PDA

View Full Version : фитнес-пътека



kuklata_90
05-23-2011, 12:02
Може ли от бягащата пътечка да ми станат по-големи прасците, ако ходя по много голям наклон? И по какъв наклон трябва да ходя, за да може да ми се стяга дупето и в същото време да няма опасност да ми се разширят прасците? Ходенето по наклон помага ли за махане на бричовете?

fatrat
05-23-2011, 12:56
ако ходиш/бягаш на пръсти се натоварва прасеца. Ест само от едната пътека неможеш да направиш прасец като на културист, обаче ще има разлика :) Според мен и стегнатия прасец(не големия) върху крака на една стилна дама е доста голямо предимство , така че не се притеснявай няма да се уголеми :) Иначе ако имаш такива съмнения бягай без наклон и използвай велоергометър (демек колело) за да стегнеш глутеуса(дупето) и да не натоварваш толкова прасците :)

kuklata_90
05-23-2011, 14:51
аз от велоаергометъра не усещам да ми се стяга дупето. Най-голям ефект виждам от пътеката и то не бягане, а бързо ходене на голям наклон около 10. Само че много се притеснявам за прасците да не ми се разширят, че и без това не са малки :?

kuklata_90
05-28-2011, 07:10
да продълвам ли да ходя по наклон и колко да бъде голям той?

DownloadVirus
05-28-2011, 08:36
ако ходиш/бягаш на пръсти се натоварва прасеца. Ест само от едната пътека неможеш да направиш прасец като на културист, обаче ще има разлика :) Според мен и стегнатия прасец(не големия) върху крака на една стилна дама е доста голямо предимство , така че не се притеснявай няма да се уголеми :) Иначе ако имаш такива съмнения бягай без наклон и използвай велоергометър (демек колело) за да стегнеш глутеуса(дупето) и да не натоварваш толкова прасците :)

За дупето по-добро от squat обаче разтваряш краката на макс и спускаш докато дупето ти докосне земята,после ще ти стане като на Колман (е не баш де,но ще е доста яко )

Ето го Колман и прословутият му задник

http://bodybuildingpictures.net/images/bodybuilding/bodybuilding-ronnie-coleman-bodybuilding.jpg

kuklata_90
05-28-2011, 15:29
а ще ми разясниш ли какво представлява това squat?

а иначе аз имам да свалям мазнини от дупето и краката затова ходя на пътека с наклон и мисля, че помага, но ме е страх да не ми се разширят прасците

DownloadVirus
05-28-2011, 18:27
Ето го squat:

http://www.dieselcrew.com/wp-content/uploads/2009/04/arnold-squat-franco-300x271.jpg

Naik1
05-28-2011, 19:19
[b]Вирус на аватара (ако си ти де) мязаш малко на арни, само по-дълга коса ти трябва 8-) Пък на ронито гъза му.. пази боже ;х
По темата: прасецът ти няма да се уголеми прекалено и да стане грозно. И все пак ако порасне можеш само да му се радваш. Много се кефя на момичета с уформени крака и по-големи прасци и не съм само аз :) Бягай си, не се притеснявай. Само не прекалявай с тоя наклон, щото на коленете и глезените ти не им е много яко като вирнеш пътечката на 40 градуса наклон..

bathory
05-28-2011, 20:04
Прасците трудно растат, тъй че спокойно.. Трябва много да ги стресираш, за да ти станат огромни. Не клякай с големи тежести, ако не искаш големи мускули на бедрата. И защо вместо да бягаш на пътека, не го правиш в парка?!