PDA

View Full Version : Подарък



charovnata_
05-23-2011, 12:06
Здравейте...знам че темата я имаа много пъти вече,но никъде не намерих това което търся.. та гаджето ми има рожден ден и нз какво да му купя реших да го питам но отг е НЕ ИСКАМ НИЩО САМО ТЕБ,но не мога да остана така .... купувала съм му сребърни нещица,парфюми и какво ли още не .... щури нещица мога да измисля,но ще му подаря подаръка пред родителите му и би трябвало да е нещо нормално... давайте идеи момчета,нямам време... няма много хобита спортувал е и обича коли и мотори ... трудно ми е да реша понеже всичко си има и ще е глупаво да повторя някой подарък

CherryBell13
05-23-2011, 12:12
Ако искаш може да му вземеш някоя дреха или нещо за стаята- примерно лава лампа много са хубави и на повечето момчета им харесват :)

Isildur
05-23-2011, 12:14
ако има кола купи му гуми/турбина/бутала каквото искаш :-D
Наистина това може да го зарадва ако е луд по колите.

Ние не можем да ти кажем какво да купиш на приятеля си,защото дори не сме го виждали,а какво остава да знаем за него ?
ти си човека които го познава по-добре и ти трябва да решиш.
Има страшно много фактори.


Мен са ми подарявали всичко от запалка до лети джанти за кола...и на всичките са съм се радвал изкл. много.

Примерно ако е пушач може да му купиш някоя запалка на Dupont или на Zippo може да се набуташ някой лев повече но си му остава за спомен (освен ако не я загуби) и всеки път когато пали цигарата/тревата или каквото пуши ще се сеща за теб и колко те обича.
Нещата са хиляди,стига малко да помислиш.

charovnata_
05-23-2011, 12:17
ако има кола купи му гуми/турбина/бутала каквото искаш :-D
Наистина това може да го зарадва ако е луд по колите.

Ние не можем да ти кажем какво да купиш на приятеля си,защото дори не сме го виждали,а какво остава да знаем за него ?
ти си човека които го познава по-добре и ти трябва да решиш.
Има страшно много фактори.


Мен са ми подарявали всичко от запалка до лети джанти за кола...и на всичките са съм се радвал изкл. много.

Примерно ако е пушач може да му купиш някоя запалка на Dupont или на Zippo може да се набуташ някой лев повече но си му остава за спомен (освен ако не я загуби) и всеки път когато пали цигарата/тревата или каквото пуши ще се сеща за теб и колко те обича.
Нещата са хиляди,стига малко да помислиш.


не е пушач,нито пие, за коли нищо не разбирам за да знам какво,мислех за някой по универсален подарък,за дрехи знам кои цветове харесва и т.н. но дали пък би се зарадвал на това

CherryBell13
05-23-2011, 12:20
Аз залагам на лава лампата мене лично много ме радва :D много е интересна а и като си я сложи в стаята си когато и да влезе, като я види ще се сеща за тебе :)

Isildur
05-23-2011, 12:25
аз пък като момче да ти кажа,няма да се зарадвам нито на дрехи,нито на лампа....
но всеки е различен.

CherryBell13
05-23-2011, 12:28
аз пък като момче да ти кажа,няма да се зарадвам нито на дрехи,нито на лампа....
но всеки е различен.
Ами аз го предложих защото тя каза че той си има всичко, на такова момче какво да му купиш? Пък и ще бъде пред родителите му трябва да е нещо интересно и хубаво.