PDA

View Full Version : фотоепилация



blahblaah
05-23-2011, 14:19
Искам да попитам някой ходил ли е на фотоепилация и по специално някакви впечатления от студио Но+велло? Ако не какви методи изпилзвате за обезкосмяване?

kalpazanka
05-23-2011, 14:21
Ползвам си епилатор. Много по-евтино ми излиза. 35 лв е инвестицията за 3 години.

blahblaah
05-23-2011, 14:31
ами аз също опитвах на няколко пъти но явно ми е по нисък прага на усещане на болка и мн ме боли и не мога посмъртно да си епилирам цял крак :-D :-D

kalpazanka
05-23-2011, 14:40
Слушай музика- било със слушалки от компютър/лаптоп, било от GSM/mp3 player. Също така се епилирай на почивки- като те заболи изклюмаш епилатора и му почистваш пинсетите с четчицата от комплекта. След минута пак започваш и така :)
След баня ако се епилираш, ще те боли по-малко. Може и да пееш, докато се епилираш- не се безпокой, от бръмченето околните няма да разберат. :D

AdrenaliNa
05-23-2011, 18:24
Слушай музика- било със слушалки от компютър/лаптоп, било от GSM/mp3 player. Също така се епилирай на почивки- като те заболи изклюмаш епилатора и му почистваш пинсетите с четчицата от комплекта. След минута пак започваш и така :)
След баня ако се епилираш, ще те боли по-малко. Може и да пееш, докато се епилираш- не се безпокой, от бръмченето околните няма да разберат. :D
тва все едно аз го казах 8-)
Фотоепилацията излиза доста скъпа.

FuckingFreak
05-23-2011, 18:44
Оо ако си мислиш че фотоепилацията не боли.. вкарват ти иглички или нещо от сорта, ама си боли, и то в пората на всеки косъм по отделно..

kalpazanka
05-23-2011, 18:46
^Дали не бъркаш?

Daisy11
05-23-2011, 19:04
аз се епилирам, но майка ми се обезкосмява чрез лазарна епилация в началото ходеше по студиата после зенемари лазарната епилация и почна пак с бръсначка . Сега си е купила домашен уред за лазарна епилация на ремингтон...

blahblaah
05-26-2011, 13:51
е, със сигурност боли, но на мен майка ми ми каза, понеже тя си е правила, че болката е рязка и за кратко и все пак ще ме боли няколко пъти за няколко месеца и после няколко години ще си живея спокойно :grin: :grin: или поне така обещават, то много си зависи от цвета на кожата и косъма

Felicityy
05-26-2011, 15:35
Някой запознат ли е дали по-новите уреди за фотоепилация успяват да премахнат и най-русите косми :-o
И още един доста тъпичък въпрос ноо.. 8-) Ако се отстраняват единични косми възможно ли е да се появи окосмяване в участъка около махнатия косъм ( говоря за места,където принципно няма косми или са само като мъхчета )
Предполагам, че отговора е не, но все пак притеснения.. 8-) :)

anonymous708973
05-26-2011, 16:39
Оо ако си мислиш че фотоепилацията не боли.. вкарват ти иглички или нещо от сорта, ама си боли, и то в пората на всеки косъм по отделно..
:lol:
Аз съм много доволна,но специално за това студио нищо не мога да кажа. :)

Мими, къде си си направила и колко ти излязоха всички процедури?

kalpazanka
05-28-2011, 09:07
Някой запознат ли е дали по-новите уреди за фотоепилация успяват да премахнат и най-русите косми :-o
И още един доста тъпичък въпрос ноо.. 8-) Ако се отстраняват единични косми възможно ли е да се появи окосмяване в участъка около махнатия косъм ( говоря за места,където принципно няма косми или са само като мъхчета )
Предполагам, че отговора е не, но все пак притеснения.. 8-) :)
Не, все пак се унищожават луковици. Не е препоръчително да се епилираш така при проблеми с яйчниците и щитовидната жлеза.
Не боли изобщо. Правила съм процедури- никакъв ток, нищо не ти забиват.

irr3plac3able
05-28-2011, 09:29
До колкото знам Фотото не боли а лазената епилация бол. И трябва да се направят няколко процедури за да се махнат всички косми от желаното място

lqlq89
05-28-2011, 10:50
Обяснете малко, как става самата процедура? На каква цена е?

blahblaah
06-08-2011, 16:40
Обяснете малко, как става самата процедура? На каква цена е?

не знам как точно става процедурата но е продължителна аз си мислех че е щрак щрак и за 2 минутки си готов а крака е някъде към час ... иначе цената във всяко студио е разлина попринцип крака е между 100 и 500 лева и именно за това питам за това Но-велло защото там цената е 40 лева на всяка зона като това си е политика на компанията и в цял свят е така, четох няколко форума за тях и всички дават позитивни мнения така че смята скоро да отида и ще ви кажа подробности... мн ме впечатли че правят някакъв тест преди процедурата по който разбират с каква сила трябва специално на твойта кожа да се пусне апарата ....