PDA

View Full Version : FAROUK SYSTEM



IlikeYourSmile
05-23-2011, 15:05
Здравейте!Искам да попитам някое момиче правило ли си е трайно изправяне на косата по тази "система".Какви бяха резултатите?Доволни ли сте?Как се отрази на косата Ви?Заслужаваше ли си цената?Мерси предварително!
Ето инфото което намерих:
FAROUK SYSTEM е най-новата американска технология за изправяне на косата. Това ново научно постижение трайно променя косата от хвърчаща, къдрава, чуплива и дори грубо права в копринено красива и контролирано права коса, без да се използват груби сурови химикали или амоняк, а само чрез:

КЕРАМИЧНО ЗАГРЯВАНЕ - осигурява влажна топлина и не загрява косъма
ЧИСТА НАТУРАЛНА КОПРИНА - задържа влагата в косъма и запълва шуплите, като дава триизмерен блясък
НЕГАТИВНИ ЙОНИ - спомагат за проникването на коприната по-дълбоко и запечатват косъма
Какъв е резултата?

Подобрена структура на косъма и запечатване слоевете на кутикулата, което придава триизмерен блясък на косъма. Косата като цяло изглежда здрава и мека.

Колко време издържа?

Резултатите издържат от 2 до 4 месеца и изчезват постепенно след всяко измиване.
Има ли опасност да навреди на косата ми?

Независимо, че методът е щадящ, ние ви препоръчваме да се обърнете само към специалист, тъй като процедурата изисква много добро разпознаване на различните типове коса и подбиране на най-подходящата формула за това.

Съвместими ли са трайното изправяне и боядисването?

Методът може да се използва и върху химически третирана - боядисвана, изрусявана и къдрена коса.

Колко време отнема процедурата?

Процедурата отнема малко повече - около 2 часа. Но ще ви спести ежеседмичното и изтощително за вашата коса изправяне с преси и сешоари

pitfall
05-23-2011, 15:08
Не знам, за първи път го чувам, но аз съм решила следващата седмица да се подложа на трайно изправяне с къдрин, не знам какво ще стане, но поне ще пробвам.

IlikeYourSmile
05-23-2011, 15:16
Аз също смятах с къдрин,но майка ми ме разубеди :D Тъкмо се бях "опаричила" тогава...Майки к'во да ги правиш :D Това е доста по-скъпо от гъдрина за моята коса е някъде 200лв.Незнам...мисля, че не си заслужава,но все пак се колебая :?

g1rl4eto_
05-23-2011, 15:19
Не знам, за първи път го чувам, но аз съм решила следващата седмица да се подложа на трайно изправяне с къдрин, не знам какво ще стане, но поне ще пробвам.

Пиши после дали си доволна от резултата :-)

IlikeYourSmile
05-23-2011, 15:29
Искам такава коса http://www.fema-bg.com/imc/kakvakosa.jpg
Моята е толкова дълга и почти същия цвят...Иска да попитам резултата доближава ли се до това :-D

Shizaya
05-23-2011, 16:51
За пръв път чувам. Преди време се интересувах от бразилското изправяне, но се отказах. Някой правил ли си е такова (или изобщо някакво трайно изправяне на косата)? :)