PDA

View Full Version : Кола маска в Русе



GrippingBosh
05-23-2011, 08:27
Здравейте!
Ходя на кола маска от 1 година с болките нямам проблеми,но сега дигнаха цените за 2та краката преди при моята козметичка беше 20 лв виждаше ми се много ,но какво да правя...сега е 30 лв ,с триъгълник 40...Бих искала да ми препоръчате някоя козметичка ,която да не иска майка си и баща си.,но да е добра.. :) Специално за краката ме интересува,дали има по-ниски цени :)

Evellexis
05-23-2011, 10:22
Здравейте!
Ходя на кола маска от 1 година с болките нямам проблеми,но сега дигнаха цените за 2та краката преди при моята козметичка беше 20 лв виждаше ми се много ,но какво да правя...сега е 30 лв ,с триъгълник 40...Бих искала да ми препоръчате някоя козметичка ,която да не иска майка си и баща си.,но да е добра.. :) Специално за краката ме интересува,дали има по-ниски цени :)

ами мен ако ме питаш е най добре да кажеш на ваще да ти дадат , защото си момиче и много добре знаят какво правиш и какво не дори и да не си им казвала - престреаши се 8-) (извини ме ако имате финансови проблеми )

GrippingBosh
05-23-2011, 20:48
Естествено ,че знаят ,че ходя на кола маска.Те дават парите все пак ,но 30 лева за крака според мен са много :)

ggggvvvv
08-21-2011, 13:11
Здравейте!
Ходя на кола маска от 1 година с болките нямам проблеми,но сега дигнаха цените за 2та краката преди при моята козметичка беше 20 лв виждаше ми се много ,но какво да правя...сега е 30 лв ,с триъгълник 40...Бих искала да ми препоръчате някоя козметичка ,която да не иска майка си и баща си.,но да е добра.. :) Специално за краката ме интересува,дали има по-ниски цени :)

В салон Ася ( намиращ се между дървото и Альоша) има много добра козметичка, а и цените са добри. Препоръчвам ти я! Аз съм много доволна от нея.

kalpazanka
08-21-2011, 13:13
Ако не намериш, инвестирай 40 лв в епилатор, щом нямаш проблеми с болката. Другият вариант е да се клепаш в домашни условия. Ако и това не те устройва, се регистрирай в сайтове за колективно пазаруване и се абонирай за офертите в твоя град.

SmilezZz
08-22-2011, 15:13
Сещам се ,че до ПГСАГ имаше. Обаче не съм сигурна какви точно бяха цените.

desitad_desitad
05-09-2012, 02:41
Здравейте!
Ходя на кола маска от 1 година с болките нямам проблеми,но сега дигнаха цените за 2та краката преди при моята козметичка беше 20 лв виждаше ми се много ,но какво да правя...сега е 30 лв ,с триъгълник 40...Бих искала да ми препоръчате някоя козметичка ,която да не иска майка си и баща си.,но да е добра.. :) Специално за краката ме интересува,дали има по-ниски цени :)

Здравейте при мен цената за кола маска на цели крака е 16.00лв. а на цели слабини 9.00лв.Салона се казва"Клеопатра" и се намира на ул.Борисова 40А срещу китайски ресторант "Пинко"...