, че е заместител на фон-дьо-тена - изглажда дребните несъвършенства на кожата, а тена става красив и равномерен. Тъй като положително не съм привърженик на мазилата, искам да попитам дали някой от вас е изпробвал този крем и ако да - то той действа ли и заслужава ли си парите? :)
Имам го и ми е отвратителен. Толкова мазен и ... :? Първо - нищо не прикрива, и второ - прави кожата УЖАСНО мазна. Изобщо не съм доволна, но все пак различен тип кожа - различен резултат. :-D

DesSsi
05-23-2011, 07:42
Ами то попринцип кремовете на нивеа са били винаги едни мазни..

LoveChocolate
05-23-2011, 07:44
съгласна съм .. кремовете на нивеа правят кожата ми мазна :-x

Schtefito
05-23-2011, 09:06
Купих си го миналото лято и така си и стои. Лицето изглежда мазно,а ако сложиш втори пласт от крема или малко повече и се пипнеш стои като кир :o Въобще не съм доволна :o

GrippingBosh
05-23-2011, 09:46
Матиращ крем ли се води?
Някой да препоръча крем ,които наистина действа?

dream1707
05-23-2011, 10:35
И аз не съм доволна... отвратителен е, както казаха по-горе е ужасно мазен :X

MoonLightFairy
05-23-2011, 10:43
Преди време от едно списание имах мостри на цялата серия - крема за лице, околоочния крем и ексфолианта.
До колкото си спомням в кремовете имаше много малки блестящи частици. :?
Може да са добри за основа, но само крема едва ли ще изравни тена на лицето. Единствено ексфолианта беше хубав!

За матиране и премахване на несъвършенствата най-добре Vichy Normaderm \:D/
Използвам го от около 2 години заедно с измиващия гел и тоника и съм много доволна! Матира много добре и докато го използвате няма начин да ви излязат пъпки! Поне при мен е така!

kalpazanka
05-23-2011, 10:51
От Виши нормадерм едва ли има по-голям боклук. Ако искате матиране, заложете на Юсърин или Биодерма.

MoonLightFairy
05-23-2011, 10:55
От Виши нормадерм едва ли има по-голям боклук. Ако искате матиране, заложете на Юсърин или Биодерма.Явно си е до кожа... Аз нямам проблеми с него! :)

PullMeCloser
05-23-2011, 11:04
До кожа си е, да, защото аз ползвам матиращия хидратиращ крем от серията Нормадерм и наистина хидратира и матира. На допир прави кожата много нежна, има много приятен аромат, текстурата му също е перфектна. Не мога да кажа нищо за тоника и измиващия гел, защото не съм ги ползвала, но крема е най-добрия, който до сега съм ползвала, заедно с една друга матираща емулсия на Ивостин. И матира по уникален начин, без да прави кожата суха. Аз например пък се обринах от продукт на Eucerin, до кожа си е всичко.
Иначе крема на Нивеа не съм го пробвала, за сега само лоши отзиви има като гледам...