PDA

View Full Version : Моля за съвети



MalKa_BLuDnica
05-23-2011, 15:01
Моята история е дълга,така че,който няма нерви да не я чете !  Ще опитам да съм кратка разбира се,но наистина имам нужда от чуждо

badsector
05-23-2011, 15:39
Мани ги тия врачки, само глупости могат да ти вкарат в главата. По-скоро сериозно се замисли дали искаш да имаш връзка с човек, който постоянно ти изневерява.

d3viL
05-23-2011, 16:00
"обичал и двете"
Бла-бла-бла. Такъв филм няма!
Няма как да обичаш двама човека едновременно. Или единия е просто увлечение, или нямаш нищо и към двамата.
Момчето едва ли знае какво иска, увърта както му е изгодно. А като гледам му е повече от изгодно да върти по няколко на веднъж.
Остави го него, замисли се за себе си. Толкова ли го обичаш, че му и ще му позволяваш да те смазва? Смяташ ли, че обичта ти може да е достатъчна и за двама ви?
Да, може би това, че "другата му приятелка" (не мога да разбера как сама възприемаш такова понятие като "другата приятелка", той да не е някакъв шейх от Арабските емирства?!") заминава за Испания е добре за теб... за момента. НО тя заминава, той остава с теб... е какво му пречи да си намери още някоя?

JackCarter
05-23-2011, 16:07
Момчето е играч - от добрите. Тия дето толкова ти влизат под кожата и се правят на невинни, че дори и човек да видиш как убива, не вярваш че това е той :)

Всичко е безкрайно просто.
Била си интересна докато си била "чуждо". Имала си приятел - била си тръпка, цел, трофей. Постигнал си е целта и дотам. Вече не си.

С такъв човек няма как да имаш дълга и щастлива връзка. За да е с теб трябва нон-стоп да се правиш на интересна, да му въртиш номера, да го късаш от ревност. Иначе си просто гаджето му. А ми се струва, че за тоя човек "гаджето" е най-маловажния човек на света.

Успех :)

MalKa_BLuDnica
05-23-2011, 16:30
Момчето е играч - от добрите. Тия дето толкова ти влизат под кожата и се правят на невинни, че дори и човек да видиш как убива, не вярваш че това е той :)

Всичко е безкрайно просто.
Била си интересна докато си била "чуждо". Имала си приятел - била си тръпка, цел, трофей. Постигнал си е целта и дотам. Вече не си.

С такъв човек няма как да имаш дълга и щастлива връзка. За да е с теб трябва нон-стоп да се правиш на интересна, да му въртиш номера, да го късаш от ревност. Иначе си просто гаджето му. А ми се струва, че за тоя човек "гаджето" е най-маловажния човек на света.

Успех :)

Играч е спор няма. Колкото и да не ми се иска сте прави всички за съжаление. Най-вероятно ще започна да се правя на интересна ако това е единствения начин. Интересното е,че когато му загоря да спрем той казва че няма да ме пусне

badsector
05-23-2011, 16:40
...Най-вероятно ще започна да се правя на интересна ако това е единствения начин...
Това е може би, най-болезненият за теб начин. Дори и сега да успееш да го задържиш, то в бъдеще със сигурност ще съжаляваш и ще се нараниш повече.

...той казва...
Много ви се чудя на жените как толкова много се връзвате на думите. Когато ви кажат това, което искате да повярвате, то задължително го приемате за истина, дори да няма нищо общо с нея. Не оценявай някой по думите му, а по делата!